صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 89
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9772
    نقل قول نوشته اصلی توسط gwamir نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ولی مشکل من اینجاست که فقط دوتا آنجل دارم و نمیدونم جفت هستن یا نه که براشون شرایط رو آماده کنم!!! اون عکسی هم که دوستمون گذاشتن برای وقتیه که ماهیها دارن جفت گیری میکنن . من تو حالت عادی میخوام بدونم اینا نر و ماده هستند یا نه.
    ضمناً اگه شما تو این زمینه تجربه دارین میتونین راهنمائیم کنین چه غذایی براشون بگیرم.
    و اینکه الان من 2تا رامینوز و 4تا چشم چراغی دارم اگه 4تا رامینوز و 2تا چشم چراغی دیگه هم بخرم ( که هر نوع بشن 6 تا) مشکلی برای آنجلهام پیش نمیاد؟(آکواریومم 60*30*45)

با سلام
    من تشخیص جنسیت از روی باله هارو قبول ندارم و این فرقها انقدر ناچیز و کوچیک هست که اصلا روش خوبی محسوب نمیشه
    اگه می خوای عکسشونو بزار تا بگیم (عکس به صورت کلی باشه، یعنی کل بدن ماهی معلوم باشه)
    البته باز من میگم تشخیص ماهی های سیچلاید از نوع رفتارشون بسیار بسیار راحت تر و مطمان تر هست فقط یه آدم صبور می خواد که رفتارشونو زیر نظر بگیره
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    سلام

من یه جفت انجل مشکی دارم که هنوز بالغ نشدن.هدفم تکثر نیست واسه همین 2 تا خریدم.از روزی که خریدم نزدیک دیوارهای راست و چپ آک ثابت می ایستن (تک هر کدوم یک دیوار).یکیشون غذا میخوره ولی اون یکی زیر نظر دارم تا حالا ندیدم چیزی بخوره!.نسیت به اون یکی ماهیها هم کم تحرکن.از آکواریومی که ازش خریدم پرسیدم ، گفت دما رو ببر بالا.دمای آک من 28 هست.الان موندم چیکار کنم میترسم دما رو بالا ببرم اون یکی ماهی ها اذیت بشن.چیکار کنم؟

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabriz10 نمایش پست ها
    سلام

من یه جفت انجل مشکی دارم که هنوز بالغ نشدن.هدفم تکثر نیست واسه همین 2 تا خریدم.از روزی که خریدم نزدیک دیوارهای راست و چپ آک ثابت می ایستن (تک هر کدوم یک دیوار).یکیشون غذا میخوره ولی اون یکی زیر نظر دارم تا حالا ندیدم چیزی بخوره!.نسیت به اون یکی ماهیها هم کم تحرکن.از آکواریومی که ازش خریدم پرسیدم ، گفت دما رو ببر بالا.دمای آک من 28 هست.الان موندم چیکار کنم میترسم دما رو بالا ببرم اون یکی ماهی ها اذیت بشن.چیکار کنم؟
    دمای 28 درجه دمای مناسبی برای انجل
    به احتمال خیلی زیاد بخاطر استرس هست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و لاکپشت
    شماره عضویت
    14463
    سلام

تو تانکتون چه ماهی هایی دارین؟ اون یکی آنجل بزرگتره یا بهش ضربه میزنه؟ شرایط آبتونم موثره ممکنه مشکل از آبتون باشه, سیفون مرتب دارین یا نه؟ phآبتون چنده؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir hossein* نمایش پست ها
    تو تانکتون چه ماهی هایی دارین؟ اون یکی آنجل بزرگتره یا بهش ضربه میزنه؟ شرایط آبتونم موثره ممکنه مشکل از آبتون باشه, سیفون مرتب دارین یا نه؟ phآبتون چنده؟
    تانک 60 لیتری.5 گوپی،2مولی،2تایگر سبز،2 آنجل،2 نئون،2 زبرا،1 فایتر ماده،1 کت اسپورت

هر دو زوز یکبار سیفون میکنم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و لاکپشت
    شماره عضویت
    14463
    تانک 60 لیتری.5 گوپی،2مولی،2تایگر سبز،2 آنجل،2 نئون،2 زبرا،1 فایتر ماده،1 کت اسپورت

هر دو زوز یکبار سیفون میکنم.
    پس تانک شلوغی دارین؟؟ در مورد آنجاتون هم که ماهیاتون همه با هم سازگارن و از ماهیه دیگه ای استرس نمیگیره. چه غذایی بهش میدین؟ پیشنهاد میکنم از غذاهای طبیعی به ماهیتون بدین تا به غذا خوردن بیاد, مثلا: آرتمیا, کرم خونی, دل گاو و..., یا غذاهای مرغوب مثل غذاهای شرکت تترا. نور تانکتون چطوریه؟ اگر گیاه طبیعی ندارین لازم نیست نور تانکتونو خیلی زیاد کنین, بهتره نور آکواریومتون ملایم باشه. در ضمن من فکر میکنم 2روز یکبار سیفون کردن یکم زیادی باشه بهتره اگر سختی آبتون بالا نیست کمی تعدادشو کمتر کنین و همچنین ph و dh آبتونم اندازه گیری کنین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9772
    سلام

با سلام
    احتمال وجود انگل روده ای توی ماهی شما هست، ولی شاید هم برای همون استرس باشه
    بهتره که صبر کنی اگه گشنه بشه حتما میاد غذا می خوره و اگه نخوره بیمار هست
    معمولا دیگه بعد از یک هفته باید غذا بخوره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    نقل قول نوشته اصلی توسط fisher man نمایش پست ها
    با سلام
    احتمال وجود انگل روده ای توی ماهی شما هست، ولی شاید هم برای همون استرس باشه
    بهتره که صبر کنی اگه گشنه بشه حتما میاد غذا می خوره و اگه نخوره بیمار هست
    معمولا دیگه بعد از یک هفته باید غذا بخوره
    ممنون.الان غذا که هیچ دم مایه ها رو هم میخوره جونم به لب رسوندن اگه اینطوری پیش بره تمام دم گوپی های من خورده میشن

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    ممنون.الان غذا که هیچ دم مایه ها رو هم میخوره جونم به لب رسوندن اگه اینطوری پیش بره تمام دم گوپی های من خورده میشن

باید پیش بینی چنین روزهایی رو می کردین نگهداری گوپی در کنار انجل همین عواقب رو هم در پیشداره معمولا دم گوپی توسط ماهی های دیگه کنده و خورده می شه برای جلوگیری از این موضوع باید از هم جدا بشن و یا تانک کاملا شلوغ باشه تا ماهی های دیگه نتونند اسیبی به دم گوپی بزنند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed92129212 نمایش پست ها
    باید پیش بینی چنین روزهایی رو می کردین نگهداری گوپی در کنار انجل همین عواقب رو هم در پیشداره معمولا دم گوپی توسط ماهی های دیگه کنده و خورده می شه برای جلوگیری از این موضوع باید از هم جدا بشن و یا تانک کاملا شلوغ باشه تا ماهی های دیگه نتونند اسیبی به دم گوپی بزنند
    مشکل آنجل ها نبودن.کار تایگر سبز ها بود که جدا کردم.بال خود آنجل هم گاز گرفته بود.واقعا ماهی موذی هست.اصلا فکر نمیکردم با اون جثه اش اینطوری باشه.نمیدونم چرا اسمش صلح جو گذاشتن

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)