صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 42 از 42
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پیشی
    شماره عضویت
    12197
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zzahra نمایش پست ها
    آهان مژه اش رفته تو چشمش اشکال نداره قیچی کنید فکر نکنم نیاز به گفتن باشه که حواستون رو خیلی جمع کنید چون 1سانت با چشمش فاصله داره
    نه اسپری ها شیمیایی نیست من تاحالا استفاده نکردم ولی از کسایی که استفاده کردن شنیدم میگن خوبه اگه دستتون نمیلرزه میتونین قیچی کنین خوبه من تا قیچی دستم میگرفتم بخوام موهای گربمو قیچی کنم از استرس دستم میرفت رو ویبره اصلا هیچ کاری نمیتونستم بکنم واسه همین روزی دو سه بار شونش میکردم که نکنه گره بخوره

باید همین کارو کنم، شونه کردنش که جالبه یک وقتایی که حال نداره در میره از دستم تو اتاق راه میفته منم دنبالش دی:
    دیشب یک ساعت تمام شونه کشیدمش، تن درد گرفتم از بس در رفت از دستم و منم دنبالش رو زمین راه افتادم، الانم بردمش حموم از حموم که اومدم حوله پیچش کنم در رفت از دستم و فرار کرد و رو سنگ لیز میخورد ولی سشوار راحت کشیدمش، ولی الان دیگه طرفش میرم فرار میکنه از ترس خداروشکر نه جیغ بنفش کشید نه چنگول از صدای شیر آب هم نترسید و من همه جوره شستمش دی: هی فضولی حموم و میکرد منم بی مقدمه کلکشو کندم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28391
    چه پدر مهربونی منم پینات ام رو حموم که بردم خیلی عکس العملش برام جالب بود وقتی در حموم رو باز
    کردم تا وان رو دید از بغلم پرید پایین و بعد با احتیاط رفت طرف وان سرشو خم کرد و داشت بو میکشید با کله
    رفت تو وان بعد سرشو بالا اورد و یک میوی از عصبانیت کرد که داشتم از خنده منفجر میشدم :smile (203) رفتم سمتش
    و اروم موهاش رو شونه کشیدم و شیر اب رو باز کردم موهاش اومد جلوی صورتش و دیگه چشمای ابیش دیده نمی شد
    یادم رفت بگم نژاد رگدال هست و دختر ۱سالشه

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)