صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 44
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181

28 ساخت دستگاه کنترل سطح اب

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز و گرامی و به خصوص دوستدارن اکواریم اب شور
    علت اینکه دارم این مطلب رو مینویسم فقط به خاطر جلوگیری از سوء استفاده هایی که در مورد سیستمی که من معرفی کردم به اکواریم فروشی های نواب هستش.میخوام امروز سیستمی کاملا مطمئن و راحت رو به تمام کسانی که اکواریم دارن و به خصوص اکواریم اب شور که دغدعه تبخیر اب رو دارن و نگرانن در زمانی که به مسافرت میرن و با در زمانی که مدت طولانی در منزل نیستن برای جبران اب تبخیر شده چکار کنن.خوب بریم برای معرفی.این سیستم یک شناور کاملا ساده و در عین حال مطمئن برا ی اکواریم هست.زیرا شرکت سازنده این شناور رو برای مخازن اب سرد کن در منزل طراحی کرده و به خاطر همین اصلا جای نگرانی از بابت شکستن و خطا نداره و فکر میکنم ازمایش 5 ساله بنده در این زمینه کاملا جوابگوی حرفم باشه.برای ساخت این سیستم شما نیاز به یک شناور که در پایین عکس رو قرار میدم دارید و یک شیر پلاستیکی و یک سراهی و به اندازه کافی شلنگ تصفیه کن خانگی و یک شیشه 5در5 سانت6 میل.خوب بریم سر اصل مطلب.لازم به ذکر که برای راه اندازی ای سیستم حتما باید دستگاه تصفیه خانگی داشته باشید چون که ابی که وارد تانک میشه باید عاری از نیترات و کلر و فسفات باشه و فکر نمیکنم جایی باشه حدقل در تهران که عاری از این مواد باشه.بعد از تهیه شناور و لوازم گفته شده باید اول شیشه رو به اندازه قطر شناور سوراخ کنید و به اندازه 4 انگشت تقریبابالا تر از سطح اب در خانه واتر پمپ که سطح اب کم میشه نصب کنید و بعد از اینکه از خشک شدن اون مطمئن شدید شناور رو نصب میکنید و بعد از تصفیه کن یک شلنگ به شناور وصل می کنید البته قبل از اینکه به شناور وصل کنید به شیر وصل کرده و بعد به شناور وصل میکنید.این شناور کاملا مکانیکی هستش و فیمت اون با تمام اتصالاتش 50.000 تومن بیشتر نیست که متاسفانه بعضی از دوستان در نواب این شناور رو به قیمت 100.000 میفروشن.من سلامت و اطمینان این سیستم رو کاملا تضمین میکنم چون به مدت 5 سال بالای 20 عدد از این سیستم رو در خیلی اکواریم های اب شور تست کردم و بدون هیچ خطایی و فقط یک مورد به علت اشتباه نصب کردن شلنگ در تصفیه کن شلنگ در رفت از جاش و این هم خطای انسانی بوده نه شناور.در مورد راه تهیه کردن این شناور در تهران من ندیدم کسی داشته باشه و دوستان خوزستانی اگر خواستن در پیام خصوصی براشون ادرس میدم(به علت جلوگیری از شلوغ شدن مطلب).برای دوستان دیگر هم در پیام خصوصی راهنمایی میکنم.در زیر عکس های شناور و لوازم مورد نیاز رو قرار میدم:

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    شناور از این کوچکتر هم باید باشه ، این شناور نوع خاصی هستش و اگه نوع خاصی نیستش میشه از شناور کوچکتر استفاده کرد ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    شناور از این کوچکتر هم باید باشه ، این شناور نوع خاصی هستش و اگه نوع خاصی نیستش میشه از شناور کوچکتر استفاده کرد ؟
    با سلام.این شناور اندازه بزرگی نداره دوست عزیز به اندازه یک کف دست هستش و حتی در تانک های کوچک مثل تی550 هم نصب شده گه سامپ ک.چکی دارن.نوعش که اره خاصه و فقط همین یک نمونه .جود داره که مقاومت و دوام بالایی داشته تا الان

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_motaharan نمایش پست ها
    با سلام.این شناور اندازه بزرگی نداره دوست عزیز به اندازه یک کف دست هستش و حتی در تانک های کوچک مثل تی550 هم نصب شده گه سامپ ک.چکی دارن.نوعش که اره خاصه و فقط همین یک نمونه .جود داره که مقاومت و دوام بالایی داشته تا الان
    سلام
    مال چی هستش که بپرسم ببینم نو مشهد داره یا نه
    شناور تانک من کشویی هستش و شناورش دقیقاً زیرش هستش و حالت اهرمی تداره که وقتی برق بره بهش فشار زیادی بیاد ولی تازه نصبش کردم و تازه داره امتحانش رو پس میده

اون گوشه سمت چپه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    مال چی هستش که بپرسم ببینم نو مشهد داره یا نه
    شناور تانک من کشویی هستش و شناورش دقیقاً زیرش هستش و حالت اهرمی تداره که وقتی برق بره بهش فشار زیادی بیاد ولی تازه نصبش کردم و تازه داره امتحانش رو پس میده

اون گوشه سمت چپه
    شناوری که شما استفاده کردین یک فل.تر ساده هست و من پیشناهاد نمیدم چون در مقابل فشار اب مثاومت نداره.این شناور رو من در تهران هم نتونستم پیدا کنم و فقط در خوزستان و در اهواز موجو هست.اسمشم مخزن شناور داره.اگ پیدا کردین اطلاع بدین خیلی میتونه کمک کنه.حتی چنتا از فروشندگان نواب هم از جایی که من بهشون معرفی کردم خرید کردن که الان همون شناور ها رو به همون قیمتی که گفتم دارن میفروشن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14058
      1. سلام
        اسم یا آدرس شرکت سازنده شناور آب سرد کن خانگی رو میخواستم

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط dayton نمایش پست ها
    salam
    mitund esm sherkat va adres ya tell sherkat sazandeh shenavar ab sard kon ro bedid?
    tashakor

1. سلام
        اسم یا آدرس شرکت سازنده شناور آب سرد کن خانگی رو میخواستم
    سلام دوست عزیز به پارسی پت خوش آمدید لطفاٌ فارسی تایپ کنید
    آب سردکن خونگی شناور فکر نکنم داشته باشه ولی شناور رو از لوازم بهداشتی میتونی تهیه کنی ، کنترل کننده سطح آب (برقی ) ماهیران داشته اگر هنوز داشته باشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14058
    سلام و تشکر
    جناب آقای نوروزی.آقای مسعود مطهران(معاون انجمن) در مورد شناور توضیح دادن که در آب سرد کن خانگی هستش
    اگر میشه من رو به ایشان کانکت کنید
    شماره موبایل من :09398472479 احسان اکبری هستم
    همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    سلام و تشکر
    جناب آقای نوروزی.آقای مسعود مطهران(معاون انجمن) در مورد شناور توضیح دادن که در آب سرد کن خانگی هستش
    اگر میشه من رو به ایشان کانکت کنید
    شماره موبایل من :09398472479 احسان اکبری هستم
    سلام من چند روز پیش یه جای دیدم رو یه اب سرد کن خونگی نصب بود .تو قم از کجا اورده بود نمیدونم ولی خوب عمل میکرد جون من امتحانش کردم

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1 نمایش پست ها
    سلام من چند روز پیش یه جای دیدم رو یه اب سرد کن خونگی نصب بود .تو قم از کجا اورده بود نمیدونم ولی خوب عمل میکرد جون من امتحانش کردم
    سلام
    من با دستگاه تصفیه اشتباه گرفتم

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)