نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    5150

تبریک موفقیت آقای بیژن مومنی ( در مسابقات جهانی دیسکس سنگاپور 2013)

سلام دوستان من سال قبل از همین سایت مطلع شده بودم که جناب دکتر مومنی از شیراز ایران برنده مقام سومی بهترین دیسکس شده خیلی خوشحال شدم و واقعا به اینکه ایشون یه ایرانی هستن افتخار میکردم

من خبر داشتم که قراره امسال هم مسابقه برقرار بشه منتظر این خبر بودم تا اینکه ایشون بازم افتخار افرینی کنن و خوشبختانه امسال بهتر از سال قبل مقام اول شدن

چند روز پیش تو یکی از سایتهای به نقل از صفحه شخصی پارس دیسکس مربوط به جناب دکتر مومنی مطلع شدم که شکر خدا ایشون امسال برنده بهترین دیسکس از نژاد رز رد (رد کاور) تکثیری خودشون شده اند و این افتخاری دیگه ی شده هم در کار نامه خود جناب دکتر و شرکتشون ثبت شد و هم خدایش افتخاریه برای همه ایرانیا مخصوصا همه کسای که به دیسکس علاقه مند هستند و نسبت به این ماهی توجه خاصی دارند

من شخصا تبریک میگم همه به جناب دکتر و همه عزیزانی این مطلب رو میخونند و در اخر هم همه ایرانیای عزیز

در ادامه هم میخام چند تا عکس از برگزاری این مسابقات و شخص جناب دکتر مومنی عزیز قرار بدم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    5150
    در ادامه عکسهای جدید هم میزارم

ولی متاسفانه عکس خود ماهیای برنده و جایزه گرفته رو هنوز نتونستم بدست بیارم خود جناب دکتر قول دادن تو صفحه شون بذارن به محض اینکه بدستم رسید همینجا میذارم تا همه دوستان هم ببین

در ضمن من از طرف همه دوستان تبریک بهشون گفتم

lمتاسفانه نتونستم در اپلود سنتر اپلود کنم لینک میذارم

ویرایش توسط فرشاد رضایی : 17th June 2013 در ساعت 11:54 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    5150
    دوستان راستش من هرچی سعی کردم نتونستم فعلا عکسهارو اپلود کنمو تا شما دوستان هم ببینین اگه کسی میتونه کمکم کنه

در ضمن اینم بگم چون نتونستم فعلا عکس خود ماهی برنده و جایزه گرفته رو ببینیم از خود جناب دکتر خواهش کردم تا عکساشونو بذارن ایشون هم قول دادن ایشاله در اولین فرصت اگه درست شد عکسای جدید هم میزارم

فعلا که هیچی نمیتونم ارسال کنم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    11076
    سلام دوست عزیز
    کاش این پستو نمیزاشتی آخه سال پیش یکی از بچه ها همین پستو گذاشت بعضی از کاربرای سایت خوششون نیومد و در نهایت اون کاربر اخراج شد.

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط aqua fresh water نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    کاش این پستو نمیزاشتی آخه سال پیش یکی از بچه ها همین پستو گذاشت بعضی از کاربرای سایت خوششون نیومد و در نهایت اون کاربر اخراج شد.
    در این فروم هیچ کاربری بی دلیل اخراج نمیشه
    جالبه شما تازه عضو شدید اینجا و خبر اخراج کاربری رو میدید که حتی ما هم یادمون نیست که چه کسی بودن
    اون کاربر بخاطر تبلیغی که برای اقای مومنی کردن اخراج شدند اطلاع رسانی همیشه در این فروم صورت گرفته

باز هم از اطلاع رسانی دوست عزیزمون تشکر می کنم

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    به عنوان کادر مدیریتی پارسی پت و بخش دیسکس فروم این افتخار بزرگ رو خدمت جناب دکتر مومنی عزیز و همه ایرانیان تبریک عرض می کنیم . بسیار به خود می بالم که ایران نیز بالاخره در صحنه های جهانی دیسکس کم کم حرفی برای گفتن دارد . سال پیش نیز من شروع تبریک رو آغاز کرده بودم که دوست بسیار عزیزم جونیت بیرول نیز داور مسابقه ی سال گذشته بود . خوشحالتر هستم که این موفقیت همچنان ادامه دارد .

طبق تذکر مصطفی عزیز و همینطور ایجاد نشدن مشکل های احتمالی تاپیک قفل میشه . از بهرام عزیز هم تشکر می کنم اگر عکس جدیدی هم داشتند اعلام بکنند من و یا دیگر مدیران عزیز بخش حتما عکسهای جدید و بیشتر رو در ادامه پست ها خواهند گذاشت .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)