صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47

محصولات تخصصی دیسکس شرکت Discus safe-Rivertune

تولیدکننده مدعی است که:

نوعی محلول آماده سازآب مخصوص دیسکس است.این محصول موجب حذف کلر و کلرامین وفلزات سنگین از آب میشود.به دلیل وجود ویتامینهای مفید از گروه Bموجب کاهش استرس

و تقویت سیستم ایمنی دیسکس میشود.این محصول کمک به ثبات PH آب میکند و در نهایت موجب جلوگیری از عارضه PH shock میشود.

شیوه مصرف:

10میلی لیتر از محصول برای 200 لیتر کافی است و آب پس از 4 ساعت قابل استفاده است

دوستان معرفی این محصولات فقط صرفا جهت اطلاع از محصول است

ویرایش توسط B@B@K : 29th May 2013 در ساعت 01:31 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    7300
    بابک عزیز این محصول واسه کدوم کشوره ؟؟ حدود قیمتش رو هم بگید ممنون میشم . تهران راحت گیر میاد؟؟
    و اگر بخوایم یه مقایسه بین این محصول و فیش گارد اوشن فری و سرا اکوتان انجام بدیم شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟؟
    ممنون

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid نمایش پست ها
    بابک عزیز این محصول واسه کدوم کشوره ؟؟ حدود قیمتش رو هم بگید ممنون میشم . تهران راحت گیر میاد؟؟
    و اگر بخوایم یه مقایسه بین این محصول و فیش گارد اوشن فری و سرا اکوتان انجام بدیم شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟؟
    ممنون
    سلام:
    وحید جان این محصول از کشور ژاپن هست البته اونطور که روی قوطی درج شده حدود 25تومن قیمتش هست بله در نواب هست
    به نکته خوبی اشاره کردی که مقایسه ای داشته باشیم
    اگر منظور شما فقط از بین بردن کلر و کلرامین باشه که من محصول اوشن فری ولی نوع super chlorine &chloramin awayرو پیشنهاد میکنم به یک دلیل بسیار عالی که در آخر ذکر میکنم
    این محصول هم خوبه ولی از لحاظ دوز مصرفی هیچکدام به پای اوشن فری نمیرسند البته از نوع بالا که ذکر کردم
    ولی اگر منظور علاوه بر از بین بردن کلر و کلرامین وجود ویتامین Bو گرفتن فلزات سنگین باشه خوب سرا آکواتن خوبه ولی مقرون به صرفه نیست و فیش گارد مقرون به صرفه تر هست
    یک نکته کلیدی بسیار مهم در درمان ماهیان بیمارو آن اینکه هنگام درمان پلیگ یا هر درمان دیگه بهترین گزینه در حال حاضر برای استفاده از آب بدون کلر در مخزن ذخیره استفاده از ضد کلر اوشن فری super chlorine& chloramine away است چون تجربه کرده ام تمام آب هایی که با دیگر محصولات ضد کلری شرکتها کلرشون از بین برده شده هنگام استفاده از دارو آب کدر وشرایطش بهم خورده است ولی با محصولی که ذکر کردم این اتفاق نیافتاد(super chlorine&chloramine away)
    ویرایش توسط B@B@K : 30th May 2013 در ساعت 12:47 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    7300
    ممنون بابک جان واسه جواب کاملتون
    من همیشه از فیش گارد استفاده میکنم((البته قدیما سرا اکوتان استفاده میکردم ولی همونطور که شما فرمودین اصلا به صرفه نبود)) و از super chlorine &chloramin away تا حالا اصلا استفاده نکردم . مدت زمان از بین رفتن کلر توسط این محصول با فیش گارد فرق داره؟؟ هر کدوم بعد از چند ساعت کلر رو از بین میبرن؟؟
    بازم ممنون

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    ممنون بابک جان واسه جواب کاملتون
    من همیشه از فیش گارد استفاده میکنم((البته قدیما سرا اکوتان استفاده میکردم ولی همونطور که شما فرمودین اصلا به صرفه نبود)) و از super chlorine &chloramin away تا حالا اصلا استفاده نکردم . مدت زمان از بین رفتن کلر توسط این محصول با فیش گارد فرق داره؟؟ هر کدوم بعد از چند ساعت کلر رو از بین میبرن؟؟
    بازم ممنون
    وحید جان فیش گارد خوبه ولی دوزش فکر کنم 1میل تو 17لیتر بود اگر اشتباه نکنم ولی سوپر کلرو کلرامین 1میل تو 50لیتر هست البته توی بروشورش مدت زمان رو قید نکرده ولی من خودم در مواقع اضطراری حتی بعد از 1ساعت با هوادهی هم استفاده کردم ولی معمولا 4-6ساعت با هوادهی مناسب است (برحسب اطمینان) اگر دقت کنی محصولش رو هم وقتی توی آب میریزی بسیار غلیظ هست

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    7300
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    وحید جان فیش گارد خوبه ولی دوزش فکر کنم 1میل تو 17لیتر بود اگر اشتباه نکنم ولی سوپر کلرو کلرامین 1میل تو 50لیتر هست البته توی بروشورش مدت زمان رو قید نکرده ولی من خودم در مواقع اضطراری حتی بعد از 1ساعت با هوادهی هم استفاده کردم ولی معمولا 4-6ساعت با هوادهی مناسب است (برحسب اطمینان) اگر دقت کنی محصولش رو هم وقتی توی آب میریزی بسیار غلیظ هست
    بله کاملا درست فرمودید برای 17 لیتر هست.اقا منم معمولا بعد 2-3 استفاده میکنم و خدا رو شکر تا حالا مشکل نخوردم.
    اخرین سئوالم رو هم بپرسم : کارایی فیش گارد و super chlorine &chloramin away تا حدود زیادی شبیه به هم هست با این تفاوت که فیش گارد فلزات سنگین رو هم از بین میبره و super chlorine &chloramin away از لحاظ صرفه فوق العاده به صرفه تره . درست گفتم بابک جان؟

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    بله کاملا درست فرمودید برای 17 لیتر هست.اقا منم معمولا بعد 2-3 استفاده میکنم و خدا رو شکر تا حالا مشکل نخوردم.
    اخرین سئوالم رو هم بپرسم : کارایی فیش گارد و super chlorine &chloramin away تا حدود زیادی شبیه به هم هست با این تفاوت که فیش گارد فلزات سنگین رو هم از بین میبره و super chlorine &chloramin away از لحاظ صرفه فوق العاده به صرفه تره . درست گفتم بابک جان؟
    وحید جان فیش گاردخصوصیات زیر رو هم داراست:
    تثبیت ph وکاهش استرس
    دارای آلوورا و ویتامین e&b
    محافظت موکوس و آبششها
    وکلا بهبود کیفیت آب

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    16162
    من این محصول را خریدم . Discus Safe از شرکت River tune . با توجه به خواندن نوشته های روی آن و مراجعه به سایت شرکت . چیزی که توجهم را جلب کرد وجود EDTA در این محلول بود . ٍEthylen diamin tetra acetic acid یا همان EDTA که در صنعت آب و . . .. کاربردهای فراوان در راسب کردن املاح و کیلیت با فلزات سنگین دارد . البته از 3 روز پیش این محلول را به ظرف نگهداری آب اضافه کرده ام و امروز یا فردا اولین سیفون را با اب آغشته با این محلول انجام خواهم داد . این اولین باری است که به آب سیفون ماده ای اضافه کرده ام چون همه منابع خارجی اشاره کرده اند که آب مانده نیاز به کلر زدائی ندارد . البته فکر کنم علت تلفات دادن تانک من هم همین رویه غلط بوده است و به نظرم حتما باید به آب ، ضد کلر و سایر کاندیشنر های مورد نیاز را اظافه نمود (منابع خارجی از وضعیت آب تهران خبر ندارند ) . البته تا کنون از محصولات دیگر شرکت های خارجی استفاده نکرده ام و راجع به آنها اطلاعاتی ندارم . خوشحال می شوم دوستان دیگر که این محصول را مصرف کرده اند هم نظر خودشان را بیان کنند .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16128
    سلام بابک جان میشه گفت که با توجه به تجربتون بهترین محلول برا اماده سازی اب دیسکس چه نوع محلولی است؟

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad7 نمایش پست ها
    سلام بابک جان میشه گفت که با توجه به تجربتون بهترین محلول برا اماده سازی اب دیسکس چه نوع محلولی است؟
    سلام دقیقا منظورتون را بیان کنید از چه نظر منظور شما برای از بین بردن کلر هست؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)