صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس ,عروس هلندی
    شماره عضویت
    10880
    به نظر من مرغ کنارشون نزاری بهتره چون مرغ در صورتی جوجه رو قبول میکنه که از زیرش در بیاد مرغ وقتی به تولک میره و روی تخم ها میخوابه و بعد از 21 روزه جوجه ها در اومدن اون موقع بهترین موقع هستش که همراه با جوجه های خودش بزاری کنار یا زیر مرغ در اون صورت مرغ قبول میکه و اگر غیر ازاین باشه 99% مرغها جوجه ها رو لت وپار میکنن/این تجربیات من هستش باز اگر کمکی خواستی دوست عزیز در خدمتم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12263
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدترک نمایش پست ها
    به نظر من مرغ کنارشون نزاری بهتره چون مرغ در صورتی جوجه رو قبول میکنه که از زیرش در بیاد مرغ وقتی به تولک میره و روی تخم ها میخوابه و بعد از 21 روزه جوجه ها در اومدن اون موقع بهترین موقع هستش که همراه با جوجه های خودش بزاری کنار یا زیر مرغ در اون صورت مرغ قبول میکه و اگر غیر ازاین باشه 99% مرغها جوجه ها رو لت وپار میکنن/این تجربیات من هستش باز اگر کمکی خواستی دوست عزیز در خدمتم
    تایید میشه
    یکی از دوستان می خواست یه جوجه ی بیچاره رو از دست یه دونه از این بچه تخس ها نجات بده
    انداخت بقل مرغ و خروس ها خودش

بعد هم که ...

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،فنچ،عروس هلندی
    شماره عضویت
    12173
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    غذاشون رو گندم وجو پوست کنده و سویا رو پودر کردم با آب دراختیارشون گذاشتم.چی بدم خوبه؟
    دوستان اطلاعات خوبی دادن با ایتکه نظرها متفاوت بود.

فقط اگر بهش برنج پخته دادی برنجه روغنی یا ... بهش نباشه . گندم و جوجه هم اگر نصفه باشه بهتره و مواظب باش جاهای که چیزای سمی هست نرن
    مرغ هم احتمالش خیلی کمه جوجه رو قبول کنه و همون طور که بعضی از دوستان گفتن احتمال داره به جوجه اسیب برسونه
    بزرگ کردن جوجه راحته . موفق باشی

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    والا چي بگم. من ک پيش مرغ لاريم ,ب جز جوجه هاي خودش , يکي دو دفعه جوجه پنبه اي و کوچيک گذاشتم. خيلي قشنگ بزرگشون کرده .
    نميدونم شايدم اين مرغ ما مشکل داشته .
    خلاصه تجربه شخصي من اين بود . بقيه اساتيد رو نميدونم .

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام
    جوجه های خیلی نازی دارین با اینکه بداخلاقن ولی با نمک قیافه هاشون!

ای کاش متوجه میشدین دلیل مرگشون چیه تا برای بقیشون اتفاقی نیقته خدایی نکرده،واقعا بابت اون دو تا متاسفم.

بعد یه سوال،اگه اون مرغه هم مریض باشه که اوضاع خیلی بدتر میشه خدایی نکرده.

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    دوستان از همتون ممنونم.معذرت میخوام که نمیشه نقل قول کرد.
    آقای آژیده منم فکر میکنم که دلیل مرگشون همون بیماری هست،که بیمار هم از گنجشک ها و...گرفته شده.وگرنه سعی کردم که بهترین غذا رو فراهم کنم وذرت هم بهشون میدادم.
    اینا بیماریشون طوری بود که کم کم به حالت فلج در میان ومیمیرن واین اتفاق خیلی سریع میفته!!!!
    بابت مرغ هم حالا صبر میکنم تا پدر ومادرم اجازه بدن وگرنه همینطوری که نمیشه گرفت مگر راهی که نفیسه خانم هم تایید کردن،الان جوجه پرهای دمش دراومده وبال هاش هم به نسبت بزرگ شده،یعنی رشد خوبی داشته.
    اگر مرغ هم بگیرم با سه تا از جوجه هاش میگیرم وتا وقتی که این جون نگرفته پیش اونا نمیذارم چون سایزش طوریه که مرغ میزنتش،یکبار اینکارو امتحان کردم وبه ریسکش نمیارزه.
    حرف شادی خانم هم جای فکر داره وباید تو خرید مرغ حسابی حواسمو جمع کنم
    بازم از همتون سپاسگذارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس ,عروس هلندی
    شماره عضویت
    10880
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    دوستان از همتون ممنونم.معذرت میخوام که نمیشه نقل قول کرد.
    آقای آژیده منم فکر میکنم که دلیل مرگشون همون بیماری هست،که بیمار هم از گنجشک ها و...گرفته شده.وگرنه سعی کردم که بهترین غذا رو فراهم کنم وذرت هم بهشون میدادم.
    اینا بیماریشون طوری بود که کم کم به حالت فلج در میان ومیمیرن واین اتفاق خیلی سریع میفته!!!!
    بابت مرغ هم حالا صبر میکنم تا پدر ومادرم اجازه بدن وگرنه همینطوری که نمیشه گرفت مگر راهی که نفیسه خانم هم تایید کردن،الان جوجه پرهای دمش دراومده وبال هاش هم به نسبت بزرگ شده،یعنی رشد خوبی داشته.
    اگر مرغ هم بگیرم با سه تا از جوجه هاش میگیرم وتا وقتی که این جون نگرفته پیش اونا نمیذارم چون سایزش طوریه که مرغ میزنتش،یکبار اینکارو امتحان کردم وبه ریسکش نمیارزه.
    حرف شادی خانم هم جای فکر داره وباید تو خرید مرغ حسابی حواسمو جمع کنم
    بازم از همتون سپاسگذارم
    دوست عزیز وقتی یک جوجه ای به حالت فلجی میمیره البته به استناد حرف شما اون جوجه بیماری نیوکاسل داره که تو یک روز همه جوجه هاتو میکشه وسریعا واگیردار هستش.دلیل مرگ اونها بیماری نیوکاسل هستش که از پرندگان وحشی مثلا گنجشک یا کبوتر یا... میگیره و زود تلف میشه.وقتی جوجه یا مرغی رو خریدین قبل از خونه آوردن ببرید واکسن سه گانه نیوکاسل گامبرو بزنید تا خیالتو.ن راحت بشه/

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)