نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فنچ,عروس هلندی
    شماره عضویت
    11498

4 مرطوب کردن لانه ی فنچ

میدانیم که چیزهایی که برای جوجه شدن تخم ها لازم است عبارتند از : 1. گرما 2.چرخش تخم ها به صورت روزانه 3. رطوبت کافی
    لذا یکی از چیزهای مهم و اساسی رطوبت کا فی است که باید بین 60 الی 70 درصد باشد ... پس فنچ مادر یا پدر باید رطوبت کافی رو به تخم برسونه خب سوال اینجاست که چگونه ؟؟؟؟؟
    بعضی از آدم ها میگن باید تو دوره ی تخم گذاری برای فنچ کاسه ی حمام گذاشت ولی من میگم کار خیلی غلطیه چون رطوبت زیادی هم خوب نیست و ممکنه باعث جوجه نشدن تخم ها بشه پس چیکار باید کرد ؟؟؟؟
    من خودم یک روشی اختراع کردم که جواب داده و گفتم شما دوستان رو ازش محروم نکنم .
    شما میتونید خانه ها رو از قفس خارج کنید و پنبه دانه های توش رو با افشره ی آب یک نمی بدید { نمیخاد زیاد هم خیسش کنین } و بگذارید چند روزی خونه ها بیزون بمونه تا رطوبتش به حد مناسب برسه
    بعد لانه هارو بگذارید تا فنچ ها با خیال راحت درش تخمگذاری کنن
    اگه فنچ مولد ایرادی نداشته باشن حتما این روش جواب میده!

آرزوی موفقیت برای همه ی شما دوستان گل

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط lucas007 نمایش پست ها
    میدانیم که چیزهایی که برای جوجه شدن تخم ها لازم است عبارتند از : 1. گرما 2.چرخش تخم ها به صورت روزانه 3. رطوبت کافی
    لذا یکی از چیزهای مهم و اساسی رطوبت کا فی است که باید بین 60 الی 70 درصد باشد ... پس فنچ مادر یا پدر باید رطوبت کافی رو به تخم برسونه خب سوال اینجاست که چگونه ؟؟؟؟؟
    بعضی از آدم ها میگن باید تو دوره ی تخم گذاری برای فنچ کاسه ی حمام گذاشت ولی من میگم کار خیلی غلطیه چون رطوبت زیادی هم خوب نیست و ممکنه باعث جوجه نشدن تخم ها بشه پس چیکار باید کرد ؟؟؟؟
    من خودم یک روشی اختراع کردم که جواب داده و گفتم شما دوستان رو ازش محروم نکنم .
    شما میتونید خانه ها رو از قفس خارج کنید و پنبه دانه های توش رو با افشره ی آب یک نمی بدید { نمیخاد زیاد هم خیسش کنین } و بگذارید چند روزی خونه ها بیزون بمونه تا رطوبتش به حد مناسب برسه
    بعد لانه هارو بگذارید تا فنچ ها با خیال راحت درش تخمگذاری کنن
    اگه فنچ مولد ایرادی نداشته باشن حتما این روش جواب میده!

آرزوی موفقیت برای همه ی شما دوستان گل
    سلام.این تجربه ی شخصی هست و دوست عزیز نمیشه گفت قطعا همه جواب میگیرن.خیر اتفاقا تجربه ی شما بشدت مشکل هم داره.پنبه دانه یا کرک فرش هرکدوم توی لونه باشه و رطوبت توش موندگار بشه بهترین مکان برای رشد انگل و حشرات دیگه هست.محیط که تاریک هست ،نمدار و مرطوب هم بمونه علاوه بر اینکه باعث میشه حشرات لونه کنن ممکنه باعث بشه تخم ها فاسد بشن.پس تجربه ای نیست که بشه گفت حتما جواب میده.موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فنچ,عروس هلندی
    شماره عضویت
    11498
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.این تجربه ی شخصی هست و دوست عزیز نمیشه گفت قطعا همه جواب میگیرن.خیر اتفاقا تجربه ی شما بشدت مشکل هم داره.پنبه دانه یا کرک فرش هرکدوم توی لونه باشه و رطوبت توش موندگار بشه بهترین مکان برای رشد انگل و حشرات دیگه هست.محیط که تاریک هست ،نمدار و مرطوب هم بمونه علاوه بر اینکه باعث میشه حشرات لونه کنن ممکنه باعث بشه تخم ها فاسد بشن.پس تجربه ای نیست که بشه گفت حتما جواب میده.موفق باشید
    سلام حرف حق رو جوابی نیست
    ولی من جایی خوندم که میشه اینطوری کرد
    من تا حالا دوبار اینکارو کردم ولی حتی یک جنبنده هم تو لونشون ندیدم {جواب هم داد}
    ولی حق کاملا با شماست دوست گل
    شما هم موفق و پیروز باشید

ولی حق کاملا باشماست دوست گل

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)