نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بیماری طوطی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    12064

بیماری طوطی

سلام کمکم کنیند طوطی من پماد اکسیدزن خورده وحال خیلی بی حاله لطفا بگیند چکار کنم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رایبد نمایش پست ها
    سلام کمکم کنیند طوطی من پماد اکسیدزن خورده وحال خیلی بی حاله لطفا بگیند چکار کنم
    سلام.لطفا سوالاتتون رو توی این تاپیک مطرح کنیدشاه طوطی-طوطی اسکندر-تاپیک جامع گفتگو در مورد طوطی بزرگ اسکندر (شاه طوطی) در مورد سوالتون هم اصلا منتظر تجویز خونگی نباشید وسریعا به دامپزشک مراجعه کنید تا سم زدایی بشه از بدن پرنده قبل از اینکه عفونت کنه دستگاه گوارشی و خون پرنده.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی ، نر
    شماره عضویت
    24469
    سلام وقت بخیر جناب دکتر طوطی ملنگو من از دیشب یک دفعه شروع کرد به جیغ زدنهای وحشت ناک ومرتب باپاش چشم چپش و منقار و زبانش را میخاراند وچشم چپش را هم نمی تونست باز نگه داره ، بدنش می لرزید و کاملا بی اشتها شده بود
    بردمش دامپزشک گفتن مشکل انگلی نداره ، شاید حساسیت باشه ، وبرای احتیاط اسپری ضد انگل دادن به نام birds و دارویی برای حساسیت دادن به نام envoflouaciv ( البته نمی دانم دیکته این دارو را درست نوشتم ) و همچنین دیفن هیدرامین
    امروز یکم بهتر شده و یکم اشتها داره ولی بی حاله و همش میخوابه و هنوز ، ولی نه به اندازه دیشب ، چشم ومنقار چپشو میخارانه
    میخواستم امروز هم ببرمش دکتر ولی دیدم کمی اشتها پیدا کرده فعلا نبردم ، لطفا بفرمایید بااین داروها خوب میشه ؟ یا مجددا ببرم دکتر؟
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط shokoh11 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر جناب دکتر طوطی ملنگو من از دیشب یک دفعه شروع کرد به جیغ زدنهای وحشت ناک ومرتب باپاش چشم چپش و منقار و زبانش را میخاراند وچشم چپش را هم نمی تونست باز نگه داره ، بدنش می لرزید و کاملا بی اشتها شده بود
    بردمش دامپزشک گفتن مشکل انگلی نداره ، شاید حساسیت باشه ، وبرای احتیاط اسپری ضد انگل دادن به نام birds و دارویی برای حساسیت دادن به نام envoflouaciv ( البته نمی دانم دیکته این دارو را درست نوشتم ) و همچنین دیفن هیدرامین
    امروز یکم بهتر شده و یکم اشتها داره ولی بی حاله و همش میخوابه و هنوز ، ولی نه به اندازه دیشب ، چشم ومنقار چپشو میخارانه
    میخواستم امروز هم ببرمش دکتر ولی دیدم کمی اشتها پیدا کرده فعلا نبردم ، لطفا بفرمایید بااین داروها خوب میشه ؟ یا مجددا ببرم دکتر؟
    سلام. خواب الودگیش برای مصرف دیفن هیدرامین هست. اگر روند بهبودی مشاهده شده ، داروها رو ادامه بدید و وضعیتشو با دکتر معالج در میان بزارید.

تاپیک ملنگوhttp://www.parsipet.ir/showthread.php?t=95&goto=newpost

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)