نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره ی این مطلب چیست؟

رأی دهندگان
16. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

6 37.50%
  • خوب

1 6.25%
  • متوسط

0 0%
  • بد

9 56.25%
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazmi نمایش پست ها
    باسلام
    دوست عزیز سوال من در مورد عدم استفاده از مکمل شیر خشک های فاقد لاکتوز که دوست عزیزمون در پست اول اشاره ای داشتند و اساتید مخالف نظر ایشون بودند میباشد با تشکر
    دوست عزیز شیر خشک بدون لاکتوز از یک قند جایگزین دیگه استفاده میکنه.بازهم تاثیری نداره و همون مضرات رو داره.ضمن اینکه شیر خشک همه ی نیازهای یک طوطی رو نمیتونه جبران کنه.شاید دوز خیلی از موادش بالاتر از حد مجاز باشه.به طور کل باعث صاف شدن سطح روده میشه و مناسب نیست.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazmi نمایش پست ها
    باسلام
    دوست عزیز سوال من در مورد عدم استفاده از مکمل شیر خشک های فاقد لاکتوز که دوست عزیزمون در پست اول اشاره ای داشتند و اساتید مخالف نظر ایشون بودند میباشد با تشکر
    دوست عزیز شیر خشک چه با لاکتوز چه بی لاکتوز چه طبیعی چه با میوه جات و خواص گوناگون همه جوره برای پرندگان مخصوصا طوطی سانان و پرندگان کوچکتر مضر است چون نوع مواد و نوع دستگاه گوارش پرندگان با پستاندارانی که از شیر تغذیه میکنند کاملا متفاوت است

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    10004
    من هم دقیقا پنج تا جوجه عروس هلندی و یک جوجه مرغ عشق رو ( از پنج روزگی ) رو با اینکه ت احالا تجربه بزرگ کردن جوجه سرنگی رو نداشتم با سرلاک انسانیبزرگ کردم مشکلی هم نداشتم
    هفته اول برنج دادم ( فکر کنم الان یادم نیست ) بعدش که تموم شد گندم و شیر دادم
    نکته مهم غلظت این سرلاکی هست که درست میکنینن
    که باید چیزی بشه کمی از خامه شل تر
    مخصوصا برای چند رو اول که پرنده عادت کنه به خوردن
    اینم بگم که دقیقا یه روز طول کشید تا پرنده هام به نوک سرنگ عادت کنن تازه من به سر سرنگ هم چیزینزدم فقز از سرنگ کوچیک استفاده کردم
    نکته مهم اینکه فقط باید سعی کنید که غذا روی بدن پرنده نریزه که پاک کردنش خیلی سخته
    مورد بعد اینکه با فشار خیلی کم باید به دسته سرنگ بیارید که غدا وارد دهن پرنده بشه و کم کم به پرنده غذا بدید مثلا چند قطره که به یه پرنده دادین بزاریدش کنار و برید سراغ پرنده دیگه و بزارید اون که بهش غذا میدادین کمی غذا از گلوش بره پایین بعد دوباره برید سراغش

خیلی توجه کنید که به هیچ عنوان سرلاک درست شده رو بای وعده بعد به پرنده ندین و هربار سرللاک تازه درست کنین
    حتما به تاریخ مصرفش دقت کننین
    حتما از داروخانه معتبر خرید کنیند
    در سرلاک رو بعد از هر بار مصرف ببندید ( ( اگر اشتباه نکنیم بعضی آنزیمها در آن است که در مجاورت هوا از بین میره رو خود قوطی نوشته دقیقشو ))
    به نظر من ازسرلاک مخصوصطوطی سانان قابل اعتماد تره
    چون من خودم دو باز از دو جای خیلی مطمعن که کلی هم ادعاشون میشد خریدم وقتی اودم خونه و درشو باز کردم مجبور شدم دوباره برگردم پیش فروشنده و همونا جلو رو فروشنده بندازمشون تو سطل زباله

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی.کانور خورشیدی
    شماره عضویت
    13944
    ببخشید این روش رو میشه واسه همه نوع مدل استفاده کرد؟

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kanur نمایش پست ها
    ببخشید این روش رو میشه واسه همه نوع مدل استفاده کرد؟
    خیر دوست عزیز این روش رو برای هیچ نوعی نمیشه استفاده کرد.حداقل مستندات علمی وجود داره واگر کسی انجا بده مسئولیتش با خودشه

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)