نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828

روشی ساده برای اب به اب کردن ماهی تازه وارد

دوستان خودشون می دونند که اب به اب کردن ماهی تازه وارد به اب اک خیلی مهم هستش بیشتر بچه ها رو دیده بودم که ماهی رو در همان ظرف اب هر 5 دقیقه یک لیوان از اب اک رو اضافه می کنند بعد از 15 دقیقه ماهی رو در اک می اندازند که خود این روش رو بیشتریها قبول ندارن من امروز برای اب به اب کردن ماهی های خودم از یک روش ساده استفاده کردم خواستم به شما هم نشان دهم شاید قابل قبول شما باشه البته این روش رو بیشتر اکواریوم داران حرفهای از این روش استفاده می کنند ولی با این وسایل ساده من نه .راستش من یه سرم رو خالی کردم و خوب شستم بعد با سوراخ بالای ان اب اک را ریختم گذاشتم در سطلی که ماهی ها توش بود فشار اب رو تنظیم کردم که در هر ثانیه چند قطره در سطل بریزد بعد از اتمام کار ماهی ها رو در اک گذاشتم روش عالی بود حالا تصمیم باشما البته این روش رو از کارهای شرکت ULTIMATE AQUARIUMS دیدم ولی با این شیوه نه شیوه انها فرق می کرد.

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام
    نیازی به اون سرم نیست دیگه خوب ، شما از یه شلنگ هوا استفاده کنید که از این شلنگ سرم بزرگتر باشه یه سرش رو بندازید داخل تانک و با یه سیم مفتولی یه گیره درست کنید که به لبه تانک آویزون بشه و بقیه ماجرای شما درسته و اگر شیر کنترل سرم براتون در دسترس نیست از یه شیر یه لول هوا میتونید استفاده کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)