صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 44

موضوع: تگزاس قرمز

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    هر ماهی گرید a
    شماره عضویت
    15167
    سلام دوستان
    اسم تگزاس رد خوب که میشنوم آتیش میگیرم باورتون نمی شه دو سال پیش خواستم خیر سرم رد تگزاس خوب تولید کنم ولی نشد ولی جاش یه فلاور هایی به بدست می آوردم که ... یکیشون رو بردم یه اکواریومی بفروشم حدودا 12 س رو توی پلاستیک یه مشتری ازم دو ونیم خرید حتی رد کامفا اصل هم به وجود اوردم که روش کینگ کردنشم فهمیدم ولی امان از هیتر های چینی و از وقتی اون کباب شدن از آکواریوم زده شدم ولی می تونم این جا تولید تگزاس رد اصل رو بگم بدون خرید ماهی گرون قیمت و کمی وقت تمام از تولید خودتون البته خودم یکی تولید کردم که توصت هم نوعانش کشته شد البته من منظورم از تگزاس خوب که در سه گرید aباشند وگر نه من گرید های پایین ترشو کیلویی به دست میوردم حالا اگر اساتید اجازه بدن توضیح بدم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی- ماهی
    شماره عضویت
    11393
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.R.Lomer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اسم تگزاس رد خوب که میشنوم آتیش میگیرم باورتون نمی شه دو سال پیش خواستم خیر سرم رد تگزاس خوب تولید کنم ولی نشد ولی جاش یه فلاور هایی به بدست می آوردم که ... یکیشون رو بردم یه اکواریومی بفروشم حدودا 12 س رو توی پلاستیک یه مشتری ازم دو ونیم خرید حتی رد کامفا اصل هم به وجود اوردم که روش کینگ کردنشم فهمیدم ولی امان از هیتر های چینی و از وقتی اون کباب شدن از آکواریوم زده شدم ولی می تونم این جا تولید تگزاس رد اصل رو بگم بدون خرید ماهی گرون قیمت و کمی وقت تمام از تولید خودتون البته خودم یکی تولید کردم که توصت هم نوعانش کشته شد البته من منظورم از تگزاس خوب که در سه گرید aباشند وگر نه من گرید های پایین ترشو کیلویی به دست میوردم حالا اگر اساتید اجازه بدن توضیح بدم

سلام دوست عزیز
    خوب برامون بذارید لطفا فکر نکنم کسی از مدیران یا کاربران با این
    کار شما مخالف باشند....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14607
    سلام دوستان
    سلام
    آقا من شدیدا منتظر آموزش شما هستم.خیلی هم علاقه مندم رد تگزاس تکثیر کنم.
    لطفا هرچه زود تر پست بعدی رو بزارید. ممنون.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    هر ماهی گرید a
    شماره عضویت
    15167
    این مطالب بنده تجربی است و پایه ی علمی نداره
    اولین کار این که سه آکواریوم به تر تیب 80،80و150تحیه می کنیم . در تانک 80 لیتری یه رد دویل نر و دو پرت ماده ی قرمز می گزاریم ابتدا نر را در تانک میندازیم بعد با یه شیشه پرت رو از اون جدا می کنیم هر دو روز یک بار شیشه رو بر می داریم تا بالا خره با یکی از پرت ها جفت بشه بعد اون یکی رو رد میکنیم بعد روال عادی تخم ریزی رو طی کنند بعد لارو هارو داخل تانک 80 لیتری می گزاریم و با آرتمیا (اگر حوصله اون رو نداشتید یه غذای رشد بخرید و آسیاب کنید)بعد از یک ماه بچه هارو به تانک 150 لیتری منطقل می کنید و تا لارو های جدید وارد شوند (پرت تقریبا هر یه ماه تخم ریزی میکنه)اگه خوب تغذیشون کنید بعد از دو ماه انداره ی بچه ها 2ایچ میشه و رنگ خودشون رو پیدا می کنن و توی این بچه ها تقریبا 3تا5 پرت کینگ کنگ به و جود می آید(سر مانند رد دویل و بدنی مانند پرت) اگر به وجود آوردید همهی ماهی هارو رد کنید و این چند تارو بزگ کنید تا 7س بشن و دو تا مادشو نگه داریو و نر هاشو با قیمت گزافی بفروشید و بگردید به دنبال یه تگزاس سبزی که خال پیوسته داشته باشه بگردید و با یکی از پرت ها جفت بزنید(نحوه ی جفت گیری مانند رد دویل است) و مشاهده کنید چه بچه هایی از اون در میاد.(در مورد پرت بگم که پزت ها یاید چشم سبز نباشند این مهمه و پوزشون بهتره ساف باشه قوس دار نباشه)

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14227
    دوستان از نمونه های مختلف این ماهی میشه عکس بزارید ببینیم چی هست کلا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14607
    اینم تصاویر رد تگزاس.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14227
    یک جور فلاور هست دیگه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی- ماهی
    شماره عضویت
    11393
    این مطالب بنده تجربی است و پایه ی علمی نداره
    اولین کار این که سه آکواریوم به تر تیب 80،80و150تحیه می کنیم . در تانک 80 لیتری یه رد دویل نر و دو پرت ماده ی قرمز می گزاریم ابتدا نر را در تانک میندازیم بعد با یه شیشه پرت رو از اون جدا می کنیم هر دو روز یک بار شیشه رو بر می داریم تا بالا خره با یکی از پرت ها جفت بشه بعد اون یکی رو رد میکنیم بعد روال عادی تخم ریزی رو طی کنند بعد لارو هارو داخل تانک 80 لیتری می گزاریم و با آرتمیا (اگر حوصله اون رو نداشتید یه غذای رشد بخرید و آسیاب کنید)بعد از یک ماه بچه هارو به تانک 150 لیتری منطقل می کنید و تا لارو های جدید وارد شوند (پرت تقریبا هر یه ماه تخم ریزی میکنه)اگه خوب تغذیشون کنید بعد از دو ماه انداره ی بچه ها 2ایچ میشه و رنگ خودشون رو پیدا می کنن و توی این بچه ها تقریبا 3تا5 پرت کینگ کنگ به و جود می آید(سر مانند رد دویل و بدنی مانند پرت) اگر به وجود آوردید همهی ماهی هارو رد کنید و این چند تارو بزگ کنید تا 7س بشن و دو تا مادشو نگه داریو و نر هاشو با قیمت گزافی بفروشید و بگردید به دنبال یه تگزاس سبزی که خال پیوسته داشته باشه بگردید و با یکی از پرت ها جفت بزنید(نحوه ی جفت گیری مانند رد دویل است) و مشاهده کنید چه بچه هایی از اون در میاد.(در مورد پرت بگم که پزت ها یاید چشم سبز نباشند این مهمه و پوزشون بهتره ساف باشه قوس دار نباشه)
    سلام

دوست عزیز شما تصاویری هم از تکثیری های خودتون دارید؟
    یا تصاویری از استیل و شکل گونه مناسب مولد پرت و رد دویل؟

با تشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima6625 نمایش پست ها
    یک جور فلاور هست دیگه؟
    هیبریده....ولی بیشتر یک جور تگزاسه !

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14227
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    هیبریده....ولی بیشتر یک جور تگزاسه !

بابک جان راستش یکم گیج شدم میشه بگی هیبریدی ها چه مشخصاتی داره؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)