صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    M
    شماره عضویت
    13957
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_khoshnam12 نمایش پست ها
    اقای وحیدی من به شما بد کردم؟ اولا که به شما گفتم اتصالاتش نیس خودتون در جریانش بودید حتی میتونم پسوردم و بذارم بچه ها ببینن برن بخونن نامه هامونو دوما فیلتر سطلی جبو یک مارک چینی هستشعزیز من اب میده حتی اگر نوی این فیلر رو هم به برق بزنید اب میده میتونید از دوستان با تجربه سوال کنید اما نه در حدی که زندگیتون رو اب ببره در حد قطره ای بعدم دوست عزیز شما 160 تومن پول دادی انتظار ایهایم المان رو دارید؟ایهایم 600هزار تومانی؟؟ اون زمانی رو که التماس میکردید زود بفرست برو شلنگشو برام بخر رو یادتون رفته؟؟حالا دلتونو زده میخواید پس بدید؟؟دوست من مگه بنده بیکارم یا یا مسئول پشیمونی شما هستم؟ دوستان قبلا از بنده خرید کردن و خدارو شکر بندرو میشناسن همین چند روز پیش هم جناب mohsen 125 از بنده یک جفت انجل خریدن در شهرستان که براشون ارسال شد شما هم بهتر بود قبل از خرید تحقیق میکردید راجع به جنستون حتی من توی این سایت هم بچه هارو راهنمایی کردم که فیلتر چینی نخرید اینم لینکش میتونید ببینید حالا هم مشکلی نیست برید شکایت کنید
    داداش همه ی حرفای شما درست اصلا من دروغگو شما جنسی که میفروشی باید بگی که فلان مشکل رو داره تا خریدار بدونه چی داره میخره پس چرا توی تاپیک گفتید همه چیزش کامله ؟ چرا بعد اینکه گفتم زیر درب نایلون فریزر قرار داده شده دیگه نه جواب تلفن دادی نه پ . خ ؟ چرا نگفتید این فیلتر از همه جاش نشتی داره ؟ شما که به قول خودتون به همه میگید فیلتر چینی نخرید ؟ چون این جنس خودتون بوده و میخواستی بکنی تو پاچه یکی این دوستتون هم (یا آیدی دوم خودتون) هم هرجا شما میری اونجاس ! میخوای من هم آدرس فرومی رو بدم که توش تا الان نزدیک 60-70 تا معامله داشتم بدون حتی اینکه 1 نفر ناراضی باشه ؟ شما که اینجا فقط خودتی و دوستت من دیگه هم توی این تاپیک پست نمیدم شکایت هم کردم انشالله خواهیم دید همدیگرو

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    M
    شماره عضویت
    13957
    درضمن این شما بودید که توی تاپیک فروشتون این رو با فیلتر ایهام مقایسه کردید و گفتید قویتر از ایهام 2217 هست .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

لطفا اینجا ادامه ندید ... بار دومه که دارم تذکر میدم

در پیام خصوصی - ایمیل یا هر جای دیگری به جز بخش های عمومی پارسی پت

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اروانا
    شماره عضویت
    11517
    سلام اقای اژیده ببخشید من ایجا باز پیدام میشه.چون این دوستمون میگه من همون اقا رضا خوشنامم.دوست عزیز ای پی های ما 1کی نیست.مدیران میتونن تاید کنن.دوست گرامی شما تو اونیکی فورم میتونید امار منو از دوستان دربیارید که من ساکن کجا هستم و اهل کجا.محمد تهرانه و من ابادان زنجان.اقای اژیده باز من از شما معذرت میخام اومدم ایجا پست گذاشتم.شاد و موفق و پیروز باشید.با احترام

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)