صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 121
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    خیلی ممنون که پاسخ دادید دوست عزیز. راستش دیشب اولین بار که اومد رو دستم در قفس باز بود بعد از بقل دست من خودشو پرت کرد بیرون من گذاشتم یه کم راه بره که ترسش کم شه فقط هدایتش میکردم که زیر مبل نره. بعد رفتم دستمو قلاب کردم گرفتم زیرش نشت رو دستم منم چند دقیقه اصلا تکون نخوردم که نترسه بعد اومدم نشستم هیچی نگفت سرشو بوسیدم بازم هیچی نگفت. از اونجایی که گرسنه بود براش سیب آوردم گرفتم تو دستم خورد حتی بعدش آروم آروم دستمو بردم سمت سرش اول غر زد اما تا سرشو خاروندم آروم شد. تا اینجا همه چیز خیلی عالی بود اما انگار به محض اینکه سیر شد رفت بعد من سعی کردم بازم بیارمش رو دست اما خوب خیلی گازم گرفت. نمیدونم یهو چش شد. اما از دیشب سمت قفسش میرم کمتر میترسه و نگام میکنه هی! الان باز با غذا بیارمش؟ بذارم گرسنه شه؟ آخه دیشب رفتم پیش مغازه‌دار گفت بذار گرسنه باشه خودش میاد ازت غذا میگیره؟ چه کار کنم؟
    سلام همونطوز که آقا ابوالفضل گفتند تازه وارد محیط جدید شده و باید طی این روزها فقط آب و غذا رو عوض کنیدو بهش مهلت بدید تا به محیط جدید عادت کنه ............

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    پس اینو تازه خریدید نیاز به زمان داره تا بهتون عادت کنه
    کم کم خودش عادت میکنه به نظر من فعلن گرسنش نذارید
    اگر طی 20 روز اینده بهتر نشد که میشه باز اینجا بگید دوستان راهنمایی میکنن
    خیلی خیلی ممنون پس فعلا گرسنش نمیذارم. البته به محیط عادت کرده مثلا صبحا صدام میکنه براش غذا بذارم میگم طوطو نگام میکنه. با دست بهش غذا بدم یا نه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    خیلی خیلی ممنون پس فعلا گرسنش نمیذارم. البته به محیط عادت کرده مثلا صبحا صدام میکنه براش غذا بذارم میگم طوطو نگام میکنه. با دست بهش غذا بدم یا نه؟
    آها سعی کنید از پشت میله ها کمی غذارو بهش نزدیک کنید ببینید میگیره یا نه....

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    فکر میکنم قبلن دستی بوده
    اگر با نزدیک شدن به قفس حول نمیشه و نمیترسه میتونید با دست بهش غذا بدید اما بعد که غذا دادید ظرفشم پر کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    ترسش از اولم زیاد نبود اما خوب خیلی بهتر شده من سعی میکنم بدون اینکه گرسنه نگهش دارم بهش غذا بدم. راستش الان سر یه دو راهی گیر کردم. اگه کمکم کنید واقعا ممنونتون میشم. من این گرین چیکو دوست دارم البته جدای گازاش که واقعا درد داره. از طرفی هم همونطور که گفتم یه طوطی اهلی و رام میخوام حالا موندم اینو نگه دارم یا برم سراغ ملنگو که اون هم گزینه‌ی مناسبی برای منه با توجه به خواسته‌های من. میترسم اینو نگه دارم رام نشه فصل جوجه ملنگو هم بگذره.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    ترسش از اولم زیاد نبود اما خوب خیلی بهتر شده من سعی میکنم بدون اینکه گرسنه نگهش دارم بهش غذا بدم. راستش الان سر یه دو راهی گیر کردم. اگه کمکم کنید واقعا ممنونتون میشم. من این گرین چیکو دوست دارم البته جدای گازاش که واقعا درد داره. از طرفی هم همونطور که گفتم یه طوطی اهلی و رام میخوام حالا موندم اینو نگه دارم یا برم سراغ ملنگو که اون هم گزینه‌ی مناسبی برای منه با توجه به خواسته‌های من. میترسم اینو نگه دارم رام نشه فصل جوجه ملنگو هم بگذره.
    مگه نمیگید رو دست اومده اگر با زور رو دست نیاورده باشینش دستی میشه یعنی الان هست ولی باعادت کردن به محیط بهتر میشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    مگه نمیگید رو دست اومده اگر با زور رو دست نیاورده باشینش دستی میشه یعنی الان هست ولی باعادت کردن به محیط بهتر میشه
    نه با زور نیاوردمش یعنی اون اول که دستمو قلاب کردم نشست من فقط صبر کردم که اگه میخواد بره که نرفت. اما بار دوم نمیخواست بیاد که گاز گرفت. ایشالا که رام میشه خیلی خیلی ممنون که وقت گذاشتید و جوابمو دادین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    دوستان عزیز سلام یه سوال در مورد نحوه‌ی تمرین داشتم. قفس توتو به دیواره و ارتفاع داره. وقتی وایمیستم صورتم روبه‌روی چوب نشیمنشه. اما برای تمرین هر چیزی اصلا نمیشه دست تو قفسش کرد پس باید بیاد بیرون که وقتی هم در قفس باز میشه میره روی قفس. من فعلا تمرین روی دست اومدن رو متوقف کردم و دارم روی با دست غذا دادن کار میکنم. حالا سوالم اینه که میشه که در طول روز که میخوان باهاش کار کنم قفس رو پایین بیارم و باهاش تمرین کنم. البته فکر کنم برای روی دست اومدن اگه رو قفس باشه با مشکل مواجه میشم اما خوب برای غذا از دست گرفتن که مشکلی نیست؟ بعد اگه این جواب داد و خواستم کم کم روی دست اومدن رو تمرین کنم اون موقع چه کار کنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    دوستان عزیز سلام یه سوال در مورد نحوه‌ی تمرین داشتم. قفس توتو به دیواره و ارتفاع داره. وقتی وایمیستم صورتم روبه‌روی چوب نشیمنشه. اما برای تمرین هر چیزی اصلا نمیشه دست تو قفسش کرد پس باید بیاد بیرون که وقتی هم در قفس باز میشه میره روی قفس. من فعلا تمرین روی دست اومدن رو متوقف کردم و دارم روی با دست غذا دادن کار میکنم. حالا سوالم اینه که میشه که در طول روز که میخوان باهاش کار کنم قفس رو پایین بیارم و باهاش تمرین کنم. البته فکر کنم برای روی دست اومدن اگه رو قفس باشه با مشکل مواجه میشم اما خوب برای غذا از دست گرفتن که مشکلی نیست؟ بعد اگه این جواب داد و خواستم کم کم روی دست اومدن رو تمرین کنم اون موقع چه کار کنم؟
    قفس رو بهتر بود در رتفاع کمتری میذاشتید
    نباید قفس خیلی جا به جا شه
    الان غذا دادن از پشت میله هارو باهاش تمرین کنید
    قفسش هم بهتره بذارید روی میز با ارتفاع کمتر مثلن 1متری

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    قفس رو بهتر بود در رتفاع کمتری میذاشتید
    نباید قفس خیلی جا به جا شه
    الان غذا دادن از پشت میله هارو باهاش تمرین کنید
    قفسش هم بهتره بذارید روی میز با ارتفاع کمتر مثلن 1متری
    اگه بذارم رو یه میزی که هیچ طرفش دیوار نباشه مشکلی پیش میاد؟ آخه میزمون جایی نیست که نزدیک دیوار باشه و امکان جابه‌جایی هم نیست. بعد یه چیزی که هست اینه که از پشت میله‌های قفس نمیخوره اما روی قفس میاد گرسنه باشه میگیره ازم! نمیدونم چرا!

صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)