صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 71
    كاربران منتظر ايميل تاييد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    سلام
    طوطی برزیلیا که تو پستهای بالا توضیح دادمشون رو برگردونم خونه. چون انتظامات سرکار امد اتاقمون گفت باید اینارو ببری. من زیر بار نرفتم ولی اونا هر روز به مدیرمون میزنگیدند مدیرم هم ناچار گفت باید تا فلان روز ببری. تا اینکه یک روز مدیر عامل رو در حال عبور دیدم آوردمش به اتاق و گفتم این طوطی ها اشکال دارند. من فکر میکردم که ایراد نگیره ولی خیلی تند گفت اینا چیه؟ اینطوری پیش بره کم کم اینجا باغ پرندگان میشه. قطعا باید ببریش و سریعا اقدام کن. من هم ناچارا با قفسی که ساخته بودم آوردمش به خونه.
    ولی هنوز قسمت بدش مونده. غروب امدم خونه دیدم تو قفسه نیستند تعجب کردم دیدم اندازه کف دست توری فلزی رو کنده اند و از قفس فرار کردند تو اتاق گشتم دیدم باز رفتند خونه عروس هلندی که جوجه داشت. اونا هم از لونه فرار کردند جوجه مرده بود. خیلی ناراحت شدم.
    من از دست این برزیلیا چکار کنم حریفشون نمیشم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام برزیلیا فضولن و زورشون به عروس هلندی هم میرسه باید تو قفس هایی باشن که نتونن بیان بیرون احتمالن شما قفس رو با توری
    مرغی ساختی همون شیش ضلیعا مرغ عضقا منم از همونا فرار کردن البته اونا پاره نمیکنن اون توریا به هم پیچ خوردن و بعد از مدتی از هم ممکنه باز شن یا جایی شون از هم باز شده باشه و اینا پیداش کنن و با کمی تلاش فرار میکنن

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد52 نمایش پست ها
    سلام
    طوطی برزیلیا که تو پستهای بالا توضیح دادمشون رو برگردونم خونه. چون انتظامات سرکار امد اتاقمون گفت باید اینارو ببری. من زیر بار نرفتم ولی اونا هر روز به مدیرمون میزنگیدند مدیرم هم ناچار گفت باید تا فلان روز ببری. تا اینکه یک روز مدیر عامل رو در حال عبور دیدم آوردمش به اتاق و گفتم این طوطی ها اشکال دارند. من فکر میکردم که ایراد نگیره ولی خیلی تند گفت اینا چیه؟ اینطوری پیش بره کم کم اینجا باغ پرندگان میشه. قطعا باید ببریش و سریعا اقدام کن. من هم ناچارا با قفسی که ساخته بودم آوردمش به خونه.
    ولی هنوز قسمت بدش مونده. غروب امدم خونه دیدم تو قفسه نیستند تعجب کردم دیدم اندازه کف دست توری فلزی رو کنده اند و از قفس فرار کردند تو اتاق گشتم دیدم باز رفتند خونه عروس هلندی که جوجه داشت. اونا هم از لونه فرار کردند جوجه مرده بود. خیلی ناراحت شدم.
    من از دست این برزیلیا چکار کنم حریفشون نمیشم.

متاسفانه این خوی برزیلیها همیشه ممکنه دردسر ساز بشه

بهتره از یک قفس استاندارد استفاده کنید و همه راههای خروج رو هم با قفل یا سیم ببندید تا نتونن درهارو باز کنند و بیرون بیان

بابت جوجه تون هم متاسفم

ولی باز بهتر از اینه که بلایی سر جفت میاوردن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.من برزیلی هارو توی قفس مستطیلی میگذارم و در های جلویی و کاری رو هم چوب نشیمنشون رو طوری میگذارم که روی در قرار بگیره.واقعا فضول و کنجکاو هستن و البته زورگو.به هر طریق ممکن در رو باز میکنن و اولین جایی هم که ببینن لونه ی جفت های دیگه هست.دوتایی به لونه رفته بودن؟

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.من برزیلی هارو توی قفس مستطیلی میگذارم و در های جلویی و کاری رو هم چوب نشیمنشون رو طوری میگذارم که روی در قرار بگیره.واقعا فضول و کنجکاو هستن و البته زورگو.به هر طریق ممکن در رو باز میکنن و اولین جایی هم که ببینن لونه ی جفت های دیگه هست.دوتایی به لونه رفته بودن؟

سلام ممنون از جواباتون بله دوتایی به داخل لونه رفته بودند.

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    سلام
    میخام یکی دیگه از پرنده هام رو معرفی کنم
    این که تصویرش رو میبینیند اسمش گرین هست. از نژاد گرین چیک هست. مال یک خانم ایرانی ساکن سوئد بوده که ازدواج کرده و به ایران آمده و دیگه نمیتونست ازش نگهداری کنه که من خریدم. فوق العاده زبل و سریع هست. مثل قرقی پرواز میکنه. نر هست و دنبال یک خانم کدبانو و خانم خونه ترجیحا خانم دکتر براش میگردم یکی از دوستان از شیراز گفته که چنین خانمی رو سراغ داره و برام میفرسته. امیدوارم جفتهای خوبی برای هم بشن

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    ماشالا واقعا خونتون باغ پرندگانه ها

خونتون خونه ي رويايي هممونه

گرين چك و برزيلي و فنج و عروس هلندي. ديگه چي مونده كه معرفي نكردين؟

ايشالا كه جناب گرين هم به زودي صاحب زن و زندگي ميشن و عكس جوجه هاي خوشگلشون رو ميگذاريد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    سلام به دوستان
    بالاخره عروس خانم از شیراز تشریف آوردند. یادتون هست که گفتم برای گرین دنبال یک خانم خوب میگردم یکی از دوستان در شیراز برام یکی پیدا کرد و فرستاد. این عکسهاشه.فعلا تو قفسهای جدا گذاشتم تا هم ببینم پرنده جدید سالم باشه هم به همدیگه مشتاق بشن.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    به به بسلامتی پس باید منتظر جوجه های قشنگشون باشیم ایشالا.امیدوارم زودتر جفت بشن و شاهد تکثیرشون باشیم.مارو هم بی خبر نگذارید از روند جفت شدنشون.

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    به به عروس خانم

مبارک باشه آقا محمد

ولی این قفس عروس خانوم فک کنم نهایت ۵-۶ روز مهمون باشه

به محض اینکه بفهمه میشه توری رو جوید کارش تمومه

ایشالا که همو بپسندن و زود جفت بخورن

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)