صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم کلا هزینه ی نگهداری اسب اجاره ی اصطبل و.خوراک اسب و.. چه قدر ماهیانه در میاد تمرین دادن اسب را وقتی تهیه کنم باید خودم انجام بدم؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم کلا هزینه ی نگهداری اسب اجاره ی اصطبل و.خوراک اسب و.. چه قدر ماهیانه در میاد تمرین دادن اسب را وقتی تهیه کنم باید خودم انجام بدم؟
    سلام، حدودا ماهانه 1،5تا دو تومن هزینه نگهداری و اصطبلش میشه. تمرین هم میتونی خودتون هفتگی سربزنید و باقی روزها خود کارگرها تمرین میکنن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    سلام
    1.5 تا 1.8 هزینه نگهداریشه در تهران که شهرستان ها ارزونتره (فکر کنم شهرستان حدود 800 تا 1.2 باشه)
    تمرین اسب چه تمرینی مد نظرتونه؟ اول باید اسبتون آموزش درساژ پرش و یا هر کاری که میخواید بکنید رو توسط مربی دیده باشه بعد میتونید سواری کنید
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    نقل قول نوشته اصلی توسط karshenas نمایش پست ها
    سلام
    1.5 تا 1.8 هزینه نگهداریشه در تهران که شهرستان ها ارزونتره (فکر کنم شهرستان حدود 800 تا 1.2 باشه)
    تمرین اسب چه تمرینی مد نظرتونه؟ اول باید اسبتون آموزش درساژ پرش و یا هر کاری که میخواید بکنید رو توسط مربی دیده باشه بعد میتونید سواری کنید
    موفق باشید
    خیلی ممنون از جوابتون من فکرکنم اوضاع قیمت اصفهان خرابتر باشه تا چند سال پیش اینطوری بوده ولی الان قیمت بین 2تا 5 میلیون باشه شما مطمینید؟ من میترسم سرمو کلاه بزارند چه شکلی میشه فهمید یه اسب چند سالشه و یک اسب خوب برای پرش باید چند سالش باشه من پرش با اسب بلدم نه خیلی مبتدی و نه خیلی پیشرفته یه اسب خوب برای من چند در میاد مربی بهم یه اسب 30میلیونی معرفی کرده که 12 سالشه من نمیدونم که ایا این قیمت واقعیش هست فقط به من گفند دوگه است

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم توی تهرا بهترین باشگاه چیه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    خیلی ممنون از جوابتون من فکرکنم اوضاع قیمت اصفهان خرابتر باشه تا چند سال پیش اینطوری بوده ولی الان قیمت بین 2تا 5 میلیون باشه شما مطمینید؟ من میترسم سرمو کلاه بزارند چه شکلی میشه فهمید یه اسب چند سالشه و یک اسب خوب برای پرش باید چند سالش باشه من پرش با اسب بلدم نه خیلی مبتدی و نه خیلی پیشرفته یه اسب خوب برای من چند در میاد مربی بهم یه اسب 30میلیونی معرفی کرده که 12 سالشه من نمیدونم که ایا این قیمت واقعیش هست فقط به من گفتند دورگه است
    ببخشید متن قبل یکم اشتباه داشت گفتم شاید نتونید بخونید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    خیلی ممنون از جوابتون من فکرکنم اوضاع قیمت اصفهان خرابتر باشه تا چند سال پیش اینطوری بوده ولی الان قیمت بین 2تا 5 میلیون باشه شما مطمینید؟ من میترسم سرمو کلاه بزارند چه شکلی میشه فهمید یه اسب چند سالشه و یک اسب خوب برای پرش باید چند سالش باشه من پرش با اسب بلدم نه خیلی مبتدی و نه خیلی پیشرفته یه اسب خوب برای من چند در میاد مربی بهم یه اسب 30میلیونی معرفی کرده که 12 سالشه من نمیدونم که ایا این قیمت واقعیش هست فقط به من گفند دوگه است
    2 تا 5 میلیوووووووووووووووووون؟ چخبره مگه تهران بهترین باشگاه ها 2 میگیرن ماهی با دارو و ویتامین و . . . نهایتا 2.200 میشه بنظرم اشتباه قیمت دادن بهتون
    12 ساله پیره به نظر من چون مبتدی نیستید با اسب جوونتر هم میتونین کار کنین 7-8 ساله مناسبه + اسب 12 ساله دوخون 30 میلیون قیمت نیس کمتر از این حرفاس ، اسب دو رگه نخرین بنظرم 1 مادیان 7-8 ساله مناسبتره ترجیحا خالص باشه که اگه خواستین با یک نریان خوب جفت کنید کره بگیرید
    تو تهران باشگاه آزمون از بقیه معروف تره و باشگاه خوبیه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    اسم باشگاه را برای اینکه بد نشه نمیارم ولی تا دو سال پیش یکی از دوستان نزدیکمون دو میلیون براش اب میخورد الان فکر کنم بیش از اینها باشه اگر اینطور باشه باید یه اسب خوب خرید برای مثال اسبی که پیره و قیمتش کمه پول اجاره ی اصطبل و نگهداریش بیشتر از خودش میشه و نمی ارزه منطورم از پول نگهداری اینه که نعل کردن دارو اجاره ی اصطبل خورد وخوراک چیزی که زیر پای اسب میریزن اگه اصطبل مدرن باشه اجاره ی اون بیشتر از اصطبل معمولیه و اگر خوراکش هم عالی باشه یک و نیم میلیون در ماه در میاد و کلا تعویض گرم کن و... در طی یک مدت و هزینه ی شست وشو و تیمار اسب و بخاری در زمستان و ابخوری و اگر هم که خدای نکرده مریض شه که هزینش سربه اسمون میکشه اگر هم اسب را بخوام تازه بخرم پول وسایل اولیش زین و دهنه و وسایل شست وشو سر به اسمون میکشه برای همین میگم بین دو تا پنج میلیون در میاد برای همین یه بار دیگه سوال کردم ببینم باشگاه های دیگه چند میگیرن اصولا باشگاه ها میگن هزینه ماهیانه بین یک تا سه میلیون در میاد ولی در واقعیت هزینه ی اسب بیش از اینها میشه من برای مدتی یه اسب اجاره کردم یعنی پول ماهیانشو نصف ونصف با صاحبش به غیر از هزینه ی مربی میدادم برای همین گفتم گرونه و کیفیت یاد دادن مربی ها توی اصفهان زیاد بالا نیست و خیلی نمیشه پیشرفت کرد و درکل نمی ارزه

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)