تا به حال داستان های زیادی در مورد انسان هایی که با حیوانات زندگی می کنند شنیده ایم اما شاید جالب ترین آن ها مربوط به خانمی باشد که با میمون ها بزرگ شده است او برای اولین بار از داستان های زندگی اش گفته است.

"مارینا چپمن" خانمی انگلستانی است که بخش کودکی خود را در کنار میمون ها گذرانده است و آن ها او را بزرگ کرده اند. سال گذشته خبرهای کوتاهی از او بدست آمد اما او برای اولین بار داستان زندگی خودش را کامل گفته است.

این خانم می گوید در سال 1954 تقریبا 4 ساله بودم که در خیابان بازی می کردم و ناگهان تعدادی افراد ناشناس به اطراف من آمدند و من را داخل ماشین انداختند پس از آنکه چشمانم را باز کردم خودم را در میان جنگلی دیدم که حتی نمی دانستم کجا هست.

خانم چپمن که البته نامش را نیز بعد از نجات از جنگل انتخاب کرده است می گوید: " میمون ها بسیار عجیب بودند و وقتی من را دیدند خیلی تلاش می کردند که با من ارتباط برقرار کنم و البته من نیز اینکار را انجام دادم و ارتباط برقرار شد و آن ها از من سرپرستی کردند."

او حتی در ادامه خاطرات خود آورده است که من غذا خوردن، راه رفتن و حتی بالا رفتن از درخت را از آن ها یاد گرفتم. او همچنین اورده است که یکبار میمون ها دلدرد او را نیز با روش های خودشان حل کرده اند.

او که تاریخ دقیق به دنیا آمدنش را نمی داند احتمال می دهد که نزدیک به 63 سال سن داشته باشد. این خانم نزدیک به 10 سال نزد میمون ها بود و سپس توسط برخی افراد محلی جنگل کارابلانکا پیدا شد. او هم اکنون دو فرزند و سه نوه دارد ولی همجنان طبیعت و جنگل را خیلی بیشتر از شهر می پسندد.