صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط gray_parrot نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من با اینکار همیشه قدم اول در گاز گرفتن رو خودم بر میدارم نمیزارم طوطی این کار رو انجام بده این هم راز موفقیتمه همیشه کاری میکنم طوطیهام تو گاز گرفتن دستم رودروایسی گیر کنن:smile (74):آقا سهیل و آقا که دیگه قابل ذکر نیست چون از بچگی این کاره بودن ولی خودم با منقار که چی بگم با گاز انبر ماکائو کنار اومدم و کاری کردم گاز گرفتن رو فراموش کنه البته ماکائوم موکول میشه به دو سال و نیمه پیش که متاسفانه اون رو همراه کاکادوم رد کردم رفت خیلی براش ناراحت شدم .......خلاصه دیگه باز شما فکر نکنم گاز های خفن طوطی رو چشیده باشید چون طوطیهاتون همش رام بودن و جوجه که عادت به گاز گرفتن ندارن بله از لحاظ هوشی یکین ولی اینو بدون همون بچه اگه یکم فکرشو بکار بندازه میتونه بد ترین کار رو با آدم بکنه سلاح آدم خیلی چیزها میتونه باشه ولی طوطی بنده خدا همش یه منقار داره پس هر دو میتونن بهم ضزبه بزنن هردو هوش یکسان دارن
    آفرین روش خوبی پیدا کردی چون دقیقا منم همین کارو میکنم .باز باید بگم که این شمایی که کنار اومدی و همون آقا سهیل و آقای که می گی و شاید خیلی از بچه ها که یه مدت طولانیه که طوطی دارن .اگه خوب دقت کنی به حرفای ملیکا می بینی در باره گاز گرفتن چه نظری داره .می ترسه ترسش اشتباهه ولی برای کسی مثله اون طبیعیه .نظر اون درباره گاز گرفتن با نظر تو فرق می کنه .پس با روشی که تو گفتی نمی تونه کاری از پیش ببره .البته انتخاب با خودشه .نمی دونم درباره طوطی های رام چه نظری داری ولی این حرفت درست نیست چون طوطی های من با اینکه رام بودن ولی گاز گرفتنو خوب بلد بودن .طوطیه اولم کافی بود از جای مورد علاقش برداشته شه .اونوقت یه گازی می گرفت دستمو که چشام سیاهی می رفت .همین طوطی ای که الان دارم فکر میکنی گاز گرفتن بلد نیست یه بار چنان دستمو گاز گرفت که دیگه نمی تونستم چیزی بنویسم (فرداشم امتحان داشتم )پس گاز های طوطی رو منم چشیدم و حتی دستام هم بخاطرش زخم شده ... . بحثو ببندیم همینجا .من از آقای و آقای سهیل هم خواهش میکنم که روشاشونو تو تاپیک step up بذارن که هر کی از هر روشی دوست داشت طوطیشو رام کنه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    kaskoo
    شماره عضویت
    10932
    با سلام خدمت دوستان گلم میخواستم ببینم یه طوطی کاسکو 5-6ساله.میشه به حرفش اورد یا نه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط banizi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گلم میخواستم ببینم یه طوطی کاسکو 5-6ساله.میشه به حرفش اورد یا نه؟
    سلام.دوست عزیز یک کاسکوی وحشی توی این سن و سال دیگه تقریبا محاله که با انسان کنار بیاد و بشه بهش آموزش داد و میشه گفت اصلا ارزش وقت گذاشتن واسه آموزش دادن نداره.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی_مرغ عشق
    شماره عضویت
    16473
    سلام..همون طوری که گفنم رو دست میاد ولی نمیداره نازش کنم و رو دستم هیچی نمیخوره و سوت رو خوب یاد میگیره ولی حرف زدن رو نه و رو قفس هم همش حمله میکنه و به شدت گاز میگیره طوری که خون سرازیر میشه
    ولطفا راهنمایی کنید چی جوری عکسشو بزارم؟
    ویرایش توسط majid20 : 30th August 2014 در ساعت 04:44 PM دلیل: اضافه کردن عکس

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid20 نمایش پست ها
    سلام.این عکس طوطی منه و قفسش.همون طوری که گفنم رو دست میاد ولی نمیداره نازش کنم و رو دستم هیچی نمیخوره و سوت رو خوب یاد میگیره ولی حرف زدن رو نه و رو قفس هم همش حمله میکنه و به شدت گاز میگیره طوری که خون سرازیر میشه[ ]jpg[/IMG]
    دوست عزیز یک بار عرض کردم توی تاپیک پرسش و پاسخ شاه طوطی عکس بگذارید و سوالاتتون رو مطرح کنید و بی دلیل توی تاپیک های متفرقه پست نزنید.

برای گذاشتن عکس این تاپیک رو مطالعه کنید :

http://www.parsipet.ir/thread13094.html

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)