صفحه 17 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 303
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    15328
    با سلام
    دوستان می توانند به جای اب سبز از شیر برای رشد و تغذیه ارتمیا استفاده کنند.
    من خودم این کار را کردم و نتیجه گرفتم
    فیلم زیر مقایسه تغذیه ارتمیا با شیر و همچنین با برنج قرمز تخمیر شده را می گذارم و دوستان می توانند ببنند که چطور می توان ارتمیایاها را با شیر تغذیه کرد
    برای تغذیه ارتمیا بالغ می توانید هم از شیر و هم از غذای mikro vit استفاده کنید(غذای بسیار بسیار ریزی است در حد غبار ! )
    ویرایش توسط Romans : 3rd June 2014 در ساعت 08:30 AM

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hector2000 نمایش پست ها
    با سلام
    فیلم زیر مقایسه تغذیه ارتمیا با شیر و همچنین با برنج قرمز تخمیر شده را می گذارم و دوستان می توانند ببنند که چطور می توان ارتمیایاها را با شیر تغذیه کرد
    برای تغذیه ارتمیا بالغ می توانید هم از شیر و هم از غذای mikro vit استفاده کنید(غذای بسیار بسیار ریزی است در حد غبار ! )
    سلام

به این تالار خوش آمدین

دوست عزیز لطف کنید فیلم مورد نظر را مجدد در سایت آپارات آپلود کنید و در اینجا قرار دهید تا همه دوستان بتوانند آنرا مشاهده کنند. ممنون.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hector2000 نمایش پست ها
    با سلام
    سلام دوست من
    ولی پیشنهاد میکنم از مخمر نان استفاده کن که هم اروزن هست و هم بسیار عالی جواب می گیره با روزی 2 الی سه بار تغذیه (به میزان حجم تانک و ارتمیا ) می تونید بعد از دو الی سه هفته ارتمیا های بالغ داشته باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    15328
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام

به این تالار خوش آمدین

دوست عزیز لطف کنید فیلم مورد نظر را مجدد در سایت آپارات آپلود کنید و در اینجا قرار دهید تا همه دوستان بتوانند آنرا مشاهده کنند. ممنون.
    لینک دانلود فیلم مورد نظر:
    artemia - Download - 4shared - Waffles SS

نقل قول نوشته اصلی توسط sayesh نمایش پست ها
    سلام دوست من
    ولی پیشنهاد میکنم از مخمر نان استفاده کن که هم اروزن هست و هم بسیار عالی جواب می گیره با روزی 2 الی سه بار تغذیه (به میزان حجم تانک و ارتمیا ) می تونید بعد از دو الی سه هفته ارتمیا های بالغ داشته باشید
    بعید میدانم قیمت مخمر از چند قطره شیر ارزانتر باشد!(لطفا فیلم مورد نظر را تماشا کنید)

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکوس،مرغ و خروس،گیاهان زینتی
    شماره عضویت
    11344
    سلام.دوستان ایا برای هچ ارتمیا حتما نور ضروریه؟آخه من بدون نور هم هچ میکنم الان و مشکلی نبوده...
    بعد یه سوال اگه بخوایم فیتوپلانکتون اب شور پرورش بدیم برای ارتمیا،چطوری باید اقدام کنیم؟یعنی مراحل کارو میخوام بدونم.تشکر.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman sourani نمایش پست ها
    سلام.دوستان ایا برای هچ ارتمیا حتما نور ضروریه؟آخه من بدون نور هم هچ میکنم الان و مشکلی نبوده...
    بعد یه سوال اگه بخوایم فیتوپلانکتون اب شور پرورش بدیم برای ارتمیا،چطوری باید اقدام کنیم؟یعنی مراحل کارو میخوام بدونم.تشکر.
    سلام
    برای هچ ارتمیا نیازی به نور ی که ب طور 24 ساعته روشن باشه نیست بلکه با نور اتاق هم میش هچ کرد ولی زمان بیشتری میخواهد و مساما درصد هچ هم پایئن می یائد وجود یه منبع نور که بطور 24 ساعته موجب تسریع و افرایش درصد هچ می شه

برای داشتم فیتوپلانکتون اب شور شما باید اب سبز شور رو درست کنید که برای پرورش اب سبز هم چند پست اولیه این تاپیک به طور کامل در این خصوص صحبت شده است
    ولی به طور مختصر باید عرض کنم که باید در وهله اول صبر داشته باشید و سپس مقداری از اب اکواریوم (با درصد یک قاشق غذا خوری نمک به ازای هر لیتر) رو در مقابل افتاب بذارید تا بعد از گذشت چند هفته کم کم اب شروع به سبز شدن بکنه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    00000
    شماره عضویت
    15514
    من یک راه دیگه پیدا کردم 2 برگ کاهو رو داخل اکواریوم گذاشته و چون که اون یکی رو شاید ماهی ها میخورن میندازی چراغ رو روشن میزاری بعد 2 -3 روز شروع میکنه به تجزیه شدن بعد کاهو رو میندازی داخل ظرف ارتیمیا وانها میخورن

عکس

با اجازه اساتید.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    سلام اقا مبین
    ارتمیا ها برگ کاهلو رو اصلا نمی خورند بلکه پس از تجزیه برگ کاهو فیتوپلانکتون اطراف اون برای تغذیه جمع میشند و ارتمیا ها هم برای شکار فیتوپلانکتون به سمت برگ کاهو می آیند
    خدمت تمام دوستان باید عرض کنم که اب سبز اصلا غذای ارتمیا نیست بلکه غذای ارتمیا فیتوپلانکتون هست و ما برای پرورش ارتمیا باید به فیتوپلانکتون ها غذا بدیم حال اب سبز خودش یه منبع غذای برای فیتوپلانکتون هست
    ویرایش توسط sayesh : 19th July 2014 در ساعت 09:45 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکوس،مرغ و خروس،گیاهان زینتی
    شماره عضویت
    11344
    متشکرم سایش جان.
    من گذاشتم ظرفشونو تو افتاب حیاط با پمپ که طر روز 3 ساعت نور مستقیم خورشیدو میخوره.حالا شد جابجا کنم یه جایی که حداقا 10 ساعتی نور بخوره.
    چشم فیتو رو هم میخونم.تشکر.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    16298
    سلام
    دوستان یک سوال داشتم . وقتی مخزن ارتیمیا رو در مقابل افتاب قرار میدم خیلی گرم میشه (31-33)مشکلی نیست؟تلفات نمیدم؟

صفحه 17 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)