صفحه 10 از 31 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 303
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    13483
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    بله هوادهی هم میکنم ولی سبز سبز نشد
    اگر همین آبها رابریزم داخل یه مخزن و آرتمیای یک روزه بریزم داخلش و غذاهایی که گفتین بهشون بدم بزرگ نمیشن ?
    یه تجربه شخصی در مورد تولید آب سبز بدست آوردم که شما هم امتحان کنید بد نیست

یه آکواریوم بدون تزیینات و یه جفت ماهی مقاوم مثل جوئل یا افرا یا سیچیلاید گورخری که من سیچیلاید گورخری رو پیشنهاد میکنم

و یه شعله اکسیژن و غذا دهی روزانه 2-3 مرتبه و بدون سیفون

آکواریوم رو بزارین پشت پنجره ای که نور خورشید میتابه

خیلی زودتر از مهتابی و آکواریوم خالی نتیجه میگیرین البته تجربه شخصی بود الان آبی رو که با این روش گذاشتم سبز بشه به قدری سبز شده که اونور آکواریوم دیده نمیشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    نقل قول نوشته اصلی توسط san30iz نمایش پست ها
    یه تجربه شخصی در مورد تولید آب سبز بدست آوردم که شما هم امتحان کنید بد نیست

یه آکواریوم بدون تزیینات و یه جفت ماهی مقاوم مثل جوئل یا افرا یا سیچیلاید گورخری که من سیچیلاید گورخری رو پیشنهاد میکنم

و یه شعله اکسیژن و غذا دهی روزانه 2-3 مرتبه و بدون سیفون

آکواریوم رو بزارین پشت پنجره ای که نور خورشید میتابه

خیلی زودتر از مهتابی و آکواریوم خالی نتیجه میگیرین البته تجربه شخصی بود الان آبی رو که با این روش گذاشتم سبز بشه به قدری سبز شده که اونور آکواریوم دیده نمیشه
    دوست عزيز شما با اين روش آب شيرين سبز درست ميكني كه خيلي راحت تر از آب شور سبز ميشه....الان همين آبي كه ميگي رو 30-40 گرم در ليتر نمك بريز توش 1 شب تا صبح آب آكواريوم ميشه كريستال و خبري از سبزي نمي بينيد

ضمنا شما گفتي مخمر رو با خمير نان قاطي كنيم و بزاريم توي يخچال و بعد از 24 ساعت استفاده كنيم....خب سوال اول : چطور اين خمير رو به ماهي ميخرونيد ؟؟؟ به همين شكل خمير ماد يا قاطي غذا ميكنيد ؟؟؟

سوال دوم : من براي آرتمياها مخمر رو توي آب ميريزم و تقريبا حل ميشه بعد ميريزم توي آب آرتمياها ...شما اين خمير رو چطور براي آرتمياها استفاده ميكنيد ؟؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    بله هوادهی هم میکنم ولی سبز سبز نشد
    اگر همین آبها رابریزم داخل یه مخزن و آرتمیای یک روزه بریزم داخلش و غذاهایی که گفتین بهشون بدم بزرگ نمیشن ?
    شما يكبار امتحان كن نهايتا ميميرن بعد كم كم دستت مياد چكار كني.من خودم باور كنيد 5-6 ماه وقت گذاشتم تا دستم اومد چكار كنم و تا الان هرچي ميدونستم گفتم به همه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکوس،مرغ و خروس،گیاهان زینتی
    شماره عضویت
    11344
    سلام اقا سهیل.میگم این روش شما ما رو از خرید سیست ارتمیا برا نوزادای دیسکوس بی نیاز میکنه؟یا تمهید خاصی باید اندیشید.اخه اینا بزرگن اکثرا و فکر نمیکنم برا بچه دیسکوسا مناسب بشه..چه کنیم؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman sourani نمایش پست ها
    سلام اقا سهیل.میگم این روش شما ما رو از خرید سیست ارتمیا برا نوزادای دیسکوس بی نیاز میکنه؟یا تمهید خاصی باید اندیشید.اخه اینا بزرگن اکثرا و فکر نمیکنم برا بچه دیسکوسا مناسب بشه..چه کنیم؟؟
    نه دوست عزيز...آرتميايي كه توي محيط طبيعي به ديا مياد (زنده زايي ) سايزش با آرتميايي كه شما هچ ميكني فرق ميكنه و آرتميايي كه هچ ميكني (تخم آرتميا كه هچ ميكنيد) سايزش تقريبا يك سوم آرتميايي هست كه توي محيط متولد شده.مگر اينكه به نوزادان 10-12 روزه به بالا بخورونيد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آبزی
    شماره عضویت
    12637
    با اجازه اقا سهیل
    1تجربه تازه بدست اوردم در مورد اینکه اب سبز به جه روشی زودتر اماده میشه،
    اونم به شرح زیر هست:
    زمانی که تازه اب بدون کلر(ترجیحا ابی که از سیفون کردن میخواین دور بریزید)
    را میخواید با مقدار نمکی که دوستم اقا سهیل فرمده رو قاطی کنید به مدت 2 روز از سنگ هوا با فشار زیاد استفاده کنید،بعد از 2 روز سنگ هوا رو خارج کنید و اجازه بدید تا اب نمکمورد نظر بصورت راکت بمونه جلوی منبع نور(منبع نور هیچ فرقی نداره حال میخواد مهتابی ساده باشه یا حرفه ای یا لامپ رشته ای یا خورشید و یا ....) تنها فرقی که منابع نوری با هم دارن فقط در مدت زمانی هست که باعث بوجود اومدن اولین جلبک یا ...چیز دیگه درون اب هست ،
    با این روش (خودم انجام دادم) و روشی که با سنگ هوا انجام دادم فقط در 15 روز فرق داشته،وگرنه این 1 فرایندی هست که باید پروسه خودشو طی کنه،البته فراموش نشه که اب سبزی که درنمک بوجود میاد خیلی بهتر هست برا ارتمیا نسبت به غذاهای دیگه از جمله ارد نخودچی و اب سبز اب شیرین و حتی مخمر نان و .....

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فرانتوزا و دیسکس
    شماره عضویت
    14567
    سلام برای من یک سوال پیش اومد که آیا آرتمیا هم مثل ماهی که آمونیاک تولید میکنه و باید هر چند روز یک بار آبش سیفون بشه باید آب آرتمیا رو هم سیفون کرد؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر92 نمایش پست ها
    با اجازه اقا سهیل
    1تجربه تازه بدست اوردم در مورد اینکه اب سبز به جه روشی زودتر اماده میشه،
    اونم به شرح زیر هست:
    زمانی که تازه اب بدون کلر(ترجیحا ابی که از سیفون کردن میخواین دور بریزید)
    را میخواید با مقدار نمکی که دوستم اقا سهیل فرمده رو قاطی کنید به مدت 2 روز از سنگ هوا با فشار زیاد استفاده کنید،بعد از 2 روز سنگ هوا رو خارج کنید و اجازه بدید تا اب نمکمورد نظر بصورت راکت بمونه جلوی منبع نور(منبع نور هیچ فرقی نداره حال میخواد مهتابی ساده باشه یا حرفه ای یا لامپ رشته ای یا خورشید و یا ....) تنها فرقی که منابع نوری با هم دارن فقط در مدت زمانی هست که باعث بوجود اومدن اولین جلبک یا ...چیز دیگه درون اب هست ،
    با این روش (خودم انجام دادم) و روشی که با سنگ هوا انجام دادم فقط در 15 روز فرق داشته،وگرنه این 1 فرایندی هست که باید پروسه خودشو طی کنه،البته فراموش نشه که اب سبزی که درنمک بوجود میاد خیلی بهتر هست برا ارتمیا نسبت به غذاهای دیگه از جمله ارد نخودچی و اب سبز اب شیرین و حتی مخمر نان و .....
    دوست عزيز اين قسمتي كه قرمز كردم رو ميشه بيشتر توضيح بدي...من منظورتونو نفهميدم
    منظورتون اينه كه سنگ هوا نباشه بهتره ؟؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    نقل قول نوشته اصلی توسط reddiscus نمایش پست ها
    سلام برای من یک سوال پیش اومد که آیا آرتمیا هم مثل ماهی که آمونیاک تولید میکنه و باید هر چند روز یک بار آبش سیفون بشه باید آب آرتمیا رو هم سیفون کرد؟؟
    اگر اون محيطي كه آرتميا قراره توش پرورش داده بشه جلبك داشته باشه هيچ نيازي به تعويض آب نيست اما اگر محيط جلبك زنده نداشته باشه حتما تعويض آب نياز داره چون جلبكي وجود نداره كه آمونياك و نيترات و نيتريت و ... رو جذب كنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14721
    اینم عکس از آرتمیای من
    http://www.pic98.ir/images/862wg7kp8qtv251a7qpc.jpg
    یه سوال داشتم چون کف تانک پر خزه هست نیاز به غذا دهی هست؟

صفحه 10 از 31 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)