نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    كاربران منتظر ايميل تاييد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502

اگر دنبال یک پرنده سخنگو هستید کدام یک را انتخاب کنید؟

اگر دنبال یک پرنده سخنگو هستید کدام یک را انتخاب کنید؟

اگر دنبال یک پرنده سخنگو هستید کدام یک را انتخاب کنید؟ طوطی خاکستری یا همان کاسکو بهترین پرنده سخنگو هستند. آنها قادرند صدای انسان را همانند صدای همان فرد، تقلید کنند. آنها همچنین قادرند صدای زنگ تلفن، زنگ در، بوق خودرو، نت های موزیک و... را عینا تقلید کنند. کاسکوها به سرگرمی هم با اسباب بازی هم با انسان نیازمندند. آنها پرنده خانگی دوست داشتنی هستند ولی باید به طور من ظم و دائما جلسات آموزشی داشته باشند.
    چندین نوع از طوطی های آمازون از جمله پشت گردن زرد، سر زرد و پیشانی آبی هم سخنگوهای خوبی هستند. اگرچه آنها دایره لغات کمتری نسبت به کاسکو می آموزند ولی می توانند سخنگوهای خوبی باشند.با دقت و توجه زیاد، آنها پرندگان خانگی خوبی خواهند شد.
    دیگر سخنگوهای خوب، quaker parrot هستند (تاکنون خواندیم وشنیدیم سومین سخنگو، طوطی اکلکتوس می باشد ولی نویسنده این مقاله quaker parrot را سومین سخنگو میداند- مترجم). این پرنده های سبز رنگ علاوه بر سخنگویی خوب، بخاطر قیمت کم، مقرون بصرفه نیز می باشند حتی آنها از سن 2 الی 3 ماهگی شروع به تقلید می کنند. این پرندگان اغلب خریداری می شوند تا جایگزین کاکتیل های محبوب شوند.
    و در انتها مرغ مینا یک پرنده سخنگوی خوبی می باشد. مرغ های مینا لغات را خوب تقلید می کنند ولی آنها فقط صدا را کپی می کنند. اگر چه مرغ های مینا به باهوشی طوطی ها نیستند، ولی آنها می توانند با یک توجه و تعلیم منظم، پرنده خانگی خوبی شوند.
    شما باید این مساله را بدانید که برای اینکه یک پرنده، سخنگوی خوب و رامی شود، باید کار خود را با یک پرنده جوان و ترجیحا رام شده شروع کنید.
    مهم نیست که کدام گونه از پرنده شما انتخاب می کنید، به یاد داشته باشید که فقط یک پرنده سالم و شاد قادر خواهد بود که صداها را تقلید کند. حتما قبل از خرید پرنده، باید از مناسب بودن محل نگهداری، چگونگی تغذیه، مراقبت های مورد نیاز پرنده، تمیز و ایمن نگهداشتن محیط اطمینان حاصل کنید و بدانید آنها به توجه زیاد و رفتار خوب از جانب شما نیاز دارند.

مترجم : محمد52

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.دوست عزیز ممنون بابت زحمتی که کشیدی.لطفا لینک مطلبت رو که ترجمه کردی هم بذار.ضمنا اگر واقعا دوست دارید میتونید با سرپرست مترجمین هماهنگ کنید و توی سایت فعالیت مفیدی داشته باشید.بازم ممنون بابت زحمتتون

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز ممنون بابت زحمتی که کشیدی.لطفا لینک مطلبت رو که ترجمه کردی هم بذار.ضمنا اگر واقعا دوست دارید میتونید با سرپرست مترجمین هماهنگ کنید و توی سایت فعالیت مفیدی داشته باشید.بازم ممنون بابت زحمتتون
    سلام ممنون از توضیحتون من خیلی وقته چندین ترجمه دارم ولی چون به سایت آشنا نبودم از ترس اشتباه کردن اونهارو قرار ندادم واقعیتش لینک هاش یادم نیست از این به بعد ترجمه هایم را با لینک هایش قرار میدهم ولی اون چندتایی که تا بحال ترجمه کردم بدون لینک هست. من بیشتر از سایت PetSolutions ,Bird channel و ... استفاده میکنم وعضوشون هستم. احتمال قوی از همین دوسایت بوده است. ممنون از راهنماییتون
    محمد. ص

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنماییتون که فرمودید با سرپرست مترجمان هماهنگ کنم ولی من نتونستم تو سایت ایشان را پیدا کنم چطور میتونم به ایشان پیام بدم و هماهنگ کنم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)