نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    همکار قدیمی (انجمن دیسکس )

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168

1 ریکی لیم پرورش دهنده دیسکس از مالزی

سلام:
    من یک تکثیر کننده و پرورش دهنده دیسکس هستم از Johor Baruسوالی که من در همان ابتدای کار از خودم میپرسیدم این بوده که بهترین نژاد برای فروش کدام نژاد است؟؟؟ بهترین نژاد در آینده کدام نژاد است؟بهترین نژادی را که مردم دوست دارند کدام نژاد است؟
    مالزی.در ابتدای امر نگهداری از دیسکس برای من یک تفریح بود.وقتیکه در این زمینه قاونها را یاد گرفتم در ابتدا دیسکس ها را از یک مغازه محلی(کوچک)خریداری کردم.پس ار گذشت روزها،ماهها،دیسکس ها را افزایش دادم بطوریکه از 1 تانک به 10 تانک افزایش یافت.با برداشتن کمی از هزینه های دستمزد کاریم هر ماه دیسکسها را افزایش میدادم و دیسکس می خریدم.به همین دلیل دیسکس ها با نژادهای متفاوتی بودند.یکی از قسمتهای فراموش ناشندنی این تفریح این بود که در این مدت می آموختم،در این زمان بصورت ماهانه داشتم پولهایم را صرف خرید دیسکس می کردم.در این مدت برای پول بسختی کار می کردم.گاهی هر سه وعده غذایی من نودل با نان بود.

من فکر می کنم این مردم خواهان خرید دیسکس هایی با کیفیت بالا هستند،که .بنظر من آینده درخشان خواهد بود،شکل خوب و سلامتی کامل،مهم نبودن نژادهای قدیمی و نژادهای جدید،شاید بحث مالزی تقدم در بازارهای آسیایی نیست،موضوعی که مهم است این است که کشور مالزی در مکان مناسبی از نظر آب و هوای مناسب،آب مناسب و نگهداری مناسب و سایر موارد در آسیا سود جسته است.

یکی از بهترین راههای پرورش و تکثیر دیسکس ،ملاقات با دوستان بسیار خوب است ،که بنده یکی از مربیان خوب خودم را قسمت شمالی کرانه مالزی پیدا کرده ام.او سهم بسزایی در پیشرفت من در این صنعت کرده و یکی از نژادهای معروف این ماهی نژاد قرمزRed آن می باشد.نژادی که هنوز بر روی اصلاح آن در حال کار کردن می باشیم.

سوالی که من در همان ابتدای کار از خودم میپرسیدم این بوده که بهترین نژاد برای فروش کدام نژاد است؟؟؟ بهترین نژاد در آینده کدام نژاد است؟بهترین نژادی را که مردم دوست دارند کدام نژاد است؟

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    آیا تو می دانی چرا هر بار که ماهی هایی رو که پرورش دادم N دوستان من تماس بگیرید، آنها را همیشه به من می گویند که توانایی خوبی در امر فروش ندارم، قیمتهایم خوب نیستند، نژادهایی که دارم خارج از رده (منسوخ)هستند ..... بسیارخوب، من همه اینها را می دانم و نمی توانم بر روی یک خط تولید کار کنم، من باید برای باید یک محصول با کیفیت تولید کنم تا فروش خوبی هم داشته باشم، محصولی را که دارم از آن صحبت می کنم ، بسته بندی زیبایی ندارد، تبلیغات زیادی ندارد، مردم هستند که ارزش خریدن آنرا درک می کنند.

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    البته قلب گوشت گاو و قلب خوک بهترین غذا برای ماهی است.. برای من، قلب انسان مهمترین دلیل است بدون شور و شوق و اشتقیاق در قلب ما، نمی توانیم ماهی های خوبی را نگهداری کنیم! درصد کمی از افراد میگو را مخلوط مناسبی از مواد غذایی در مخلوط دل گاو می دانند.من n بار غذادهی دارم و دو مرتبه در روز آب را تعویض می کنم و هر هفته اول ماه، من انگل داخلی و خارجی را از تانک می زدایم(ضدعفونی کردن تانک)من همیشه یک خط مشی اصولی را در پرورش ماهی در فارمم حفظ می کنم،اهیمتی به کوچکی یا بزرگی نمیدهم اما نژادها و سلامت ماهی های من نشان میدهند که از زندگی خوبی برخوردار هستند! ما نمی توانیم هر چیزی را به کنترل و یا کمک در بحران اقتصادی جهان انجام دهیم، البته کار ما تحت تاثیر عوامل زیادی در اقتصاد قرار می گیرد، تورم هزینه های ما قطعا مانند غذا، مکمل غذایی، برق، آب، حمل و نقل افزایش می یابد .. مسئله کارگران یک مشکل بزرگی برای ما بیش از حد شده، وجود کارگران خارجی یکی از مهم ترین چیزهایی است که بیش از حد در یک مزرعه یا فارم تاثیر گذار خواهد بود.

اما من این مورد را یک فرصت برای بهبود حفظ کیفیت دیسکس هایم تلقی کرده و حتی اگر این بحث اقتصادی باشد می توانم بر این مشکلات فائق آیم.

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    مسابقات بخشی است که علاقه زیادی به آن دارم ، تجمعی برای همه عاشقان دیسکس از همه در سراسر جهان، بهانه ای برای ما که در طول سال بسختی کار می کنیم. و برای همه ما استراحتی خوب محسوب می گردد. هیچگونه توجهی به برد و باخت در این مسابقات ندارم . اینکه از این طریق می توان مردم را تشویق به نزدیک تر به دیسکس نمود و فرصتها و دانشهای زیادی را می توان در بخش دیسکس به مردم آموخت،کاری بزرگ است.ذهنیتی که بسیار بسیار مهم است این است که ما باید بتوانیم اشتیاق زیادی داشته باشیم در مورد مریضی ها دیسکس و در مورد آنها با دیگران صحبت و گفتگو کنیم

ریکی لیم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی -دیسکس-کبوتر
    شماره عضویت
    3369
    سلام
    دوست عزیز اول تشکر می کنم بابت زحماتی که در این بخش می کشید ....
    درضمن هیچ تصویری رو من نمی تونم ببینم ممنون میشم بررسی کنید
    باتشکر مصطفی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    12503
    من هم نميتونم تصاوير رو ببينم.
    ممنون میشم بررسی کنید

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    مشکل از اپلود سنتر فروم هستش که به زودی رفع خواهد شد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    13484
    سلام فکر کنم من تصاویر زو نمی تونم ببینم یا مشکل داره
    با تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)