نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    12601

عفونت پارامیکسو در طوطی برزیلی

من تازه عضو سایت شدم اگه پستم رو اشتباهی و در جای نامناسبس زدم ببخشید از روی ناچاری این کارو کردم
    مدتی میشه طوطی برزیلی های من دچار بیماری چرخش گردن شده و سرش رو کامل میاره رو به عقب و بعد کف پاهاش رو با نوک لمس میکنه از نظر خوراک جنب و جوش شنا کردن هیچ مشکلی نداره حتی مدفوعش هم نرماله فقط مشکلش این چرخوندن سر به عقب هستش توی شهر ما دامپزشک مجرب نیست پیش چند نفر بردم سر در نیاوردن از توی اینتر نت با یه دامپزشک مشورت کردم و گفت احتمال خیلی قوی عفونت پارامیکسو نوع 3 باشه خواهش میکنم از اساتید اهل فن کمک کنید میترسم بلایی سرش بیاد الان 1 ماه میشه اینجوری شده و علایم خفیفی در ماده هم ایجاد شده و لی نه به شدت نر. اینم لینک فیلمی از پرندم.

نگاه کردن : بیماری طوطی برزیلی

دانلود : 12062013005.mp4 | PutLocker

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام

درمورد بیماری ها نمیتونم نظری بدم ولی این علائم و نام بیماری نشون دهنده نیو کاسل هست

البته خود این بیماری هم درجات مختلف داره

اگر خیلی حاد نباشه میتونه کشنده نباشه و بعد از دوره درمان پرنده به زندگیش ادامه میده

متاسفانه از طریق اینترنت کسی نمیتونه کاری برای طوطیتون بکنه و حتما باید به دامپزشک مراجعه کنید

اگر پرنده دیگری هم دارید حتما از هم جداشون کنید و بعد از تماس با برزیلیهاتون دستهاتون رو کاملا ضد عفونی کنید و لباسهاتون رو هم عوض کنید

نر و ماده رو هم از هم دور کنید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط djcracker نمایش پست ها
    من تازه عضو سایت شدم اگه پستم رو اشتباهی و در جای نامناسبس زدم ببخشید از روی ناچاری این کارو کردم
    مدتی میشه طوطی برزیلی های من دچار بیماری چرخش گردن شده و سرش رو کامل میاره رو به عقب و بعد کف پاهاش رو با نوک لمس میکنه از نظر خوراک جنب و جوش شنا کردن هیچ مشکلی نداره حتی مدفوعش هم نرماله فقط مشکلش این چرخوندن سر به عقب هستش توی شهر ما دامپزشک مجرب نیست پیش چند نفر بردم سر در نیاوردن از توی اینتر نت با یه دامپزشک مشورت کردم و گفت احتمال خیلی قوی عفونت پارامیکسو نوع 3 باشه خواهش میکنم از اساتید اهل فن کمک کنید میترسم بلایی سرش بیاد الان 1 ماه میشه اینجوری شده و علایم خفیفی در ماده هم ایجاد شده و لی نه به شدت نر. اینم لینک فیلمی از پرندم.

نگاه کردن : بیماری طوطی برزیلی

دانلود : 12062013005.mp4 | PutLocker
    سلام.صحبت نفیسه خانوم کاملا درسته و این بیماری نیوکسل هست.هر پرنده ای دارید از مجاورت با این پرنده ی بیمار دورش کنید.اون ها که سالم هستن حتما به دامپزشکی ببرید.حتی دامپزشکی های مخصوص دام ها هم واکسن نیوکسل دارن.این بیماری درمان نداره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی،جفت عروس هلندی
    شماره عضویت
    12411
    سلام.

من تو این لینک یه مطلب نوشتم درباره ی بیماری نیوکاسل هستش.
    البته همش علمی هستشا.
    میتونی بری نگاه کنی شاید کمک کرد بهتون
    لینک:
    بیماری طوطی برزیلی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    12601
    جفت برزیلیهای من 1 ماه بیشتره این بیماری رو گرفتند و هیج کدام از علائم نیوکاسل که تو اینتر نت و این سایت خوندم رو ندارند آیا بازم این بیماری نیوکاسله ؟
    بی اشتهایی، بی حالی، اسهال سبز، خس خس و رال های تنفسی، علایم نظیر فلجی گردن و بال ها هیچ کدوم رو ندارند آیا بارم نیوکاسله ؟
    و آیا دامپزشکی سراغ دارید که من هزینه نسخه رو بفرستم به حسابش و من و راهنمایی کنه ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    جفت برزیلیهای من 1 ماه بیشتره این بیماری رو گرفتند و هیج کدام از علائم نیوکاسل که تو اینتر نت و این سایت خوندم رو ندارند آیا بازم این بیماری نیوکاسله ؟
    بی اشتهایی، بی حالی، اسهال سبز، خس خس و رال های تنفسی، علایم نظیر فلجی گردن و بال ها هیچ کدوم رو ندارند آیا بارم نیوکاسله ؟
    و آیا دامپزشکی سراغ دارید که من هزینه نسخه رو بفرستم به حسابش و من و راهنمایی کنه ؟
    سلام.اگر این علائم رو نداره که خیر نیوکسل نیست.اما توی سوال اولتون خودتون گفتید که دچار چرخش گردن شده و سرش رو کامل میاره عقب.ضمن اینکه دوست عزیزم شما به هیچ وجه به مشاوره ی اینترنتی و تلفنی اعتماد نکن.همه ی این ها بر اساس حدس میشه.پرنده های شما باید کشت مدفوع بشن تا بشه در مورد بیماریشون نظر داد و دارو متناسب تجویز بشه.
    البته اینم عرض کنم توی فیلم هم به نظر میرسه پرنده هات نیوکاسل خفیف دارن.
    ویرایش توسط اسکندری : 24th June 2013 در ساعت 08:33 AM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    12601
    آیا این بیماری از مادر به فرزندمنتقل میشه؟ پرنده های من دارن آماده میشن واسه تخم گذاری.
    اگه جوجه دار بشن جوجه ها هم میگیرن ؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    آیا این بیماری از مادر به فرزندمنتقل میشه؟ پرنده های من دارن آماده میشن واسه تخم گذاری.
    اگه جوجه دار بشن جوجه ها هم میگیرن ؟؟
    ببین دوست عزیز این صحبت ها همه بر اساس احتمالاته.به نظر من پرنده هات نیوکاسل خفیف گرفتن و خوب شدن و الان فقط تیک عصبیشون مونده وگرنه تا الان شک نکن تلف شده بودن چون نیوکاسل شدیدباشه به دو روز هم نمیرسه پرنده ی بیمار.واسه تخم گذاری و جوجه های آیندشون هم نگران نباش.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)