صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 121
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    هیشکی هیچی نمیدونه ؟؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    دوستان گرامی من الان اون گرین چیکو خریدم و آوردم خونه! البته اون رو که عکسشو گذاشته بودم رو نگرفتم این یکی حلقه پا است و به نظر یه کم بزرگتر میاد. میخواستم بدونم چه میوه و سبزیجاتی میتونم بهش بدم؟ الان یه ظرف از مخلوط تخمه و ارزنو پلت گذاشتم جلوش که البته چیزی نخورده در این نیم ساعت که اومده و فقط یه کم آب خورده. دوستان باید چه کار کنم الان؟ فعلا به حال خودش رهاش کنم یا کار دیگه ای لازمه؟ اینم عکسش ممنون میشم نظرتون رو بگید:
    هیشکی هیچی نمیدونه ؟؟؟
    دوست عزیز معنی پست دومتون رو متوجه نمیشم!
    کسی اینجا ننشسته تا به محض اینکه شما سوال پرسیدید بیاد جواب شمارو بده.کسی هم بابت جواب دادن به شما اینجا مزد و اجرتی نمیگیره که حالا سوالت بی جواب مونده بیای بپرسی کسی چیزی میدونه یا نه!!!
    شما که قبلا کاسکو داشتی هنوز اصول اولیه ی ورود یک طوطی به خونه رو نمیدونی؟
    یک هفته الی ده روز کاری به کارش نداشته باشید و جز آب و غذاش رو تعویض نکنید.غذاش هم مثل کاسکو میوه جات،سبزیجات و تخمه و جوانه و حبوبات تشکیل میدن.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amis9977 نمایش پست ها
    سلام دوستان همون طور که گفتید 2-3 هفته است که گرین چیک ام رو میارم بیرون و با دست بهش غذا میدم. الآن ترسش از دست کم تر شده ولی هنوز وقتی دست ام و میبرم نزدیکش گاز میگیره. الآن من باید چی کار کنم که گرین چیک ام از گاز گرفتن بیفته ؟ ممنون.
    سلام.توی قفس دست میبرید به سمتش گاز میگیره یا بیرون قفس؟محکم گاز میگیره یا فقط با نوک دستتون رو نگه میداره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    دوست عزیز معنی پست دومتون رو متوجه نمیشم!
    کسی اینجا ننشسته تا به محض اینکه شما سوال پرسیدید بیاد جواب شمارو بده.کسی هم بابت جواب دادن به شما اینجا مزد و اجرتی نمیگیره که حالا سوالت بی جواب مونده بیای بپرسی کسی چیزی میدونه یا نه!!!
    شما که قبلا کاسکو داشتی هنوز اصول اولیه ی ورود یک طوطی به خونه رو نمیدونی؟
    یک هفته الی ده روز کاری به کارش نداشته باشید و جز آب و غذاش رو تعویض نکنید.غذاش هم مثل کاسکو میوه جات،سبزیجات و تخمه و جوانه و حبوبات تشکیل میدن.
    سلام من این پست رو زدم که تاپیک بیاد بالا و دوستان متوجه شن سوالی پرسیده شده چون تاپیک رفته بود پایین خدایی نکرده قصد توهین به کسی رو نداشتم
    ممنون که پاسخ دادید
    چون دوستان و مغاره دار گفتن گیرین چیک راحت دستی میشه من فکر کردم شاید نیاز نباشه مثل کاسکو 10 روز کار به کارش نداشته باشم اما حالا همین جور عمل میکنم
    بازم ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام من این پست رو زدم که تاپیک بیاد بالا و دوستان متوجه شن سوالی پرسیده شده چون تاپیک رفته بود پایین خدایی نکرده قصد توهین به کسی رو نداشتم
    ممنون که پاسخ دادید
    چون دوستان و مغاره دار گفتن گیرین چیک راحت دستی میشه من فکر کردم شاید نیاز نباشه مثل کاسکو 10 روز کار به کارش نداشته باشم اما حالا همین جور عمل میکنم
    بازم ممنون
    بله گیرین چیک ها چون اکثرا حلقه پاهای وارداتی هستن زمینه ی رام شدن قبلی داشتن و سریع تر نسبت به یک کاسکوی وحشی رام و دستی میشن.اما فرقی نمیکنه و باید روال عادت کردن و ریختن ترسشون طی بشه تا سریعتر رام بشن.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.توی قفس دست میبرید به سمتش گاز میگیره یا بیرون قفس؟محکم گاز میگیره یا فقط با نوک دستتون رو نگه میداره؟
    سلام وقتی بیرون از قفس هست گاز میگیره ولی زیاد محکم نیست. به تازگی هم وقتی دست ام رو میبرم سمتش لیس میزنه و بین زمانی که داره لیس میزنه چند تا گاز هم میگیره. هم در بیرون از قفس و هم توی قفس این کارو میکنه. ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط amis9977 نمایش پست ها
    سلام وقتی بیرون از قفس هست گاز میگیره ولی زیاد محکم نیست. به تازگی هم وقتی دست ام رو میبرم سمتش لیس میزنه و بین زمانی که داره لیس میزنه چند تا گاز هم میگیره. هم در بیرون از قفس و هم توی قفس این کارو میکنه. ممنون
    سلام. خیلی از طوطی های رام و دستی هم برای تست اجسام اطراف یاهیجان گازمیگیرن.به مرور کمتر میشه اما به کل ازبین نمیره.بخصوص در قفس که حریم طوطی هست.
    ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    سلام دوستان اول پیشاپیش روز جوان رو به همه پارسی پتی‌های عزیز تبریک میگم.
    دوستان من امروز متاستفانه متوجه شدم گرین چیکم یکی از بالهاشو به بدنش نمیچسبونه! وقتی هم از سقف قفس آویزون میشه اون بالش وله! یادمه فروشنده که میخواست بگیردش خیلی خشن این کارو کرد! یعنی شکسته بالش؟ متاستفانه نمیتونم عکس بذارم چون فقط از روبرو فرق بین دو بال معلومه که خوب وقتی میرم سمتش که عکس بگیرم 1 ثانیه هم واینمیسته نمیذاره ازش عکس بگیرم. ببرمش دامپزشک؟ نگرانشم خیلی

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    دوستان من امروز متاستفانه متوجه شدم گرین چیکم یکی از بالهاشو به بدنش نمیچسبونه! وقتی هم از سقف قفس آویزون میشه اون بالش وله! یادمه فروشنده که میخواست بگیردش خیلی خشن این کارو کرد! یعنی شکسته بالش؟ متاستفانه نمیتونم عکس بذارم چون فقط از روبرو فرق بین دو بال معلومه که خوب وقتی میرم سمتش که عکس بگیرم 1 ثانیه هم واینمیسته نمیذاره ازش عکس بگیرم. ببرمش دامپزشک؟ نگرانشم خیلی
    سلام.دراثرترس یا ضرب خوردگی خفیف ممکنه بال رو کمی شل نگه دارن که به مرور خوب میشه و نیازی هم نیست به دامپزشک مراجعه بشه.اگرشکسته بود کلا بال رو رها میکرد واصلا بال رو تکون نمیداد در اثر درد.

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    سلام فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه وبخاطر ضربه واین چیزها اینجوری شده باشه.جوجه گرین چیک های من هم با این که اصلا به جایی نخوردن یه وقت هایی که میخوان شیطنت کنن یا سرلاک بخورن یه بالشون جلوتر از اون یکی بال هست و انگار بال راستشون جلوتره وبال چپ افتادست.من فقط این حالت رو توی گرین چیک دیدم وبرام خیلی جالبه.برای شما هم همینطوره؟یا اینکه کلا افتادگی داره؟وقتی بالهاش رو جمع میکنه چجوری هستن؟

صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)