صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 62
    همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahbod نمایش پست ها
    سلام
    آقایرضای امروز رفتم برای داخل صافی تانکم پد از تشک دوزی بخرم فقط پشم شیشه داشت حالانمیدمنم این همون پشت شیشست که شما اشاره کردید یا نه عکسشو گذاشتم به نظرتون ازشاستفاده کنم پودر شیشه داخلش باعث صدمه به ماهیا نمیشه

صافی تانک من از این ساده هاست که مخزنش بیرون از تانکه
    سلام

منظور شما از پودر شیشه رو متوجه نشدم؟ اصولن به این محصول منسوج نبافته میگویند و پشم شیشه چیز دیگری است. بهترین گزینه برای اینکار استفاده از پد مخصوص فیلتر که با برندهای مختلفی در فروشگاه های آکواریوم وجود دارد میباشد. از پد مخصوص هود آشپزخانه هم میتوانید استفاده کنید.
    از پدی هم که عکس آنرا قرار دادین میتوانید استفاده نمایید و برای رفع نگرانی میتوانید قبل از استفاده آنرا خوب بشویید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15494
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام

منظور شما از پودر شیشه رو متوجه نشدم؟ اصولن به این محصول منسوج نبافته میگویند و پشم شیشه چیز دیگری است. بهترین گزینه برای اینکار استفاده از پد مخصوص فیلتر که با برندهای مختلفی در فروشگاه های آکواریوم وجود دارد میباشد. از پد مخصوص هود آشپزخانه هم میتوانید استفاده کنید.
    از پدی هم که عکس آنرا قرار دادین میتوانید استفاده نمایید و برای رفع نگرانی میتوانید قبل از استفاده آنرا خوب بشویید.
    سلام
    خیلی ممنونم از پاسخگویتون فروشنده این پد گفت داخل این الیاف پودر شیشه وجود داره
    موقعی که این پد رو زیاد تو دست نگه میراری احساس میکنی یه چیزای دستت رو اذیت میمنه (دستت و بدنت شروع به خارش میکنه )میگن این پودر شیشست که باعث این حالت میشه

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahbod نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنونم از پاسخگویتون فروشنده این پد گفت داخل این الیاف پودر شیشه وجود داره
    موقعی که این پد رو زیاد تو دست نگه میراری احساس میکنی یه چیزای دستت رو اذیت میمنه (دستت و بدنت شروع به خارش میکنه )میگن این پودر شیشست که باعث این حالت میشه
    بعید میدونم این چنین باشه چون در اینصورت اگر از آن در تولید تشک استفاده شود باعث بروز حساسیت و مشکل خواهد شد. ممکنه الیاف موجود در آن ضخیمتر یا زبر تر باشند که این احساس را بوجود میاورند. به هر حال اگر امکان تهیه پد مخصوص را ندارید با چند بار شستن این محصول نرمتر خواهد شد و میتوانید از آن استفاده کنید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11316
    سلام یه سوال داشتم
    میخاستم بدونم اگر هفته ای سیفون 50درصد داشته باشم میتونم سیکلو با دیسکس طی کنم

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط jak anderson نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم
    میخاستم بدونم اگر هفته ای سیفون 50درصد داشته باشم میتونم سیکلو با دیسکس طی کنم
    سلام :
    با این وضع دیسکس شما به مشکل بر میخورد و .........
    شما از تسریع کننده ها استفاده نمایید با توجه به دستور بروشورش و سیفونهای منظم داشته باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11080
    اگر می خواهید دیسکس را حرفه ای پرورش بدید . باید حتما بیخال سیکل و از این دست موارد شوید .
    فقط و فقط سیفون روزانه اگر می تونید هر روز 100% تعویض کنید رشد دیسکس درحد مطلوبی خواهد رسید .
    این موارد را تجربه کردم . دوتا تانک داشتم که هر دوتا ، 5 دیسکس از یک نزاد و یک سایز داخلشون بود و رشد اونایی که هر روز سیفون داشتند خیلی بیشتر بود . بعد از 40 روز کاملا تفاوت باهم داشتند .
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11316
    نقل قول نوشته اصلی توسط arvinfilm نمایش پست ها
    اگر می خواهید دیسکس را حرفه ای پرورش بدید . باید حتما بیخال سیکل و از این دست موارد شوید .
    فقط و فقط سیفون روزانه اگر می تونید هر روز 100% تعویض کنید رشد دیسکس درحد مطلوبی خواهد رسید .
    این موارد را تجربه کردم . دوتا تانک داشتم که هر دوتا ، 5 دیسکس از یک نزاد و یک سایز داخلشون بود و رشد اونایی که هر روز سیفون داشتند خیلی بیشتر بود . بعد از 40 روز کاملا تفاوت باهم داشتند .
    موفق باشید
    یلی ممنون از جوابتون
    من نمیتونم هر روز 100 در صد بزنم ولی هفته ای 2 بار میتونم 60 در صد سیفون کنم
    ایا این مقدار خوبه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    پرت و سیچیلاید
    شماره عضویت
    15962

خرید دیسکس

سلام
    اقا یه سوالی ذهن منو مشغول کرده
    اگه بدونم از اون فروشگاهی که میخوام دیسکس بخرم تمام دیسکس هاش قرنطینه شده ان(خودم تانک های قرنطینه شون رو دیدم)بازم نیازی هست که ماهیا رو قرنطینه کنم؟؟؟
    چون خیلی دردسر داره!!!!

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط حامد خان نمایش پست ها
    سلام
    اقا یه سوالی ذهن منو مشغول کرده
    اگه بدونم از اون فروشگاهی که میخوام دیسکس بخرم تمام دیسکس هاش قرنطینه شده ان(خودم تانک های قرنطینه شون رو دیدم)بازم نیازی هست که ماهیا رو قرنطینه کنم؟؟؟
    چون خیلی دردسر داره!!!!
    سلام:
    اگر شما تانکی داری که هنوزم درونش دیسکس هست بله حدود 2هفته دیسکسهای جدید را قرنطینه نمایید تا ببینید در محیط جدید هم به مشکل بر میخورند یا خیر .ولی اگر برای اولین بار هست که دیسکس وارد تانک جدید میشود معمولا اگر واقعا قرنطینه شده باشند مشکلی پیش نخواهد آمد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    پرت و سیچیلاید
    شماره عضویت
    15962
    سلام مجدد
    ممنون از جواب خوبتون
    یه سوال دیگه هم داشتم؟
    ایا کتاب یا سایت یا منبع دیگه ای هم هست که کامل راجبه انواع روش قرنطینه دیسکس توضیح داده باشه>چه قرنطینه ماهی در زمان ورود تازه به تانک اصلی.چه قرنطینه در زمان بیماری...تو این سایت هر چی میگردم مطلب کاملی پیدا نمیکنم؟؟؟
    خیلی ممنون

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)