صفحه 2 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 121
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط amis9977 نمایش پست ها
    يك هفته ست كه خريدمش ولى خيلى زود به محيط عادت كرد - مدل قفس 1033. ممنون
    دست رو تویذقفسش نبرید چون باعث تهاجمی وعصبی شدنش میشه.حتی خیلی از پرنده های رام هم با یردن دست توی قفس عصبی میشن.
    تا ۲هفته از قفس بیرون نیاریدش و همچنان بادست از بیرون غذا بدید و توی فرصت هایی نوک و یا پاهاش رو خیلی کوتاه لمس کنید وبعد دو هفته اجازه بدید از قفس خارج بشه.

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amis9977 نمایش پست ها
    5-6 ماهشه از جایم که خریدم میگفت اولی که اومده بوده رو دستم میومده ولی چون یه مدت پیش گرین چیک های دیگه بوده یکم از دستی بودنش افتاد - حلقه پا هست ولی وارداتی. ممنون
    اگر حلقش یک تکست و بست نداره مطمئن باشید پرورشیه و چون باهاش کار نشده بلد نیست رو دست بیاد و حرف فروشنده درسته
    این طوطی قبلا اهلی بوده و چون دیگه کسی باهاش کار نشده یه مقدار ترسو شده
    فعلا با دست بهش غذا بدید و سعی کنید اعتمادش رو جلب کنید
    وقتی ترسش بریزه کارتون راحت میشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    سلام دوستان من بعد از دو هفته گرین چیک ام رو آوردم بیرون دیروز و امروز در بالای قفس رو باز میکردم و خودم میشستم کنارش هر روز تقریبا 3 ساعت بیرون بود ولی از نشیمنگاه بالای قفس اش پایین نمیومد تمام مدتی که در بالا باز بود روی چوب بالایی قفس میشست نه تو میرفت و نه میومد پایین ولی روی چوب از دستم غذا میگرفت البته یکی دو بار ام اومد پایین از قفس و رو فرش چند قدم راه رفت ولی خیلی زود برمیگشت روی قفس اش و دوباره روی چوب بالای قفس میشست (در ضمن قفسش روی دیوار و من وقتی میخوام در بالای قفس و باز کنم میارمش رو زمین) وقتیم میخوام ببرمش تو قفس دوست نداره که برگرده تو قفس. الآن من میخواستم بدونم که قدم بعدی که برای دستی شدنش باید انجام بدم چیه ؟ ممنون

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amis9977 نمایش پست ها
    سلام دوستان من بعد از دو هفته گرین چیک ام رو آوردم بیرون دیروز و امروز در بالای قفس رو باز میکردم و خودم میشستم کنارش هر روز تقریبا 3 ساعت بیرون بود ولی از نشیمنگاه بالای قفس اش پایین نمیومد تمام مدتی که در بالا باز بود روی چوب بالایی قفس میشست نه تو میرفت و نه میومد پایین ولی روی چوب از دستم غذا میگرفت البته یکی دو بار ام اومد پایین از قفس و رو فرش چند قدم راه رفت ولی خیلی زود برمیگشت روی قفس اش و دوباره روی چوب بالای قفس میشست (در ضمن قفسش روی دیوار و من وقتی میخوام در بالای قفس و باز کنم میارمش رو زمین) وقتیم میخوام ببرمش تو قفس دوست نداره که برگرده تو قفس. الآن من میخواستم بدونم که قدم بعدی که برای دستی شدنش باید انجام بدم چیه ؟ ممنون
    این طوطی که دست شماست قبلا اهلی بوده و چون باهاش کار نشده اینطوری شده
    اهلی شدنش کمی راحتتره,شما با دست هر روز بهش غذا بدید تا اعتمادش رو جلب کنید,بعد که دیدید ازتون نمیترسه و فرار نمیکنه میتونید بیاریدش روی دست و روی دست اومدن رو باهاش کار کنید.
    سر دادن رو هم هر وقت از دستتون نترسید باهاش شروع کنید به تمرین

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    سلام دوستان همون طور که گفتید 2-3 هفته است که گرین چیک ام رو میارم بیرون و با دست بهش غذا میدم. الآن ترسش از دست کم تر شده ولی هنوز وقتی دست ام و میبرم نزدیکش گاز میگیره. الآن من باید چی کار کنم که گرین چیک ام از گاز گرفتن بیفته ؟ ممنون.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    دوستان به نظر شما گرین چیک بهتره یا جوجه ملنگوی سرلاکی؟
    یه طوطی می خوام ، بتونه یه چی بگه ، سر و صداش قابل تحمل باشه و باهامم رفیق شه!

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما گرین چیک بهتره یا جوجه ملنگوی سرلاکی؟
    یه طوطی می خوام ، بتونه یه چی بگه ، سر و صداش قابل تحمل باشه و باهامم رفیق شه!
    سلام بابت سخنگویی که تو پست قبلیتون گفتین پرنده فروش گفته که از ملنگو بهترهخیر اصلا اینطر نیست واین پرنده اگر اگر صحبت کنه خیلی کم.سر وصدای کمتری نسبت به ملنگو داره وبه مراتب بیشتر از ملنگو به شما وابسته میشه واگر تو سایت های مختلف سرچ کنید کلیپ های زیادی از شیرین کاری ها وتریک های این طوطی میبینید. وهمین طور گرده ی پر خیلی کمی هم دارند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    سلام بابت سخنگویی که تو پست قبلیتون گفتین پرنده فروش گفته که از ملنگو بهترهخیر اصلا اینطر نیست واین پرنده اگر اگر صحبت کنه خیلی کم.سر وصدای کمتری نسبت به ملنگو داره وبه مراتب بیشتر از ملنگو به شما وابسته میشه واگر تو سایت های مختلف سرچ کنید کلیپ های زیادی از شیرین کاری ها وتریک های این طوطی میبینید. وهمین طور گرده ی پر خیلی کمی هم دارند
    ممنونم به خاطر پاسخ کاملتون
    حالا شما می تونید بگید این چند سالش هست و آیا برای خرید مناسبه یا نه؟

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    ممنونم به خاطر پاسخ کاملتون
    حالا شما می تونید بگید این چند سالش هست و آیا برای خرید مناسبه یا نه؟
    والا تخصصی در مورد تشخیص سن این نوع طوطی ندارم . وچون خیلی هم کم تو بازار بوده فکر نمیکنم کسی بتونه راحت سنش رو تشخیص بده.فکر میکنم تو اون یکی تاپیک گفتین پرنده فروش گفته 500تومن که این قیمت برای این طوطی واقعا مناسبه.وراحت هم رام میشه.حالا دیگه انتخاب با خودتونه.اما انتظار سخن گویی ملنگو رو از این نداشته باشین

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    دوستان گرامی من الان اون گرین چیکو خریدم و آوردم خونه! البته اون رو که عکسشو گذاشته بودم رو نگرفتم این یکی حلقه پا است و به نظر یه کم بزرگتر میاد. میخواستم بدونم چه میوه و سبزیجاتی میتونم بهش بدم؟ الان یه ظرف از مخلوط تخمه و ارزنو پلت گذاشتم جلوش که البته چیزی نخورده در این نیم ساعت که اومده و فقط یه کم آب خورده. دوستان باید چه کار کنم الان؟ فعلا به حال خودش رهاش کنم یا کار دیگه ای لازمه؟ اینم عکسش ممنون میشم نظرتون رو بگید:

صفحه 2 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)