صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542

درخواست شرکت در نظر سنجی آب شور

دوستان عزیز با توحه به اینکه به تعطیلات نوروز نزدیک میشیم و تا بعد از تعطیلات ارسال بار متوقف میشه می خواهم از این فرصت چند روزه استفاده کنم و نظر دوستان را توی چند مورد جویا بشم که انشاالله بعد از تعطیلات بتونم خدمات بهتری ارائه کنم به همین منظور از همه دوستان می خواهم که لطف کنن و نظراتشون را در مورد مواردی که عرض می کنم بیان کنن که من بتونم کارم را طبق نیازهای دوستان هماهنگ کنم.

1-هر ماهی، مرجان و نرم تنی که بهش علاقه مند هستین و تا کنون بدلیل نبود و یا کمبودش توی بازار موفق به خریدش نشدین.
    2-هر ماهی، مرجان و نرم تنی که بهش علاقه مند هستین ولی بدلیل پایین بودن کیفیتش توی بازار موفق به نگهداریش نشدین.
    3--هر ماهی، مرجان و نرم تنی که بهش علاقه مند هستین و بدلیل ضعیف بودن، مریض شدن و یا عدم توانایی درمانش موفق به نگهداریش نشدین.
    4-هر ماهی، مرجان و نرم تنی که بهش علاقه مند هستین و بدلیل غذا خور نشدن موفق به نگهداریش نشدین.
    5-هر گونه وسایل و تجهیزاتی که به هر دلیلی اعم از قیمت نامناسب، نایاب و کمیاب بودنش موفق به تهیه اون نشدین.
    6-هر موردی که شامل موارد بالا نیست ولی برای شما ایجاد مشکل کرده.

پیشاپیش از همکاری شما دوستان عزیزم تشکر میکنم.

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    ممنون بابت ایجاد این نظرسنجی مخصوصن که از طرف یه فروشنده است
    بیشترین ضعف الان بازار بالابودن قیمتاس وگرنه تو این چندساله من اکثر ماهیا و مرجانهارو دیدم و تنوع تجهیزات و مکملها هم خوب بوده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی شور وشیرین
    شماره عضویت
    10471
    من به شخصه به موریش ایدل علاقه ی زیادی دارم اما خیلی سخت با غذای شرکتی غذا خور میشه ومعمولا میمیرن

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    من جشم شيطان سبز و بنفش ميخوام با ماشروم زرد

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    در مورد ماهی که پیدا نمیشه یکی گابی دلقکه که من خیلی وقته ندیدم! یکی هم فرشته flame! یعنی اینارو من پیدا نکردم
    پلیپ ها و شقایق ها هم خیلی کیفیتش پایینه! اسبک هم هر چی میاد سیاهه اگه هم کسی تو بارش اسبک زرد یا قرمز اتفاقی بیاد به قیمت چند برابر میده! من یه اسبک قرمز یه بار دیدم قیمت کردم 300 تومن!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    mahi
    شماره عضویت
    10535
    منم که عاشق پادربلو هستم تا حالا 10تا گرفتم ولی سفیدک زده و مرده اما از رو نمیرم بازم میخرم تا یکی بمونه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    ممنون بابت ایجاد این نظرسنجی مخصوصن که از طرف یه فروشنده است
    بیشترین ضعف الان بازار بالابودن قیمتاس وگرنه تو این چندساله من اکثر ماهیا و مرجانهارو دیدم و تنوع تجهیزات و مکملها هم خوب بوده
    همون طور که قبلا هم عرض کردم من در درجه اول خودم را به عنوان یک مشتری در نظر میگیرم و بعد فروشنده دلم می خواهد شما بقیه دوستان بدونین که من هدفم از این کار کسب سود نیست چون من با مقدار خیلی کمتری صرف وقت و هزینه و البته ریسکی در حد صفر می تونم توی محل کارم چندین برابر سود کسب کنم به این صورت که وقتی بار جدیدی واسم میرسه با ارسال اس ام اس حداقل 90 درصد بارم را قبل از اینکه به تانکهام منتقل کنم می فروشم و اینجوری نه هزینه واسه غذا دادن به ماهیها متحمل میشم نه هزینه ای واسه دارو و مکمل که به آبها اضافه کنم نه پول برق و از همه مهمتر اینکه اگر تلفاتی هم قرار باشه رخ بده ضررش را من متحمل نمیشم بلکه اون کسی که ماهی را همون لحظه خریده متحمل میشه. ولی هدف من از این کار که هم هزینه زیادی واسم داره، هم سود کم، هم وقت زیادی ازم میگیره و البته ریسکه خیلی بالایی داره اینکه بتونم به اندازه توان خودم هم کمکی به دوستاران ماهی و آکواریوم کرده باشم و هم انگیزه ای واسه سایر فروشنده ها ایجاد کنم که سعی کنن یکم در مقابل مشتری مسئولیت پذیر بشن و هم خدمات بهتری ارائه کنن.
    میشه خلاصه برنامه ای که من دارم را اینجوری بیان کرد:
    1-عرضه آبزیهایی که دوستان توی پیدا کردنشون مشکل دارن ( فروش موارد نایاب و کم یاب)
    2-عرضه آبزیهای قرنطینه شده و سالم که دوستان بتونن به زنده نگهداشتنشون امیدوار باشن. چون همونطوری که احتمالا اکثر دوستان می دونن فروشندگانی که ادعا میکنن آبزیهاشون قرنطینه شده هستن 99 درصد مواقع فقط نوعی بلف هست.
    3-عرضه آبزیهایی که غذاخور شدنشون توی آکواریوم بسیار سخت و شاید غیر ممکن باشه مثل بعضی از جراح ها مانند جراح دلقک، آشیل و ... یا پروانه ماهیها که از نظر من زیباترین ماهیهای آب شور هستن ولی بدلیل همین مشکل اکثر افراد از داشتنشون محروم هستن و اتفاقا قصد دارم که تمرکز اصلیم روی این مورد باشه.

تحقق این اهداف بدون پشتیبانی جدی شما دوستان امری غیر ممکن هست به نحوی که این پشتیبانی باید طوری باشه که هزینه هایی را که من متحمل میشم جبران کنه چون مطمئنا اگر این کار از لحاظ مالی باعث زیانم بشه راهی ندارم جز اینکه از این کار صرف نظر کنم.

پیشاپیش عید نوروز را هم به همه شما دوستان خوبم تبریک میگم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    دوستان خواهش می کنم همون طوری که تا الان ازم پشتیبانی کردین باز هم لطفتون را ازم دریغ نکنین و به جواب دادن به سوالاتی که مطرح کردم ادامه بدین.

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    دوست عزیز یه مسئله دیگه هم هست اینکه چون بعضی از مرجان ها یا ماهیا کم وارد میشن بعضی از فروشنده ها ازین مسئله سو استفاده میکنن مثلا فرشته flame قیمتش اونطرف 50_45 ه اما وقتی کمیاب میشه اگه کسی بیاره اونو 500-600 میفروشه! یعنی حدود 300_400 گرونتر!
    یا همین پولیپ های دکمه ای خیلی خیلی کمیابش 70 بیشتر نیس چرا اینجا چند برابر فروخته میشه؟ البته منظورم به همه فروشنده ها نیست سوء تعبیر نشه!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط afros نمایش پست ها
    دوست عزیز یه مسئله دیگه هم هست اینکه چون بعضی از مرجان ها یا ماهیا کم وارد میشن بعضی از فروشنده ها ازین مسئله سو استفاده میکنن مثلا فرشته flame قیمتش اونطرف 50_45 ه اما وقتی کمیاب میشه اگه کسی بیاره اونو 500-600 میفروشه! یعنی حدود 300_400 گرونتر!
    یا همین پولیپ های دکمه ای خیلی خیلی کمیابش 70 بیشتر نیس چرا اینجا چند برابر فروخته میشه؟ البته منظورم به همه فروشنده ها نیست سوء تعبیر نشه!
    حرف شما کاملا درسته ولی نه در همه موارد مثلا همین فلیمی که فرمودین باید قیمتش توی جنوب شرق آسیا را در نظر گرفت یعنی جایی که 99 درصد باری که وارد ایران میشه از اونجا میاد این قیمتی که شما فرمودین رنج قاره آمریکاست که مبدا صادرات این ماهی هست به عنوان مثال شرکتهایی که من باهاشون کار میکنم حدود قیمتشون از 70 تا 110 ه که به یک روش خیلی ساده که عرض کنم خدمتتون شما این قیمتها را (بسته به نوع، سایز، گونه، وزن و ...) باید از 2.5 تا 3.5 برابر افزایششون بدین و بعد در قیمت ضرب کنین اینجوری قیمت تقریبیشون به دست میاد. البته این را هم اضافه کنم که من هم امسال شاید در حدود 20 عدد بیشتر وارد نکردم و اون هم با سفارش و پرداخت قبلی که هر کدوم را 470000 تومن فروختم که واقعا خودم خجالت میکشیدم وقتی این قیمت را می گفتم ولی خوب چه میشه کرد ... .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)