صفحه 11 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 167
    همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    ببخشید بااجازه شمااستاد عزیز چند پیشنهاد وسوال دارم.روشی که برای اورفلورتان انجام دادید موجب این که به مرور زمان اب تانک بالا بیاد وبا توجه که بطور همزمان با پایین امدن اب سامپتان دوباره اب roاضافه میشود موجب سر ریز شدن اب اکواریوم شود.از واتر پمپتان راضی هستیدوچند میباشد.به نظر شما بهتر نیست که کنار شیشه قسمت پدها یه شیشه دیگراز پایین گذاشت تا وقتی پدها را تمیز میکنید اب ان قسمت راهم عوض کنید چون هرچه قدر هم من تا حالا سعی به اروم برداشتن پدها کردم باز هم اب ان قسمت کثیف شده واینکه اگه شما یه upsتهیه کنید وفقط واتر پمپ را بهش وصل کنید فکر کنم یکی دو روز بهش برق برسونه ودیگه این اتفاق ناراحت کننده نیوفته فکر نکنم نسبت به هزینه های دیگر هزینه ای باشد.از شما استاد عزیز تشکر میکنم بخاطر اینکه وقت وتجربه های خود را دراختیار ما کاربران میگذارید

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    ببخشید بااجازه شمااستاد عزیز چند پیشنهاد وسوال دارم.روشی که برای اورفلورتان انجام دادید موجب این که به مرور زمان اب تانک بالا بیاد وبا توجه که بطور همزمان با پایین امدن اب سامپتان دوباره اب roاضافه میشود موجب سر ریز شدن اب اکواریوم شود.از واتر پمپتان راضی هستیدوچند میباشد.به نظر شما بهتر نیست که کنار شیشه قسمت پدها یه شیشه دیگراز پایین گذاشت تا وقتی پدها را تمیز میکنید اب ان قسمت راهم عوض کنید چون هرچه قدر هم من تا حالا سعی به اروم برداشتن پدها کردم باز هم اب ان قسمت کثیف شده واینکه اگه شما یه upsتهیه کنید وفقط واتر پمپ را بهش وصل کنید فکر کنم یکی دو روز بهش برق برسونه ودیگه این اتفاق ناراحت کننده نیوفته فکر نکنم نسبت به هزینه های دیگر هزینه ای باشد.از شما استاد عزیز تشکر میکنم بخاطر اینکه وقت وتجربه های خود را دراختیار ما کاربران میگذارید
    سلام
    من ترجیح میدم از این کلمه استاد استفاده نکنید و بجای آقا هم بگید علیرضا خیلی بیشتر کیف میکنم و اینجوری خیلی بیشتر احساس صمیمیت میکنم
    در مورد اورفلو وقت نشد بگم تغییرات رو بگم با این روشی که گفتم و آب بالا میومد و وقتی شیر رو بیشتر باز میکردم صدای خور خور میکرد ، الان بالای لوله یه سه راهی با یه زانو گذاشتم و مشکل صدا حل شد و سطح آب هم بالا نمیاد ولی مشهد نیستم که براتون عکس بزارم
    واتر پمپ عالیه کاملا بی صدا و با 5000 لیتر در ساعت فقط 35 وات مصرف برق داره در صورتی که پمپ دایمکس با 2500 لیتر در ساعت 50 وات برق مصرف میکنه و قیمتش 320 فکر میکنم خریدم
    در مورد سامپ پیشنهاد خوبیه و من سعی میکنم پدها رو زود به زود ( هر هفته) بشورم ولی بازم وقتی در میارم آب کثیف میشه که با توجه با ظرفیت تانک مشکل خاصی پیش نمیاره
    و ups هم خوبه ولی دو روز رو فکر نکنم جواب بده
    ما اینجا دور همیم تا از تجربیات همدیگه استفاده کنیم این مطلب رو تو امضا هم میتونید بخونید
    ممنونم که سر زدید و نظر میدید

نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام جنابه نوروزی من همه مطالبتونو خوندم و از بابته اتفاقی که برایه ماهیاتون افتاده بود خیلی ناراحت شدم و از اینکه دوباره فعالیتتونرو در آبشور آغاز کردید خوشحالم و امیدوارم آکواریومتون هر. روز پر بارتر از قبل بشه . علیرضا جان منم مانند شما اینبار از مدیا استفاده نکردم و فقط یک بسته کوچیک سرامیک ایستا واسه نشکستنه دله این فروشنده ازش تهیه کردم . البته خودم راضیم چون وقتی میبینم که این سرامیکها هنوز رنگشون مثله روز اول سفید هستش خیالم راحت میشه که هیچ آشغال و ذراته معلقی از اور فلو وارد سامپ نمیشه و در اونجا تهنشین نمیشه که بشه یک منبعه آلودگی ، فقط من قصد دارم یک اف بی اف و یک راکتور واسه برخی مدیاها بسازم تا خیالم از هر بابت آسودهتر بشه . بازم براتون آرزویه موفقیت دارم .

سلام
    ممنون از اینکه سر زدید
    من هم برای شما آرزوی موفقیت دارم

سلام.به نظر من اگه مرون بخواد اذیت کنه بدترین ماهیه.من یه مرون گلد داشتم باعث مرگ یک شقایق پایه قرمز ویکی سبا شد پایه قرمز را زیر لایوراک راخالی کردولایوراک افتاد روش ,دوروز بعدش هم مرد.شقایق سبا همیشه جایی که انتخاب میکرد پایین لایوراک چسبیده به شنها که مرون چند بار زیرش راخالی کرد وجابجا شد بعد از چندبار جا بجایی اون هم مرد.کل شنهای اکواریوم رابه هم میزد.بااینکه خیلی درشت وزیبا شده بودولی بازهم باچه عذابی ردش کردم رفت چون دلم نمییومدکه نگم چطوری هست واین بلاهارا دوباره سر کسی بیاره

سلام
    ممنون که سر زدید
    این مرون کلا پایین تانک نمیاد حالا نمیدونم چون کوچیکه و یا رفتارش فرق داره
    آیا کسی تا حالا مرون داشته که با شنها کاری نداشته باشه یا همه مرونها همینطورین

send by Tapatalk

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    رف بعد یه ماه از راه اندازی

روشنایی هم یه کم مصرف 40 وات که فکر کنم تا هفته دیگه یکی دیگه باید اضافه کنم

send by Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    من ترجیح میدم از این کلمه استاد استفاده نکنید و بجای آقا هم بگید علیرضا خیلی بیشتر کیف میکنم و اینجوری خیلی بیشتر احساس صمیمیت میکنم
    در مورد اورفلو وقت نشد بگم تغییرات رو بگم با این روشی که گفتم و آب بالا میومد و وقتی شیر رو بیشتر باز میکردم صدای خور خور میکرد ، الان بالای لوله یه سه راهی با یه زانو گذاشتم و مشکل صدا حل شد و سطح آب هم بالا نمیاد ولی مشهد نیستم که براتون عکس بزارم
    واتر پمپ عالیه کاملا بی صدا و با 5000 لیتر در ساعت فقط 35 وات مصرف برق داره در صورتی که پمپ دایمکس با 2500 لیتر در ساعت 50 وات برق مصرف میکنه و قیمتش 320 فکر میکنم خریدم
    در مورد سامپ پیشنهاد خوبیه و من سعی میکنم پدها رو زود به زود ( هر هفته) بشورم ولی بازم وقتی در میارم آب کثیف میشه که با توجه با ظرفیت تانک مشکل خاصی پیش نمیاره
    و ups هم خوبه ولی دو روز رو فکر نکنم جواب بده
    ما اینجا دور همیم تا از تجربیات همدیگه استفاده کنیم این مطلب رو تو امضا هم میتونید بخونید
    ممنونم که سر زدید و نظر میدید

سلام
    ممنون از اینکه سر زدید
    من هم برای شما آرزوی موفقیت دارم

سلام
    ممنون که سر زدید
    این مرون کلا پایین تانک نمیاد حالا نمیدونم چون کوچیکه و یا رفتارش فرق داره
    آیا کسی تا حالا مرون داشته که با شنها کاری نداشته باشه یا همه مرونها همینطورین

send by Tapatalk
    سلام علیرضا جان
    بله منم مرون دارم که سایزش بزگه و بیشتر مواقع شنها رو بهم میزنه و این کارش طبیعه الان زیر لایوارکامو خالی کرده میترسم آخر یه روز سنگام بریزه پایین

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    رف بعد یه ماه از راه اندازیروشنایی هم یه کم مصرف 40 وات که فکر کنم تا هفته دیگه یکی دیگه باید اضافه کنمsend by Tapatalk

شما کلا دارید قانون اب شور را هم میزنید.علیرضای عزیز واقعا شما دارید بسیاری از خرجها را کم میکنیداین خیلی خوبه چون بسیاری از دوستان علاقه زیادی به اب شور دارند ولی بخاطر هزینه زیاد دنبالش نمیروند.کاشکی من توی رفم انگوری کاشته بودم.رشد گیاهانتون تواین یک ماه خوب بوده؟داخل رف جلبک تا حالا نزده؟
    ویرایش توسط علیرضا نوروزی : 22nd October 2014 در ساعت 12:09 AM دلیل: حذف عکسها در نقل قول

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    یه چیزی اشتباهی نوشتم نه خودم فهمیدم و نه شماها چیزی گفتید ، نیتریت صفره که اشتباهی 10 تایپ کردم

نیترات 10 خوبه و بالا نیست و فسفات هم انشاءالله میاد پایین و اگه نیاد مجبورم راکتور فسفات بزارم
    عکس هم که پست قبلی گزاشتم که عزیز

send by Tapatalk
    نیترات رو کلی گفتم

عکس هم نمیدونم چرا توی تاپیک ها بعضی وقتا نشون میده بعضی وقتا نشون نمیده الان که این پست رو دارم میزنم عکسهاتون رو تازه تونستم ببینم
    جراحه فقط یکم سفیدک زده؟مطمعنی؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    شما کلا دارید قانون اب شور را هم میزنید.علیرضای عزیز واقعا شما دارید بسیاری از خرجها را کم میکنیداین خیلی خوبه چون بسیاری از دوستان علاقه زیادی به اب شور دارند ولی بخاطر هزینه زیاد دنبالش نمیروند.کاشکی من توی رفم انگوری کاشته بودم.رشد گیاهانتون تواین یک ماه خوب بوده؟داخل رف جلبک تا حالا نزده؟

سلام رشدش عالیه و جلبک کمی زده الان شیشه جلو رو برای عکس گرفتن تمییز کردم و تو 24 ساعت گذشته یه هو جلبکهای روی شیشه شروع به از بین رفتن کرد ،
    یه گیاه دیگه هم دارم که اسمش رو نمیدونم که رشد کمی داره

نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    نیترات رو کلی گفتم

عکس هم نمیدونم چرا توی تاپیک ها بعضی وقتا نشون میده بعضی وقتا نشون نمیده الان که این پست رو دارم میزنم عکسهاتون رو تازه تونستم ببینم
    جراحه فقط یکم سفیدک زده؟مطمعنی؟
    بلوتانک وقتی چراغها روشن میشه سفیدکهاش کمه و هرچه به زمان خاموشی نزدیک میشه بیشتر میشه و این کار هر روزه و همونطوریکه که گفتم خوشبختانه خوب غذا میخوره که من خودم دیگه نمیدم وگرنه بعد غذا خوردن هم دنبال غذا میگرده

send by Tapatalk

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام بچه ها !
    الان که نگاه میکردم پادها از همین جلبکهای روی شیشه تغذیه میکنن و سمت راست شیشه رو که دیشب تمییز کردم هیچی پاد روش نیست و سمت چپ رو که به خاطر همین پاها تمییز نکردم پر پاده ، نمیدونم از عکس چیزی معلوم هست یا نیست

اینم یه گیاه دیگه که تو رف منه و رشدش از انگوری کمتره

send by Tapatalk

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام بچه ها
    دوربینم رو پیدا کردم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و کاسکو
    شماره عضویت
    4793
    سلام آقای نوروزی
    بسیار زیبا و جالب بود
    موفق باشید و منتظر عکسهای جدید از نمای کلی تانکتون هم هستیم

صفحه 11 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)