نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همه چی دارم!
    شماره عضویت
    12267

اطلاعیه:سگ هاتون رو بیرن نبرید!

سلام

اومدم بگم و خواهش کنم سگهاتونو بیرون نبرین.. یه سری آدم بیمار ریختن سگهارو جمع میکنن.. باهاشون حسابی بد رفتاری میکنن.. خواهش میکنم تو این اوضاع سگ زبون بسته از همه جا بی خبرو بیرون نبرین که قربانی خشونت این وحشی ها نشن...

سگها رو با بدرفتاری میگیرن و میبرن *****... معلوم نیست اونجا چه بلایی سرشون میاد.. به صاحب سگها رسید هم نمیدن... امروز یه تیم دامپزشکی با آمبولانس رفتن اونجا چون گزارش شده که چند تا توله حالشون بده اما متاسفانه از ورود اونها به اون مکان ممانعت شده...

پارگراف پایین هم از صفحه ف.ب. کوچولوهای همراه هست

دوستان عزیز خواهش میکنم برای کمک به سگهای ****** در صورت توان اقلام زیر را تهیه کنید.
    یخدان
    قالبهای یخ
    غذای خشک سگ
    دوغ
    شیر
    ماست
    و با صفحه پناهگاه حیوانات بی سرپرست مازندران برای رساندن موارد فوق به دست حامیان هماهنگ کنید.خواهش میکنم کسی تک روی نکنه ؛ توهین نکنید و تنش ها را بیشتر نکنید.سگها را از خانه خارج نکنید.لطفا همکاری کنید.
    سپاسگذار شما
    تمامی حامیان حیوانات
    اینم از صفحه پناهگاه حیوانات بی سرپرست مازندران

توجه.....توجه.....
    از تمامی دوستانی که سگشون رو گرفتن و می خوان به محل مراجعه کنن خواهشمندیم با پوشش مناسب برین. خواهشمندیم درگیر نشین و توهین نکنین. خواهشمندیم با بقیۀ دوستانی که اونجا هستن همکاری کنین. از تکروی کردن پرهیز کنین. همکاری با بقیه خیلی مهمه. هر گونه درگیری و توهین فقط به ضرر سگهاییه که اون تو هستن. باید همۀ کارها با زبان خوش انجام بشه.
    ممنون از توجه و همکاری تون
    آدرس محل نگهداری سگها:
    ***** بلوار حکیم زاده، که در این بلوار موسسه خیریه ****** قرار دارد .انتهای بلوار حکیم زاده که یک کیوسک پلیس قرار دارد وارد جاده ورامین می شوید اولین دور برگردان به سمت ورامین اولین خروجی سمت چپ را که تابلوی روستای قلعه نوچین نام دارد را داخل می شوید که از زیر پل راه آهن هم باید عبور کنید سر این جاده تابلوی کمپ هم دارد سپس توی این جاده که وارد می شوید یک روستا در سمت راست را رد می کنید سپس جلوتر که یک جاده خاکی در سمت چپ قرار دارد و سر جاده خاکی تابلوی قرارگاه فرماندهی ناجا می باشد انتهای این جاده محل نگهداری سگها می باشد.

دوستان عزیز،
    ما دیگه واقعاً نمیدونیم به چه زبونی باید از شما التماس کنیم که سگهاتون رو بیرون نبرین. بین این سگهایی که الان توی ***** هستن، تعدادی آنژیوکت به دست دارن، تولۀ زیر 2 ماه هست، حتی هاسکی هم هست. هیچ فرقی نمیکنه مریض باشن یا سالم. سگ آپارتمانی باشه یا نگهبان. حتی تعدادی از اونارو از توی باکسی که توی ماشین بوده در آوردن، یعنی دیگه حتی توی باکس هم در امان نیستن. اگر دیده بشن، میگیرنشون. بخدا اگه یه مدتی بیرون نرن، هیچ اتفاقی براشون نمیافته به جز یه اتفاق و اون اینکه صحیح و سالم می مونن! لطفاً اطلاع رسانی کنین، نه فقط از طریق فیسبوک. بعضی از افرادی که سگ دارن توی فیسبوک نیستن و شاید بی خبر باشن. در ضمن از دوستانی که سگشون رو گرفتن خواهشمندیم که حتماً برای پیگیری همراه شناسنامۀ سگ و کارت شناسایی به ****** برن. و طبق معمول همیشه فراموش نکنین که با پوشش صحیح برین و آرامش خودتون رو حفظ کنین. میدونیم سخته ولی لجبازی، توهین و درگیری فقط کارو مشکل تر میکنه.
    ممنون از همکاری تون

نمیدونم چی بگم این کوچولوها هم حق زندگی دارن .... من وظیفه خودم دونستم اطلاع رسانی کنم...

ویرایش توسط محمد صادق بهمنش : 5th May 2013 در ساعت 07:58 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)