صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    21341
    سلام از مطالب آکواریوم آب شور به زبان ساده خیلی خیلی خوشم اومد من تازه یک آکواریوم خریدم که شامل آک 30*50*50 اسکیمر وایپرو 2012 و مقداری سنگ مرده و یک تاپ فیلتر همراش بود میخوام راه بندازمش وسایلی رو که خرید کردم شن سفید موج ساز سرامیک ابر ریز درشت ocean free FM-1 بخاری و... خریدم یک سامپ 20*40*50 ساختم به دنبال یک راهنما بودم تا بیشتر راهنماییم کنه راستش چند جا دیگه مطلب خوندم که فلز سیستم رو خراب میکنه موج ساز من یک پین فلزی داره آیا مشکل سازه؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.reza نمایش پست ها
    سلام از مطالب آکواریوم آب شور به زبان ساده خیلی خیلی خوشم اومد من تازه یک آکواریوم خریدم که شامل آک 30*50*50 اسکیمر وایپرو 2012 و مقداری سنگ مرده و یک تاپ فیلتر همراش بود میخوام راه بندازمش وسایلی رو که خرید کردم شن سفید موج ساز سرامیک ابر ریز درشت ocean free FM-1 بخاری و... خریدم یک سامپ 20*40*50 ساختم به دنبال یک راهنما بودم تا بیشتر راهنماییم کنه راستش چند جا دیگه مطلب خوندم که فلز سیستم رو خراب میکنه موج ساز من یک پین فلزی داره آیا مشکل سازه؟
    دوست عزیز اول از همه سعی کن قبل از راه اندازی تمام بخشهای مهم این سایت را بخونید که مجبور نشید که چند بار خرید داشته باشی مثل همین تاپ فیلتر که بی فایده هست وهمچنین سرامیک واسکیمر ویپروکه کمتر کارایی داره ،در مورد موجساز یا اسمش را بگید یا روی جعبش نگاه کنید که برای اب شور هست یا نه ،موجسازهایی که برای اب شور هست شفت سرامیکی داره

Sent from my iPhone using parsipet

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    21341
    تشکر جناب شادکامی
    من اینا رو از دیوار که قیمتش خیلی کم بود خرید کردم (تاپ فیلتر آک اسکیمر سنگ) فیلتر رو از دور خارج کردم و از وسایل داخلش در سامپ استفاده کردم موج ساز هم sobo مدل wp-50m و بیشتر بخش های این سایت و سایت های دیگه رو خوندم
    قصد من نگهداری از دو یا سه ماهی بیشتر نیست توان نگهداری بیشتر رو ندارم واقعاََ ناراحت میشم که ماهی یا هر موجود زیبایی مثل مرجان یا شقایق دستم تلف بشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    24561
    سلام من میخوام ریف بزنم ..قبلا هم چند سال شور داشتم بدون ذره ای تلفات. اطلاعات دارم ولی اگه تخصص کسی هست و زحمت نیست براش خواهش میکنم منت بزاره و ایمیل بده . میخوام تخصصی واردش بشم .. ولی نمیدونم از کجا و به راهنمایی احتیاج دارم . ممنون
    Miladblackstar1992@gmail.com

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    25445
    یا آکواریوم آب شور برای من مناسب است

آکواریوم آب شور قسمت بسیار کوچکی از اقیانوس در خانه است. هزینه و نگهداری آکواریوم آب شور با آکواریوم آب شیرین تفاوت دارد. تمامی شرایط اقیانوس را باید در آکواریوم آب شور مهیا کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    20420
    نقل قول نوشته اصلی توسط میلادیییییییییی نمایش پست ها
    سلام من میخوام ریف بزنم ..قبلا هم چند سال شور داشتم بدون ذره ای تلفات. اطلاعات دارم ولی اگه تخصص کسی هست و زحمت نیست براش خواهش میکنم منت بزاره و ایمیل بده . میخوام تخصصی واردش بشم .. ولی نمیدونم از کجا و به راهنمایی احتیاج دارم . ممنون
    Miladblackstar1992@gmail.com

سلام دوست گرامی.بهترین روش در حال حاضر روش بالینگ هستش که شرکت های مثل کرال زاخت که البته بسیار هزینش بالاست ولی آلمانی هستش.
    شرکت های دیگه مثل شرکت کورال سی یا ریف لاورز و اکوا فارست هم خوبه و قیمت های خوبی هم داره و جواب می ده....اما شرکت کورال سی یک محصول در کنار بالینگ داره که من مثل اونو هنوز ندیدم که هیچ شرکتی زده باشه..خیلی خوبه یکی محصول بالانسر و محصول دیگش که مناسب شماست ریف فول reef.ful عالییه آقا با این قیمت های بالا......موفق باشید...

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)