صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 102
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    یاکریم
    شماره عضویت
    23454
    سلام وقت بخیر.
    چند وقتی هست از ی یاکریم نگهداری میکنم.ولی مدتی روی هر دو بالش زخم ایجاد میشه،و تقریبا شبیه زگیل شده.خیلی ضعیف شده ،البته غذا خوب میخوره ،و گاهی پرواز میکنه .لطفا راهنمایی بفرمائید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Asalkhoshhal نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر.
    چند وقتی هست از ی یاکریم نگهداری میکنم.ولی مدتی روی هر دو بالش زخم ایجاد میشه،و تقریبا شبیه زگیل شده.خیلی ضعیف شده ،البته غذا خوب میخوره ،و گاهی پرواز میکنه .لطفا راهنمایی بفرمائید.
    سلام ، لطفا از زخمها عكس بزاريد ممكنه آبله باشه . سنشو بفرماييد . پاها ، اطراف چشم ، دهان و داخل دهان هم نگاه كنيد اگر زخم يا جوشها پيشرفت كرده باشه ، آبلست .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    یاکریم
    شماره عضویت
    23454
    سلام ممنون که جواب دادید.
    وقتی پیداش کردم یکی از پاهایش دفورمه بود ،بردم دکتر ،تشخیص دادن که نیوکاسل داره،و واکسن تزریق کردن.
    البته زیاد امیدی به مونده نداشتن ،ولی خوشبختانه زندس.فقط الان زخم یا همون آبله ای که شما میگید روی بال هاش زده.فقط بالها رو درگیر کرده.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    یاکریم
    شماره عضویت
    23454
    تقریبا 4 ماهه که که کنار ماست،ولی دقیق نمیدونم که چند وقتش.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    23462
    وقتی پیداش کردم یکی از پاهایش دفورمه بود ،بردم دکتر ،تشخیص دادن که نیوکاسل داره،و واکسن تزریق کردن.
    البته زیاد امیدی به مونده نداشتن ،ولی خوشبختانه زندس.فقط الان زخم یا همون آبله ای که شما میگید روی بال هاش زده.فقط بالها رو درگیر کرده.
    اگر جای مفصل ها رو درگیر کرده از قرص انسانی پردنیزولون و پماد تریامسینولون استفاده کنید. قرص یک دوم سه تا پنج روز

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام. عزیزم عرض کردم عکس بزارید تا بهتر قابل تشخیص باشه. مواردی هم که گفته شد بررسی کنید اطلاع بدید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط birders نمایش پست ها
    درباره اسهال و استفراغ یاکریم- معمولی- هم کمک می کنید؟ یک جفت غذاشون ارزن تخم کتان مقداری گندم و برنج خام. که ماده بعد از سه روز خریده شدن همه غذاهاشو یک ربع بعد از خوردن بالا آورد و بعد که من - از کفتر ها تجربه داشتم- او آر اس و کمی سفالکسین دادم بهش از 9 شب تا 1 صبح خوب بود اما دوباره شروع کرد به بالا آوردن که خب چیزی نداشت چینه دانش بجز آب و یک دانه تخم کتان. از اون وقت هر 2 ساعت استفراغ داره و هرچی که بدم بالا میاره. مدفوع آبکی سبز و سفید.
    ممنون میشم کمک کنید
    سلام. دوست عزیز این مورد اورژانسیه و مدت کوتاهی پرنده از بین میره. اسهال و استفراغ مداوم نشانه بیماری ویروسیه یا عفونت چینه دان و دستگاه گوارشه. تا روشن شدن علت، از یاکریم دیگه جداش کنید . Ors مرتب در اب بریزید که دهیدراته نشه. فرصت رو از دست ندید. سریعا به متخصص طیور مراجعه کنید .از هیچ دارویی هم بدون اطلاع استفاده نکنید.

امروز فقط بیمارستانهای دامپزشکی شبانه روزی میتونید تشریف ببرید.عجله کنید.

بیمارستان ایرانیان:

همت. پاسداران. نگارستان یکم. پلاک 15 02122843643

بیمارستان خاورمیانه :

میدان توحید. خ امیرلو. تقاطع طوسی .پلاک 156
    54185

بیمارستان غرب:

همت غرب .ستاری شمالی.چهارراه 35 متری گلستان.سمت راست بین سردار و ایران زمین. پلاک184 44467282

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    یاکریم
    شماره عضویت
    23454
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. عزیزم عرض کردم عکس بزارید تا بهتر قابل تشخیص باشه. مواردی هم که گفته شد بررسی کنید اطلاع بدید.
    لطفا در مورد اینکه چجوری باید عکس بزارم راهنمایی بفرمائید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    لطفا در مورد اینکه چجوری باید عکس بزارم راهنمایی بفرمائید.
    خارج از سايت آپلود كنيد ، لينكشو قرار بديد

آپلود سنتر http://www.picofile.com/

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کبوتر و مینا
    شماره عضویت
    23398
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام.
    شاید نیوکاسل باشه که سه فرم داره. اگر به فرم احشایی یا عصبی مبتلا باشه درمانش مشکله حتی گاهی ممکنه پرنده هیچ وقت نتونه پرواز کنه. دارویی هم برای این ویروس وجود نداره. چون اکثرا داروها باکتریسید هستن. واکسیناسیون قبل از ابتلا ، پیشگیری کننده است.

فرم گوارشی ، قابل کنترل تره. با توجه به مشکل مدفوع و عدم تعادلی که داره احتمالا دو نوع عصبی و گوارشیو با هم ، درگیره.
    انتی بیوتیک ، ضدالتهاب و تقویتی خصوصی مینویسم. شاید تا حدودی به کنترلش کمک کنه. خصوصیتون
    سلام...خسته نباشین...داروهارو دادم....البته ب جز مولتی ویتامین....مشکلی پیش اومد نشد دنبالش برم....اما قرصا رو خریدم دادم بهش.....یکم بهتر شده...مستقیم بیشتر راهشو میره...یک پله میتونه بپره...اما لرزش سرش هنوزم هست فقط کمتر شده..مدفوعش هم همونطوریه....گاهی میبینم سرشو میزنه زمین ک مثلا نوک بزنه...اما نمیتونه..نمیدونم زوده یا چون مریضه....الان چکار کنم....شاید ب مرور زمان خوب بشه...نمیدونم

صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)