صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 89
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    اين شب رنگها رو من يك كليپ ازشون ديدم اما صورتي رنگ نبود.يك تيكه سفيد خالص بود كه يك ماده بهشون تزريق ميكردن (به مولدها ) و هم مولدها و هم بچه ها شب رنگ ميشدن.شايد هم يك نمونشون صورتي باشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آبزی
    شماره عضویت
    12637
    سلامشماا از این انجل ها دارین؟
    مثلا رنگ صورتی؟
    یا حتی تمام قرمز؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر92 نمایش پست ها
    سلامشماا از این انجل ها دارین؟
    مثلا رنگ صورتی؟
    یا حتی تمام قرمز؟
    سلام
    بله موجود دارم.به لينك زير مراجعه كنيد و اگر سوالي داشتيد در پيام خصوصي مطرح كنيد

http://www.parsipet.ir/thread17369.html
    ویرایش توسط shellman2008 : 29th June 2013 در ساعت 06:13 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10928
    با سلام
    کسی میتونه با عکس ( نه نقاشی) نشون بده فرق بین ماهی نر و ماده آنجل رو چطوری میتونیم متوجه بشیم.کلی تو اینترنت سرچ کردم ولی
    به جواب دلخواهم نرسیدم.
    و اینکه این ماهی روی چه چیزهایی تخم ریزی میکنه ؟ آیا روی این سنگ های گردی که کنار رودخونه ها پیدا میشه هم تخم ریزی میکنه؟ یا روی کوزه های سفالی لعابی؟رو کوزه های غیر لعابی چی؟ آیا امکانش هست روی شیشههای دیواره آکورلریوم تخم ریزی کنن؟ آیا روی شیشه کف آکواریوم هم تخم ریزی میکنن( اگه خالی باشه)؟
    ممنون.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط gwamir نمایش پست ها
    با سلام
    کسی میتونه با عکس ( نه نقاشی) نشون بده فرق بین ماهی نر و ماده آنجل رو چطوری میتونیم متوجه بشیم.کلی تو اینترنت سرچ کردم ولی
    به جواب دلخواهم نرسیدم.
    و اینکه این ماهی روی چه چیزهایی تخم ریزی میکنه ؟ آیا روی این سنگ های گردی که کنار رودخونه ها پیدا میشه هم تخم ریزی میکنه؟ یا روی کوزه های سفالی لعابی؟رو کوزه های غیر لعابی چی؟ آیا امکانش هست روی شیشههای دیواره آکورلریوم تخم ریزی کنن؟ آیا روی شیشه کف آکواریوم هم تخم ریزی میکنن( اگه خالی باشه)؟
    ممنون.
    سلام معمولا روی سنگ مرمر یا گیاهان پهن برگ و این دوک هایی که برای تکثیر دیسکس استفاده میشه و توی برخی موارد روی فیلتر داخلی

نر

ماده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9772
    با سلام
    به جواب دلخواهم نرسیدم.
    ممنون.
    با سلام
    اول اینکه سعی نکنید با تشخیص نر و ماده این ماهی رو جفت کنید، بزارید تو گله جفت بوخوره به این صورت که یه سنگ مرمر تخت رو بزارید گوشه تانک، جفتها میرن اونجا قلمرو درست می کنن و شما دونه دونه جفتهارو می کشید بیرون
    این ماهی همون جور دوستمون گفت روی برگها و تخته سنگهای صاف بهتر تخم میریزه ولی اگه اینا نباشه رو هر چیزی که فکرشو بکنی میریزه، روی شیشه کف ، روی فیلتر روی بخاری روی شلنگ هوا و ...
    کلا تو تخم ریزی از همه سیچلایدها بهتره اولا دوره های تخم ریزیش منظم و کوتاه دوما دوره استراحت (تخم نریختن که تو اسکارها زیاده) نداره و تا 1 سال مرتب تخم ریزی داره، من تو سطل هم از این ماهی تخم می گیرم
    البته ناگفته نمونه که نگهداری از لارو این ماهی تکثیر این ماهیو سخت می کنه برای همین هنوز قیمتش خوبه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10928
    ممنون از جوابتون ولی مشکل من اینجاست که فقط دوتا آنجل دارم و نمیدونم جفت هستن یا نه که براشون شرایط رو آماده کنم!!! اون عکسی هم که دوستمون گذاشتن برای وقتیه که ماهیها دارن جفت گیری میکنن . من تو حالت عادی میخوام بدونم اینا نر و ماده هستند یا نه.
    ضمناً اگه شما تو این زمینه تجربه دارین میتونین راهنمائیم کنین چه غذایی براشون بگیرم.
    و اینکه الان من 2تا رامینوز و 4تا چشم چراغی دارم اگه 4تا رامینوز و 2تا چشم چراغی دیگه هم بخرم ( که هر نوع بشن 6 تا) مشکلی برای آنجلهام پیش نمیاد؟(آکواریومم 60*30*45)

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    ممنون از جوابتون ولی مشکل من اینجاست که فقط دوتا آنجل دارم و نمیدونم جفت هستن یا نه که براشون شرایط رو آماده کنم!!! اون عکسی هم که دوستمون گذاشتن برای وقتیه که ماهیها دارن جفت گیری میکنن . من تو حالت عادی میخوام بدونم اینا نر و ماده هستند یا نه.
    ضمناً اگه شما تو این زمینه تجربه دارین میتونین راهنمائیم کنین چه غذایی براشون بگیرم.
    و اینکه الان من 2تا رامینوز و 4تا چشم چراغی دارم اگه 4تا رامینوز و 2تا چشم چراغی دیگه هم بخرم ( که هر نوع بشن 6 تا) مشکلی برای آنجلهام پیش نمیاد؟(آکواریومم 60*30*45)
    اگه قصدتون جفت انداختن و بچه گیری از این ماهیاست باید فقط انجل تو تانک نگه دارید در حالت عالی خیلی سخت بهتر بگم امکانش خیلی کمه بتونید نرو ماده رو تشخیص بدید
    من به ماهیام tetra min و tetra prima میدادم خیلی رشدشون خوب بود تخم هم گذاشتن ولی به علت عدم رسیدگی لارو نشد

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط fisher man نمایش پست ها
    با سلام
    اول اینکه سعی نکنید با تشخیص نر و ماده این ماهی رو جفت کنید، بزارید تو گله جفت بوخوره به این صورت که یه سنگ مرمر تخت رو بزارید گوشه تانک، جفتها میرن اونجا قلمرو درست می کنن و شما دونه دونه جفتهارو می کشید بیرون
    این ماهی همون جور دوستمون گفت روی برگها و تخته سنگهای صاف بهتر تخم میریزه ولی اگه اینا نباشه رو هر چیزی که فکرشو بکنی میریزه، روی شیشه کف ، روی فیلتر روی بخاری روی شلنگ هوا و ...
    کلا تو تخم ریزی از همه سیچلایدها بهتره اولا دوره های تخم ریزیش منظم و کوتاه دوما دوره استراحت (تخم نریختن که تو اسکارها زیاده) نداره و تا 1 سال مرتب تخم ریزی داره، من تو سطل هم از این ماهی تخم می گیرم
    البته ناگفته نمونه که نگهداری از لارو این ماهی تکثیر این ماهیو سخت می کنه برای همین هنوز قیمتش خوبه
    خوب دوست عزیز همه گفتنی هارو دوستان گفتن فقط یکی دو نکته کوچیک
    بدن ماهی ماده معمولا بزرگتر و باله ها کوتاهتر هستند در صورتی که ماهی نر دارای باله هایی بلند و کشیده و بدنی کوچکتر هستند در بعضی از نژادها هم در انتهای باله های بالایی ماهی نر دارای انحنا هست که معمولا در ماده باله ها صاف و بدونه انحنا هست البته همیشه استثنا وجود داره
    در وصرتی که ماهیات نر و ماده باشن زیاد نگران نباشید خیلی زود حالاتی از جفت گیری چه بسا تو همون تانک اقدام به تخم ریزی کنند که البته باید قید تخمها رو تو اون تانک بزنید ولی از تخم ریزی که مطمئن شدید یا حتی ازجفت شدنشون که مطمئن شدید می تونید شرایط رو برای کشیدن بچه ها فراهم کنید
    موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی.پرنده
    شماره عضویت
    14114
    با سلام
    به جواب دلخواهم نرسیدم.
    ممنون.
    با سلام شما می تونید از روی باله ی مخرجی جنسیت اونو مشخص کنید. اگر زاویه ی باله ی مخرجی با شکم تند باشه ماهی ماده است واگر زاویه باز با شه ماهی نر استو البته در ماهیان نر پیشانی کمی برامده تر بوده ولی این روش برای ماهیان هم سن مناسب است

صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)