صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412

15 خبر بد الماس فرار کرد

سلام به همه دوستان متاسفانه ملنگوی زیبای من وقتیکه برای تعطیلات رفته بودیم کوه فرارکرد
    ماجرا ازاین قراربود که بعدازظهر برای هواخوری قفسش روگذاشتم روی ایون که ناگهان یه باد وحشتناکی زد و قفس افتاد پایین
    افتادن همانا جداشدن سقف قفس همانا و فرارکردن همانا

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ای وای طفلک الماس

وحشی بود ؟

اگر وحشی بود که جای ناراحتی نداره از پس خودش برمیاد و زندگیه خوبی رو توی طبیعت شروع میکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    ای وای طفلک الماس

وحشی بود ؟

اگر وحشی بود که جای ناراحتی نداره از پس خودش برمیاد و زندگیه خوبی رو توی طبیعت شروع میکنه
    آره نفیسه جون وحشی بود ولی دیگه به ما عادت کرده بود و تقریبا رام شده بود یعنی از ما فرار نمیکرد
    تازه بعد ازفرارش ما 3 روزموندیم تا بتونیم بگیریمیش هر2الی3ساعت میاومد توی باغ روی درختا مینشست صبح هاهم میاومد پیش مرغ و جوجه ها غذا میخورد و میرفت بااینکه اون اطراف خونه زیاده ولی همش میاومد روی درختای حیاط ولی از روز سوم دیگه نیومد و ماهم برگشتیم

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    آره نفیسه جون وحشی بود ولی دیگه به ما عادت کرده بود و تقریبا رام شده بود یعنی از ما فرار نمیکرد
    تازه بعد ازفرارش ما 3 روزموندیم تا بتونیم بگیریمیش هر2الی3ساعت میاومد توی باغ روی درختا مینشست صبح هاهم میاومد پیش مرغ و جوجه ها غذا میخورد و میرفت بااینکه اون اطراف خونه زیاده ولی همش میاومد روی درختای حیاط ولی از روز سوم دیگه نیومد و ماهم برگشتیم
    ایشالا که خوشبخت باشه

نگرانش نباش

خدارو شکر هوا که خوبه. غذا هم که گیرش میاد

حتما یه گله هم از همنوعاش پیدا میکنه

ایندفعه اگر خواستی بخری یه جوجه چشم سیاه بخر تا لذت رفاقتشو بیشتر بچشی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    2 عدد گربه
    شماره عضویت
    11141
    اخی چه حس بدیه .درکت میکنم .امیدوارم یا برگرده یا یک جای امن بره .شایدم به قول نفیسه جون یک گله مثه خودش پیدا کنه.
    غصه نخور اون از پس خودش بر میاد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو. عروس هلندی. مینا
    شماره عضویت
    12149
    دوست عزیز نگران نباش به این فکر کن که الان آزاده و لذت پروازو حس میکنه. و حتما راهشو به سمت همنوعاش پیدا میکنه . ثواب اجباری شد برات
    البته میدونم حس خوبی نداری اما قسمتش بود که اینجوری آزاد بشه

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    واقعا ماسفم ولی نگران الماس نباشید چون 100 در صد همنوعانش رو پیدا کرده و زندگی جدیدی آغاز کرده
    بنده 2 سال پیش یک شاه طوطی 7 ماهه که خودم سرلاکی بزرگ کرده بودم داشتم که فرار کرد،بعد از کلی جستجو و چسبوندن آکهی فهمیدم کجا رفته ولی با این حال هیچ وقت سعی نکرد برگردونمش چون دیدم به زندگی در طبیعت عادت کرده و واه خودش آشیانه درست پیدا کرده بود جالبه بدونید هنوز هم در همون محدوده زندگی میکنه و الان بالغ شده و یک طوق زیبا هم در آورده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    نقل قول نوشته اصلی توسط ریحان نمایش پست ها
    اخی چه حس بدیه .درکت میکنم .امیدوارم یا برگرده یا یک جای امن بره .شایدم به قول نفیسه جون یک گله مثه خودش پیدا کنه.
    غصه نخور اون از پس خودش بر میاد

ممنون از همدردیت 3 روز اول هر روز میاومد ولی دیگه برنگشت گمونم که م ر د ه تازه توی کوه گم شده اونجا هوا خیلی سرده الان توی این فصل شبها به زیر صفرمیرسه توی اون منطقه طوطی وجود نداره ولی بازهم پناه به خدا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tutinaz نمایش پست ها
    دوست عزیز نگران نباش به این فکر کن که الان آزاده و لذت پروازو حس میکنه. و حتما راهشو به سمت همنوعاش پیدا میکنه . ثواب اجباری شد برات
    البته میدونم حس خوبی نداری اما قسمتش بود که اینجوری آزاد بشه
    بله مامانم هم همین رو میگه امید وارم که تونسته باشه پیدا بکنه ولی باید اعتراف کنم وقتی دیدم چطوری و به چه زیبایی پروازمیکنه واقعا ناراحت شدم که توی قفسش کرده بودم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    واقعا ماسفم ولی نگران الماس نباشید چون 100 در صد همنوعانش رو پیدا کرده و زندگی جدیدی آغاز کرده
    بنده 2 سال پیش یک شاه طوطی 7 ماهه که خودم سرلاکی بزرگ کرده بودم داشتم که فرار کرد،بعد از کلی جستجو و چسبوندن آکهی فهمیدم کجا رفته ولی با این حال هیچ وقت سعی نکرد برگردونمش چون دیدم به زندگی در طبیعت عادت کرده و واه خودش آشیانه درست پیدا کرده بود جالبه بدونید هنوز هم در همون محدوده زندگی میکنه و الان بالغ شده و یک طوق زیبا هم در آورده
    بله داداش ماهم قیدش رو زدیم فقط امید وارم ازپس خودش بر بیاد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)