صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 42
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinai نمایش پست ها

حتما؛ کلی عکس های قشنگ میگیرم از پسرم و آپلود میکنم تو انجمن، چشماشم همون که گفتین با پنبه و آب ولرم کتری پاک کردم 3 نوبت در روز خیسش کردم تا بالاخره پاک شدش، ولب باز امروز دیدم که باز کنار چشمش سیاه میشه از قی بازم تکرار کردمف خداروشکر بچه ام لوس نیست زیاد و مقاومت نمیکنه
    روزی 2و3 بار باید گوشه چشمشو تمیز کنید این مشکل قی جمع شدن گوشه چشم تو گربه های پرشین به خاطر اینه که چون پوزشون کوتاهه بینیشون فرورفتس نفسشون بند میاد وقتی میخوان غذا بخورن اشک از چشماشون میاد
    فقط حتما باید همیشه گوشه ی چشمش تمیز باشه چون یهو عفونت میکنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پیشی
    شماره عضویت
    12197
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zzahra نمایش پست ها
    روزی 2و3 بار باید گوشه چشمشو تمیز کنید این مشکل قی جمع شدن گوشه چشم تو گربه های پرشین به خاطر اینه که چون پوزشون کوتاهه بینیشون فرورفتس نفسشون بند میاد وقتی میخوان غذا بخورن اشک از چشماشون میاد
    فقط حتما باید همیشه گوشه ی چشمش تمیز باشه چون یهو عفونت میکنه

آخه سیاه هم هستش برفی هم مثه برف، بیریخت میشه، امروز رفتم 2 تا بسته پنبه گرفتم که زود زود تمیزش کنم، فقط یه سوالی زهرا خانم، شیر خیلی دوست داره برفی، وقتی شیر میدم بهش دیگه بهش خوراکی ندم، سیر میشه؟ من یه شکلات باز میکنم کوفتم میکنه همینکه صدای باز کردن یه بسته و نایلون میشنوه میاد میو میو میکنه منم هی بهش خوراکی میدم، نمیدونم چی جوری بهش بدم، یک وقت مثه گارفیلد نشه دی:

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    شکلات کشندس اصلا بهش ندینا شیر هم نه سیرش نمیکنه الان چند وقتشه ؟ چند کیلوئه؟
    اصلا از این خوراکی های انسانی بهش ندین فقط بیسکوییت ساقه طلایی خوبه بهشون بدین حتی میتونید با شیر مخلوط کنید که خیلی خوشمزه تر بشه اگر هم خیلی اصرار کرد به اندازه ی یه فندق کیک وانیلی ساده بهش بدین اونم نه هر روز 2 بار در هفته اگه چیپس دوست داره خودتون واسش درست کنید چون شرکتیا نگه دارنده میزنن و اینکه خیلی شوره اصلا واسشون خوب نیست اگه هم پفک دوست داره یکی نهایتا دو تا در هفته بهش بدین اشکال نداره
    در کل این خوراکی های انسانی واسه خودمون هم خوب نیست چه برسه اینا ولی اگه خیلی اصرار کردن در حده یک بار در هفته اشکالی نداره
    خرما هم خوراکیه خوبیه بخواین بهش بدین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پیشی
    شماره عضویت
    12197
    شکلات کشندس اصلا بهش ندینا شیر هم نه سیرش نمیکنه الان چند وقتشه ؟ چند کیلوئه؟
    اصلا از این خوراکی های انسانی بهش ندین فقط بیسکوییت ساقه طلایی خوبه بهشون بدین حتی میتونید با شیر مخلوط کنید که خیلی خوشمزه تر بشه اگر هم خیلی اصرار کرد به اندازه ی یه فندق کیک وانیلی ساده بهش بدین اونم نه هر روز 2 بار در هفته اگه چیپس دوست داره خودتون واسش درست کنید چون شرکتیا نگه دارنده میزنن و اینکه خیلی شوره اصلا واسشون خوب نیست اگه هم پفک دوست داره یکی نهایتا دو تا در هفته بهش بدین اشکال نداره
    در کل این خوراکی های انسانی واسه خودمون هم خوب نیست چه برسه اینا ولی اگه خیلی اصرار کردن در حده یک بار در هفته اشکالی نداره
    خرما هم خوراکیه خوبیه بخواین بهش بدین

بله منم خونده بودم تو تاپیک ها اصلا بهش نمیدم، فقط هی میپره کوفتم میکنه

وزن یادم رفت بکنمش ولی 2تا دکتر دیدنش گفتن نسبت به سنش کم وزنه ! الان برفی 5 ماهشه ، دکترش گفت بالغ نشده و چندتا دندونش هم هنوز در نیومده ولی من یه علائمی دیدم از بتالغ بودن ، باور میکنی صاحاب قبلیش نمیدونست پسره ! دکتره فهمیدش ! پفک یک یا دو بسته ؟
    اگه 3 وعده که هربارش اندازه کف دست خوراکی باشه کافیه یا بیشتر بهش بدم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinai نمایش پست ها
    بله منم خونده بودم تو تاپیک ها اصلا بهش نمیدم، فقط هی میپره کوفتم میکنه

وزن یادم رفت بکنمش ولی 2تا دکتر دیدنش گفتن نسبت به سنش کم وزنه ! الان برفی 5 ماهشه ، دکترش گفت بالغ نشده و چندتا دندونش هم هنوز در نیومده ولی من یه علائمی دیدم از بتالغ بودن ، باور میکنی صاحاب قبلیش نمیدونست پسره ! دکتره فهمیدش ! پفک یک یا دو بسته ؟
    اگه 3 وعده که هربارش اندازه کف دست خوراکی باشه کافیه یا بیشتر بهش بدم
    نهههههه یکی یا دو تا دونه پفک اونم نه همیشه اگه خیلی اصرار کرد اگه در هفته یک یا دو تا دونه در هفته بخوره مشکلی ایجاد نمیکنه نه بیشتر
    چه خوراکی رو به اندازه کف دست بهش بدین؟ کلا هر وعده ی غذاییش رو میگین؟
    حالا از 6 ماه که بگذره انقدر بزرگ میشه که تعجب کنین گربه ی منم همینطوری بود ولی الان خیلی گنده شده خیلیم موهاش بلند شده البته الان پیشم نیست
    خب اینا دندون شیری دارن از اول داشته دندوناش افتاده الان داره اصلی در میاره
    الان حدودا 2 کیلو باشه خوبه چون نره از 7 ماهگی بگذره خیلی هیکلش درشت میشه تقریبا دو برابره ماده ها میشن وزن بالغشون بین 4و5 تا 10 کیلو میشه ولی چاقی بیش از اندازه هم خوب نیست بین 5 تا 7 کیلو نرماله

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نهههههه یکی یا دو تا دونه پفک اونم نه همیشه اگه خیلی اصرار کرد اگه در هفته یک یا دو تا دونه در هفته بخوره مشکلی ایجاد نمیکنه نه بیشتر
    حالا از 6 ماه که بگذره انقدر بزرگ میشه که تعجب کنین گربه ی منم همینطوری بود ولی الان خیلی گنده شده خیلیم موهاش بلند شده البته الان پیشم نیست
    الان حدودا 2 کیلو باشه خوبه چون نره از 7 ماهگی بگذره خیلی هیکلش درشت میشه تقریبا دو برابره ماده ها میشن وزن بالغشون بین 4و5 تا 10 کیلو میشه ولی چاقی بیش از اندازه هم خوب نیست بین 5 تا 7 کیلو نرماله
    گربه درسته وقت گشنگی همه چی میخوره .. اما گربه خونگی که دیگه نیازی نیست هر چیزی رو بخوره ..

پفک رو دیگه واقعا برای اولین بار شنیدم .. بی خیال بابا .. پفک دیگه چیه ..

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    اصلا اشتباه کردم من اسم پفکو آوردم منظورم اینه که اگه روزی روزگاری اون صاحب گربه داشت پفک میخورد یه دونه هم به اون بده اشکال نداره نه اینکه یه سره بهش بده بخوره اتفاقا اصلا خوب نیست خوراکیه به درد بخوری نیستش که
    من خودم به گربم پف پفی شیبا با تافی کاراملی بعضی وقتا که خودمون داشتیم میخوردیم خیلی اذیت میکرد که میخواد بهش میدادم بخوره اما چیزه خوبی نیست نباید بخورن این چیزارو

یه دفعه هم من اصلا حواسم نبود خرما با کاکائو شیری نصفشو خورده بودم بقیش رو میز بود حواسم نبود جمع کنم خورد کاکائو چیزیه که اصلا نباید بخورن ولی این خورد حالش وحشتناک ریخت به هم ضربان قلبش 3 برابر شد تو مدت 8و9 ساعت 2 لیتر آب خورد بدنش داغ شده بود خداروشکر رد کرد چیزیش نشد
    اینو گفتم که بدونید هله هوله و خوراکی های انسانی این مدلی رو اصلا دم دست گربه نذارید چون برمیداره میخوره
    یه چیزه خیلی مهم دیگه هم هست که حتما دقت کنید بعضی از غذاها و تشویقیاشون یه بسته ای داخلشون هست که یه دونه هایی داره واسه اینکه رطوبتو به خودش نگیره اینا مواد شیمیایی توشه که به شدت خطرناک و کشنده اگه هر چی گرفتین از این بسته ها داشت فورا بستهرو بندازین سطل آشغال چون بعضی وقتا گربه ها خودشون میرن سراغ غذاهاشون جعبه هاشو پاره میکنن میخورن این موضوع رو خیلی دقت کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پیشی
    شماره عضویت
    12197

آها چون بچه ها هم پفک براشون خوب نیست،.
    بله منظورم تو هر وعده چقدر خوراکی بخوره، چون ماشالله خیلی خوش اشتهاست دی: چه جالب درباره دندون شیری ها نمیدونستم، الانم فکر میکنم همون 2 کیلو باشه، فقط یکم استخونیه،.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    گربه درسته وقت گشنگی همه چی میخوره .. اما گربه خونگی که دیگه نیازی نیست هر چیزی رو بخوره ..

پفک رو دیگه واقعا برای اولین بار شنیدم .. بی خیال بابا .. پفک دیگه چیه ..

بله، درست میگین، من یکم زیادی حساسم، وگرنه زهرا خانم هم همین نظرو داشتن.

اصلا اشتباه کردم من اسم پفکو آوردم منظورم اینه که اگه روزی روزگاری اون صاحب گربه داشت پفک میخورد یه دونه هم به اون بده اشکال نداره نه اینکه یه سره بهش بده بخوره اتفاقا اصلا خوب نیست خوراکیه به درد بخوری نیستش که
    من خودم به گربم پف پفی شیبا با تافی کاراملی بعضی وقتا که خودمون داشتیم میخوردیم خیلی اذیت میکرد که میخواد بهش میدادم بخوره اما چیزه خوبی نیست نباید بخورن این چیزارو

یه دفعه هم من اصلا حواسم نبود خرما با کاکائو شیری نصفشو خورده بودم بقیش رو میز بود حواسم نبود جمع کنم خورد کاکائو چیزیه که اصلا نباید بخورن ولی این خورد حالش وحشتناک ریخت به هم ضربان قلبش 3 برابر شد تو مدت 8و9 ساعت 2 لیتر آب خورد بدنش داغ شده بود خداروشکر رد کرد چیزیش نشد
    اینو گفتم که بدونید هله هوله و خوراکی های انسانی این مدلی رو اصلا دم دست گربه نذارید چون برمیداره میخوره
    یه چیزه خیلی مهم دیگه هم هست که حتما دقت کنید بعضی از غذاها و تشویقیاشون یه بسته ای داخلشون هست که یه دونه هایی داره واسه اینکه رطوبتو به خودش نگیره اینا مواد شیمیایی توشه که به شدت خطرناک و کشنده اگه هر چی گرفتین از این بسته ها داشت فورا بستهرو بندازین سطل آشغال چون بعضی وقتا گربه ها خودشون میرن سراغ غذاهاشون جعبه هاشو پاره میکنن میخورن این موضوع رو خیلی دقت کنید

بله، کلا من هرچی میخوام لخورم باید یواشکی بخورم همش میاد میو میو میکنه، باور میکنی همه فکر میکنن لاله فقط موقع شک که میشه صداش در میاد.بابت رطوبت گیر هم خیالتون جمع ممنون از یادآوری حتما کنترل میکنم، بازم ازتون ممنونم که همیشه با کمال حوصله جواب میدین، من و برفی هیچ وقت لطف شمارو فراموش نمیکنیم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    خوبه که خوش اشتهاس اتفاقا حدودا 4 وعده ی غذایی بهش بدین صبح ظهر عصر شب البته عصر یه کمی بخوره که تا شب گشنه نمونه هر وعده اش به اندازه ی یه کفه دست فعلا خوبه ولی بزرگتر که بشه بیشتر میخوره بهترین راهنمایی اینه که تا هر چقدر که سیر شد بذارید بخوره اصرارش نکنید واسه خوردن چون لوس میشه
    اینجوری که از عکسش معلومه خوبه هیکلش کوچیک نیست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پیشی
    شماره عضویت
    12197
    خوبه که خوش اشتهاس اتفاقا حدودا 4 وعده ی غذایی بهش بدین صبح ظهر عصر شب البته عصر یه کمی بخوره که تا شب گشنه نمونه هر وعده اش به اندازه ی یه کفه دست فعلا خوبه ولی بزرگتر که بشه بیشتر میخوره بهترین راهنمایی اینه که تا هر چقدر که سیر شد بذارید بخوره اصرارش نکنید واسه خوردن چون لوس میشه
    اینجوری که از عکسش معلومه خوبه هیکلش کوچیک نیست

بیشتر پشمالو برفی جون واسه همین زیاد نشون نمیده، نمیدونم امروز غروب همین که براش غذا ریختم خوردش از اتاق اومد بیرون دید رو مبل مادربزرگم داره شام میخوره پرید که از بشقاب اونم بخوره در حالیکه خیلی هم همون لحظه خورده بودش

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)