صفحه 3 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 167
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    بلهههههههههه!!!!!!!!!!!!!
    گناه دارن بچه هام دوست عزیز چقدر خشن ، البته چلوندن که جزو زدن حساب نمیشه
    شما هنوز تازه واردی نترس عادت می کنی این بزن لهش کن نهایت دوست داشتن و عشقه منظور اون له کردن نیست منظور چلوندن و ناز و نوازشه عادت می کنید به این اصطلاحات

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها
    نر کوچکتر باشه بهتره.
    لونه یکی نباشه بهتره هرکی باید اتاق خودشو داشته باشه وگرنه همیشه سرش جنگه یا حداقل یکی ازون یکی حساب میبره و از خواسته خودش میگذره.
    حالا حالا ها مشخص نمیشه بارداره یا نه..نزدیکای روز 50 تازه شکم بزرگیه خودشو نشون میده و دیگه 1.2 هفته مونده به زایمان میشه حرکت بچه ها رو توی شکم دید..
    چون فردی یکم سنش کمه احتمالش زیاده یکم طول بکشه بارداری ولی این بستگی به استعداد(!)خود خوکچه داره نوه ها هم که حکم تخم مرغ شانسی دارن دیگه..تا به دنیا بیان ...
    ممنون خانم آویشن . اتفاقا منم براشون دوتا اتاق گذاشتم که دعواشون نشه راستش دلم برا فردی سوخت همش بیرون بود الان برعکس شده کارشون فردی تو اتاقشه و لوسی بیرون میخابه گاهی اینم از خوشمزگی این دوتاست دیگه
    درموردبارداریش راستش بخاطر نگرانیم پرسیدم ، خودتون بهتر میدونید که اینا باید قبل 6ماه اولین زایمان رو انجام بدن منم فقط بخاطر اینکه نمیخاستم لوسی بعدها اذیت بشه براش جفت خریدم که حداقل خیالم از این بابت راحت بشه. آخه تو یه سایت خوندم نوشته بود اینا مفصل لگن شون بعد 6ماهگی رشد نمیکنه و اگر بعد 6ماه بخاد زایمان کنه دچار سخت زایی میشه و این برا مادر و بچه خطر داره درحالی که اگه قبل 6ماه بخد زایمان کنه این مشکل پیش نمیاد چون همراه با رشد مادر جنین هم رشد میکنه و لگن به اندازه کافی بزرگ میشه و دیگه خطری تهدیدشون نمیکنه.
    وای چقدر حرف زدم ببخشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط themis نمایش پست ها
    شما هنوز تازه واردی نترس عادت می کنی این بزن لهش کن نهایت دوست داشتن و عشقه منظور اون له کردن نیست منظور چلوندن و ناز و نوازشه عادت می کنید به این اصطلاحات
    بله خانم ....
    ما تازه واردا هنوز به اصطلاحات شما با تجربه ها وارد نیستیم متاسفانه.
    خب دوستان یه تاپیک آموزشی برا من و امثال من بزنید که اینجوری ضایع نشیم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    راستی دوست عزیز من اصلا خوکچه هامو تو دست نمیگیرم یعنی نمیشه گرفتشون نگه داشت از بس وول میخورن فقط موقع شستن و شونه زدن توبغلمن البته اینکار من یه نزیتی داره و اون اینکه گینه پیگ هرچی کمتر بادست باهاش ور بری طول عمر بیشتری پیدا میکنه البته دلیل رو نمیدونم و اینو تو یه سایت خارجکی خوندم آخه آقا فردی ما هم از خارجه اومدن باید مث اونا باهاش برخورد کنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    والا این ژولی ما توی دست بند نمی شد الانشم نمی شه اما خیلی بهتر شده ولی درکل وقتی دیگه باهات غریبه نباشن عاشق اینن که نازشون رو بکشی الان که ژولی هم به این مرحله رسیده والا من از کار خارجکی ها سردرنمی یارم ولی محبت و عشق عمر هر موجودی رو زیاد می کنه هپی وقتی مریض شد اگر بغلش نمی کردم و نازش رو نمی کشیدم شاید خوب نمی شد نمی دونم یه وقتا واقعا دلش می خواد توی بغلم ولو بشو و نازش کنم حتی ژولی هم الان اینطوری شده همچین ولو می شه کمرش رو ماساژ می دم دونه دونه مهره هاش رو ماساژ می دم اینم ولو می شه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    راستی دوست عزیز من اصلا خوکچه هامو تو دست نمیگیرم یعنی نمیشه گرفتشون نگه داشت از بس وول میخورن فقط موقع شستن و شونه زدن توبغلمن البته اینکار من یه نزیتی داره و اون اینکه گینه پیگ هرچی کمتر بادست باهاش ور بری طول عمر بیشتری پیدا میکنه البته دلیل رو نمیدونم و اینو تو یه سایت خارجکی خوندم آخه آقا فردی ما هم از خارجه اومدن باید مث اونا باهاش برخورد کنم

وای خوشبحالتون منم عشق اینم که اینارو بغل کنم ولی چون هی مثل ماهی سرمیخورن فرار میکنم میترسم تودستم اذیت بشن زیاد نمیگیرم بغلم البته لوسی خیلی بهتر از فردی تو دست آروم میمونه ولی در کل هردوشون انگار دوس ندارن ولی از طرفی فردی هی تولونش کهدهست تا میری بالا سرش دستاشودبلند میکنه که بیاریش بیرون بعد که میاد بیرون فقط میخاد بره فضولی و بدو بدو کنه توخونه
    اینام اینجوری خوشن دیگه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    سلام دوستان عزیز ، امروز بچه هامو بردم حموم بعدش بزور چندتا عکس ازشون انداختم از بس وول میخورن اینا
    عکسا با موبایل انداختم ببخشید اگه کیفیت پایینن.

خوشگل شدیم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    ای جان هردوتاشون خیلی نازن حسابی پشمکی شده..لوسی چقدر پاپیون بهش میاد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها
    ای جان هردوتاشون خیلی نازن حسابی پشمکی شده..لوسی چقدر پاپیون بهش میاد
    ممنون خانم آویشن. آره لوسی با پاپیون ناز شده ولی اون فقط نقاشیه واقعی نیست . خواهرم چندتا گیره و گلسر براش خریده ولی بزرگن براش هنوز موهاش بلند نشده.

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    سلام دوست عزیز

خیلی خوکچه هاتون خوشگل و دوست داشتنی هستند !

فقط یه نکته خوکچه نباید حموم بشه 1000 برابر این کار بیشتر از دست زدن عمر خوکچه رو کم میکنه !!!!!!!!!!!!!!

موفق باشید

صفحه 3 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)