صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    tegh
    شماره عضویت
    12594

چندسوال در مورد کاسکو

سلام
    چند سوال داشتم ممنون میشم پاسخ دهید.
    1-حدود چند ساعت در روز باید بصورت مفید در کنار کاسکو باشیم؟
    2-حداکثر چند ساعت یا چندروز میشه کاسکو رو تنها تو خونه گذاشت؟
    3-بهتره یه کاسکو 1/5 ساله بخرم و خودم تربیتش کنم یا اینکه هزینه بیشتری کنم و یک کاسکو رام شده بخرم؟
    4-کجا رو برای خرید کاسکو پیشنهاد می کنید؟
    5-هفته ای یکبار جابجایی کاسکو به منزل دیگری ، برای کاسکو ایجاد اشکال می کنه؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط sogoli321 نمایش پست ها
    سلام
    چند سوال داشتم ممنون میشم پاسخ دهید.
    1-حدود چند ساعت در روز باید بصورت مفید در کنار کاسکو باشیم؟
    2-حداکثر چند ساعت یا چندروز میشه کاسکو رو تنها تو خونه گذاشت؟
    3-بهتره یه کاسکو 1/5 ساله بخرم و خودم تربیتش کنم یا اینکه هزینه بیشتری کنم و یک کاسکو رام شده بخرم؟
    4-کجا رو برای خرید کاسکو پیشنهاد می کنید؟
    5-هفته ای یکبار جابجایی کاسکو به منزل دیگری ، برای کاسکو ایجاد اشکال می کنه؟
    سلام .

به پارسی پت خوش اومدین

بهتر بود به جای پرسیدن 2 تا سوال اول ، شرایط خودتون و ساعاتی که تو خونه حضور دارین و می تونید از کاسکو نگهداری کنید رو شرح میدادین که با توجه به اونها راهنماییتون کنیم

خیلی کلی می تونم بگم که اگه ساعات زیادی رو بیرون از خونه هستین یا شرایط کاری شما طوری هست بیشتر ساعات روز تو خونه حضور ندارین بهتره از گرفتن کاسکو منصرف بشید . برای راهنمایی دقیق تر بهتره کامل تر توضیج بدین درباره ساعاتی که می تونید به طوطی اختصاص بدین

3. اگه یه طوطی کاملا رام شده و اجتماعی باشه و با افرادی غیر از صاحب خودش راحت ارتباط برقرار کنه و به خوبی حرف بزنه ( اگه یکی از معیارهاتون برای خرید طوطی حرف زدن باشه ) می تونید یه طوطی با این شرایط بخرید ولی در نظر داشته باشید که طوطی ممکنه با صاحب قبلیش ارتباط خیلی خوبی داشته باشه ولی رام بودنش تاثیری روی رابطه شما با طوطی نداشته باشه و مجبور میشید مراحل رام شدن رو برای همون طوطی انجام بدین . کاسکوی یک سال یا یک سال و نیم هم سن خوبیه برای رام شدن و تربیت کردن ،رام شدنش هم بستگی به خودتون داره که چقدر طول بکشه و موفقیت آمیز باشه . تصمیم با خودتونه

4. مکان خرید هم مهم نیست مهم اینه که بدونید یه کاسکوی سالم و با سن مناسب چه ویژگی هایی داره ، که نتونن به راحتی سرتون رو کلاه بذارن

5. اگه کاسکو به اندازه کافی اجتماعی شده باشه جابجایی مشکلی پیش نمیاره . ولی بهتره روزای اولیه حضورش تو خونه جدید جابجاش نکنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    tegh
    شماره عضویت
    12594
    باتشکر از پاسخ شما
    من معمولا صبح تا غروب خونه نیستم اما دیگر اعضا خانواده هستند ولی چون میخوام با من اخت بشه ایا میشه شب که میام و براش وقت میزام این اتفاق بیافته/
    مطلب بعد اینکه تربیت و رام کردن یک طوطی ۱/۵ ساله چندساعت در روز و کلا چند روز زمان میبره؟
    سوال اخر اینکه کلا یپشنهاد می کنید یک طوطی دست اموز بخرم یا رام نشده؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    باتشکر از پاسخ شما
    من معمولا صبح تا غروب خونه نیستم اما دیگر اعضا خانواده هستند ولی چون میخوام با من اخت بشه ایا میشه شب که میام و براش وقت میزام این اتفاق بیافته/
    مطلب بعد اینکه تربیت و رام کردن یک طوطی ۱/۵ ساله چندساعت در روز و کلا چند روز زمان میبره؟
    سوال اخر اینکه کلا یپشنهاد می کنید یک طوطی دست اموز بخرم یا رام نشده؟

برای این که طوطی باهاتون اخت بشه شب که بر میگردید 1-2 ساعت براش وقت بزارید,اگر اهلیه بیاریدش ری دست و باهاش بازی کنید و با دست بهش غذا بدید و سرش رو نوازش کنید
    کاسکوتون اگگر 1.5 ساله باشه رنگ چشماش باید طوسی باشه و برای رام کردنش روزی 12 ساعت زمان کافیه که در مدت زمان مطلوبی به نتیجه برسید,کلا هر چه بیشتر وقت بزارید بهتر و زودتر نتیجه میگیرید
    سوال آخر هم بر میگرده به خودتون,اگر وقت و حوصله ام کردن رو دارید یک طوطی وحشی بخرید و اگر نه میتونید یک طوطی رام بخرید و خیال خودتون رو راحت کنید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    tegh
    شماره عضویت
    12594
    در صورت خریداری یک کاسکو رام شده که مثلا چند کلمه حرف میزنه با سن حدودی 3 سال، ایا میشه امیدوار بود که در اینده باز هم کلمات بیشتری رو بتونه بزنه؟ درواقع تا چه سنی کلمه می تونه یاد بگیره؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    در صورت خریداری یک کاسکو رام شده که مثلا چند کلمه حرف میزنه با سن حدودی 3 سال، ایا میشه امیدوار بود که در اینده باز هم کلمات بیشتری رو بتونه بزنه؟ درواقع تا چه سنی کلمه می تونه یاد بگیره؟
    دوست عزیز همه چیز در مورد خرید پرنده صلیقه ای هست هر کسی از یه نوع پرنده و یک نوع شکل و رنگ خوشش میاد من کاسکو داشتم 5 ساله کاملا وحشی ولی تونست حدود 30 کلمه یاد بگیره و کاملا هم رام شد کاسکو هم داشتم 1 ساله که بعد از یک سال نگهداری یک کلمه هم حرف نزد همه چیز به خود شما و شانستون که چه نوع کاسکویی گیرتون میاد داره و هوش کاسکو شما اگر دوست دارید کاسکو حرف بزنه پس یکی بخرید که حرف زدن بلد باشه و رام باشه که دلتون رو نزنه خیلی ها یک کاسکو میخرن و فکر میکنند بعد چند روز و یا چند هفته میتونند کاملا رامش کنند و به حرف بیارنش ولی وقتی اینطوری نمیشه دلشون رو میزنه و میفروشنش شما هم که تجربه کافی از کاسکو ها ندارید دیگه بد تر پس برید پرنده فروشی هر پرنده ای که به دلتون میشینه رو بخرید اینجوری خیلی بهتره

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    بله میتونه باز هم کلمات جدید یاد بگیره تا وقتی که باهاش کار کنید، فقط حرف زدنش براتون مهم نباشه کاسکوها خیلی باهوش و با استعدادن ، بازی ها و ترفندهای جالبی میتونن یاد بگیرن ، حرف زدن یکی از استعدادهاشونه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    tegh
    شماره عضویت
    12594
    سلام
    اگر من یک کاسکو رام شده و دستی بخرم که به صاحب قبلیش وابسته هست، ایا وقتی بیاد خونه جدیدبا صاحب جدید، احتمال داره پرکن و افسرده بشه؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام
    اگر من یک کاسکو رام شده و دستی بخرم که به صاحب قبلیش وابسته هست، ایا وقتی بیاد خونه جدیدبا صاحب جدید، احتمال داره پرکن و افسرده بشه؟
    سلام . اگه خیلی وابسته باشه امکانش هست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    tegh
    شماره عضویت
    12594
    لطفا میشه راهنمایی کنید برای اینکه بتونم از وابستگی به صاحب قبلیش دربیارم چه کاری انجام بدم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)