صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 43
    همکار قدیمی (انجمن دیسکس )

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این غذا باید با غذاهای دیگه مثل پریما و ... مخلوط بشه و به دیسکس ها داده بشه یا اینکه فقط این غذا داده بشه ؟
    با تشکر
    با سلام:
    هیچ فرقی نمی کنه هم میشه بصورت مخلوط با سایر غذاهای خشک،با مخلوط دل و .... یا به تنهایی جهت تغذیه دیسکس بکار برد.

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ta23 نمایش پست ها
    با سلام:
    هیچ فرقی نمی کنه هم میشه بصورت مخلوط با سایر غذاهای خشک،با مخلوط دل و .... یا به تنهایی جهت تغذیه دیسکس بکار برد.
    مصرف حداقل چه مقدار از این غذا برای ایمن شدن دیسکس در مقابل بیماری کافیه ؟

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    مصرف حداقل چه مقدار از این غذا برای ایمن شدن دیسکس در مقابل بیماری کافیه ؟
    سلام :
    با اجازه از آرش عزیز
    ببینید این غذاهای ماهیان اکواریومی اگر دیده باشید معمولا ذکر شده که روزی 2-3بار برای ماهیان بکار ببریدو ذکر کرده غذاهای باقی مانده و مورد استفاده قرار نگرفته سریعا از آب خارج گردنداین بستگی به خیلی موارد داره که واقعا این غذاها تاثیر خودشان را بگذارند و اینطور نیست که حتما با خوردن این غذا ماهی کاملا در برابر بیماریها مصون بمونه کمی هم چاشنی تبلیغ و غلو در این موارد وجود داره وانطور هم که تبلیغ میکنند نیست
    ویرایش توسط B@B@K : 7th August 2013 در ساعت 10:47 AM

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ta23 نمایش پست ها
    با سلام:
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    سلام :
    با اجازه از آرش عزیز
    ببینید این غذاهای ماهیان اکواریومی اگر دیده باشید معمولا ذکر شده که روزی 2-3بار برای ماهیان بکار ببریدو ذکر کرده غذاهای باقی مانده و مورد استفاده قرار نگرفته سریعا از آب خارج گردنداین بستگی به خیلی موارد داره که واقعا این غذاها تاثیر خودشان را بگذارند و اینطور نیست که حتما با خوردن این غذا ماهی کاملا در برابر بیماریها مصون بمونه کمی هم چاشنی تبلیغ و غلو در این موارد وجود داره وانطور هم که تبلیغ میکنند نیست
    سلام
    ممنونم از شما بزرگواران
    من قبلا هیکاری با دل قاطی میکردم که به سفارش دوستان این کار انجام ندادم
    الان از غذاهای شرکت تترا استفاده میکنم به نظر شما به همین غذا ها بسنده کنم یا هیکاری هم بگیرم ?
    ممنونم

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    سلام
    ممنونم از شما بزرگواران
    من قبلا هیکاری با دل قاطی میکردم که به سفارش دوستان این کار انجام ندادم
    الان از غذاهای شرکت تترا استفاده میکنم به نظر شما به همین غذا ها بسنده کنم یا هیکاری هم بگیرم ?
    ممنونم
    کافیه . فرق آنچنانی بین ترکیبات غذایی شرکتهای معتبرن نیست . غذاهای تترا نیز بسیار خوب و با کیفیت نسبت به قیمتشون هستند .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    14223
    سلام دوست عزیز
    یکی از دوستان من که به طور تخصصی فقط دیسکس کار میکنه و نمایندگی دیسکس در شهر ما رو داره میگه غذاهای تترا کیفییتشون خراب شده وشدیدن مخالف استفادشونه هالا چراشو نمیدونم!!!
    ب نظر من هیکاری استفاده کنی خیلی بهتره

همکار قدیمی (انجمن دیسکس )

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.nozari1989 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یکی از دوستان من که به طور تخصصی فقط دیسکس کار میکنه و نمایندگی دیسکس در شهر ما رو داره میگه غذاهای تترا کیفییتشون خراب شده وشدیدن مخالف استفادشونه هالا چراشو نمیدونم!!!
    ب نظر من هیکاری استفاده کنی خیلی بهتره
    با سلام:
    چند وقت پیش این صحبت رو منم تو یکی از دوستان که مغازه دار در نواب هست شنیدم(موجب انگل روده ای هست!!!!!) اما دوستان در نظر داشته باشند که تترا یکی از برندهای برتر در زمینه صنعت غذای ماهی است و در بسیاری از نمایشگاه ها منجمله نمایشگاهی که در اسپانیا قرار است در مادرید و در سال 2013 برگزار شود(در خصوص دیسکس)یکی از اسپانسرهای بزرگ این برنامه می باشد یک کمپانی بین المللی به این سادگیها و با حرف چندتا از دوستان که منبع علمی درستی هم نداره قابل اطمینان نیست و همواره بنظرم تترا یکی از بهترین غذاها را داره

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5025
    ضمن تائید فرمایش ارش عزیز باید به عرض برسونم که متاسفانه گاهی برخی از وارد کننده های برندهای جدید به جای تبلیغات صحیح روی محصول خودشون دست به تبلیغات منفی روی محصولات مو جود در بازار می زند به شخصه معتقدم که محصولات تترا با توجه قیمت بسیار مناسب ان نسبت به دیگر محصولات (حتی سرا ) بسیار مناسب و مرقوم به صرفه تر برای تکثیر دیسکس می باشد و خود به شخصه تنها از محصولات تترا و یا سرا استفاده می کنم و نتیجه اون رو می تونید به نگاه به البوم عکس دیسکسهای من ببینید و قضاوت کنید

ارادتمند -امیر

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayesh نمایش پست ها
    ضمن تائید فرمایش ارش عزیز باید به عرض برسونم که متاسفانه گاهی برخی از وارد کننده های برندهای جدید به جای تبلیغات صحیح روی محصول خودشون دست به تبلیغات منفی روی محصولات مو جود در بازار می زند به شخصه معتقدم که محصولات تترا با توجه قیمت بسیار مناسب ان نسبت به دیگر محصولات (حتی سرا ) بسیار مناسب و مرقوم به صرفه تر برای تکثیر دیسکس می باشد و خود به شخصه تنها از محصولات تترا و یا سرا استفاده می کنم و نتیجه اون رو می تونید به نگاه به البوم عکس دیسکسهای من ببینید و قضاوت کنید

ارادتمند -امیر
    سلام:
    خیلی با خودم کلنجار رفتم که این پست رو بزنم یا نه ولی به هر حال میزنم که شاید دیدی متفاوت به قبل بوجود بیاد
    دوستانی که من رو میشناسند میدانند که من تا چند ماه پیش کارم در ارتباط با همین آکواریوم و ماهی بود و چون سابقه زیادی در استفاده از محصولات آکواریومی دارم و هر محصولی که وارد بازار میشد من تمام زیر و بمش رو بدست میاوردم لذا برام خیلی چیزا ثابت میشد
    و اما شرح ماجرا :
    من از سالیان قبل برای تغذیه ماهیانم از تترا بیتس ویا سایر محصولات مشابه اون منظور تترا هست استفاده میکردم و وقتی اجناس به محل کار میرسید اونقدر با اونا سر وکار داشتم وزن قوطی های غذا رو هم میفهمیدم چقدر هست اگر دوستان یادشون باشه مدتی تترا بصورت سطل های 3کیلو گرمی هم وارد بازار شد و من خودم به خاطر به صرفه بودن از آن استفاده میکردم تا اینکه چند وقت پیش برای اینکه تعداد دیسکهام زیاد شده بودند دوباره یک سطل به یکی از دوستان سفارش دادم که برام بگیره وقتی سطل را به من دادا گفتم این سطل از 3کیلو بیشتره!!!!!!!!!! دوست مغازه دارم گفت یعنی چی؟ گفتم ببین من از این سطلها زیاد استفاده کردم و از این غذا ها زیاد خریدم این سطل 3 کیلو نیست!!!!!!در ب سطل هم پلمپ بود و تاریخ اونم هم معتبر گفتم برو یک ترازو بیار وزنش کنیم ایشون یک ترازوی دیجیتال آورد و فکر میکنید وزنش چقدر بود؟!!!!! وزن اون 4کیلو و 55 گرم بود و حدس من کاملا درست .رفتم منزل و سطل رو باز کردم و غذا هارو ریختم تو یک کیسه در ابتدا وزن خالی سطل رو اندازه گرفتم و بعد وزن غذا رو از هم کم کردم دیدم 3کیلو 690گرم شد و 690گرم از اون چیزی که روی سطل نوشته بود بیشتر !!!!!!!! یعنی شما فکر میکنید که آلمانیها مو لا درزشون نمیره و عاشق چشم و بروی ما هستند و اضافه میریزند؟!!!!!!!!!! به ماهیران زنگ زدم چون اونها وارد میکنند گفتند مگه میشه بهشون گفتم اگر در مغازه دارید وزنش کنید بعد از یک ربع زنگ زدم گفتند مال ما هم 4 کیلو هست !!!!!!!! شما حالا در مورد تترا چی فکر میکنید؟
    ویرایش توسط B@B@K : 29th August 2013 در ساعت 11:18 AM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11723
    دوستان اگر سریال نامبر و بارکد محصولات تترا در اینترنت جستجو کنن متوجه میشن که محصولات جدید تترا ساخت المان نیست وتحت عنوان عرب لند arab landذکر شده.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)