نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام طوطی باهوش تر است؟

رأی دهندگان
113. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کاسکو

68 60.18%
  • کاکادو

29 25.66%
  • ماکائو

3 2.65%
  • آمازون

6 5.31%
  • اکلکتوس

5 4.42%
  • هیچ کدام! توضیح دهید

2 1.77%
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 67
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي ابشيرن وشور ، اسب،انواع گل وگياه،
    شماره عضویت
    11424
    كاكادوها به نظر من فوق العاده هستند وهوش عجيبيدارند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ماهی-گل گیاه
    شماره عضویت
    11088
    زمانی که من برای خرید طوطی به خلیج رفتم به هر مغازه داری که میگفتم کاکادو می خوام(قبل از خرید کاسکوم)می گفت فقط خوشگلی داره...این حرف تمام مغازه دار ها بود حتی مغازه داری که 15 تا ازش داشت.به نظر من کسی تو این سایت بیشتر از یه وارد کننده ی پرنده در باره ی اونا جیزی نمیدونه.من از وارد کنندش هم که پرسیدم گفت بین تمام طوطی سانان کاسکو بهترینه.به قیمتش نگاه نکن.کاکادو فقط قیمتش به خوشگلیشه......

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    نقل قول نوشته اصلی توسط face gator نمایش پست ها
    من به شخصه معتقدم کاسکو از نظر هوش و زیرکی بسیار سطح بالایی داره.در این بین رقابتی بین کاسکو و کاکادو هست.کاکادو هارو میشه جزو حیوونایی زیمناستیک کار قرار داد و کاسکو هارو میشه جزو اجتماعی ترین و احساساتی ترین پرنده قرار داد.من خودم کاسکو دارم و رفتاری که اون تا الان با من انجام داده خیلی متعجب کرده.این از زیرکیش و هوشش هست.
    یکی از دلایل دیگه ی باهوشیش تقلید فوقالعاده ی صدا ها هست.چه کاری وجود داره که کاکادو میتونه انجام بده ولی کاسکو نمیتونه؟؟؟؟؟؟؟
    ولی ایا کاکادو میتونه نماز رو با ذکر گفتن یاد بگیره؟؟؟؟؟؟پس کاسکو سر ترههههههههه

من به کاسکو رای میدم
    دوست عزیز چند نکته را خدمت شما عرض کنم
    کاکاتوها جز احساساتی ترین گونها طوطی هستند هیچ پرنده ای در حد کاکاتو ملوکان به انسان وابسته نمیشود .البته کاکاتوهای تاج زرد هم همینگونه هستند
    شیرینی که کاکاتو امبرلا دارد هیچ طوطی از نظر برقراری ارتباط احساسی با انسان به نظر من ندارد
    در زمینه سخنگویی دوست عزیز شما اگر یک جوجه نر باجریگار تهیه کنید بیشتر از یک طوطی خاکستری کلمات را فرا میگرد .قابل به ذکر است که کورد یادگیری هم دست این پرنده هست نه خاکستری دوست عزیز
    کاکاتوها در اموزش و فراگیری تروکها حرفهای زیادی برای گفتن دارند که طوطی خاکستری به سختی میتواند فرا بگیرد البته ناشد هم نیست
    در ضمن من هم سولفور کرست دیده ام که60کلمه صحبت میکرده و جمله میگفته
    در زمینه اموزش آوا ها امازونها گوی سرعت را از طوطی خاکستری ربوده اند و میتوانند اپرا بخوانند
    اما در کل چیزی به نام سرتر بودن وجود ندارد مخصوصا در 4-5گونه طوطی سانان
    اما سلیقه شخصی و نظر شخصی هر فرد محترم است و من هم به نظر شما احترام میگذارم .من فقط در رابطه با پاراگراف اولتان این مطالب را عرض گردم موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    زمانی که من برای خرید طوطی به خلیج رفتم به هر مغازه داری که میگفتم کاکادو می خوام(قبل از خرید کاسکوم)می گفت فقط خوشگلی داره...این حرف تمام مغازه دار ها بود حتی مغازه داری که 15 تا ازش داشت.به نظر من کسی تو این سایت بیشتر از یه وارد کننده ی پرنده در باره ی اونا جیزی نمیدونه.من از وارد کنندش هم که پرسیدم گفت بین تمام طوطی سانان کاسکو بهترینه.به قیمتش نگاه نکن.کاکادو فقط قیمتش به خوشگلیشه......
    در مخالفت با گفته ان وارد کنند
    1::وارد کنندها در ایران چند شخص خاص هستند و بجز2-3نفرشان مابقی هنوز به کاکاتو تاج زرد میگویند باراتا و نمیدانند لوریکیت چیست و اکلکتوس را الکتوس مینامند اصلا سواد کافی در این زمینه ندارند دوست عزیزم البته نه همه انها ولی اکثریت دوست عزیز
    خیر کااتو به دلیل کمتر وارد شدن و همچنین هوش عالی و رابطه خیلی خوب با صاحبش قیمت بالایی دارد
    طوطیهای خاکستری که شما میبینید اکثرا وازدهای کشور پاکستان هستند
    در اینترنت قیمتهای اروپارا ببینید انچنان تفاوتی با گونه کاکاتوها از نظر قیمتی ندارند
    یعنی شما میفرمایید کاکاتو ارزشی بجز زیبایی ندارد ؟؟مثلا مقایسه کاکاتو ملوکان یا ابرلا با طوطی خاکستری از نظر شما چگونه است ؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    دوستان لطفا از بحث اصلی منحرف نشید.فقط با ذکر دلیل نظرتون رو بیان کنید.در مورد جمله ی دوست عزیزی که فرموده بودن کسی از وارد کننده ها بیشتر نمیدونه باید عرض کنم کسی که توی تهران یک محموله ی 5000 تایی عروس هلندی وارد میکرد وقتی بهش گفتم چندتا لوتینو میخوام فقط یه جواب داد که اونم این بود که من عروس هلندی وارد میکنم توی کار لوتینو نیستم!!!آمازون شده رسما توی یک سری از مغازه ها کاسکو سبز و به قول دوستمون کاکادو هم شده باراتا.قرار نیست هرکی هرچی وارد کرد پس یه متخصص توی اون پرنده هست.لطفا فقط با ذکر دلیل و علاقه نظرتون رو بفرمایید.کار سختی نیست.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ماهی-گل گیاه
    شماره عضویت
    11088
    یعنی شما میگید طوطی کاسکو که بی نهایت طرف دار داره تو دنیا هم از نظر صحبت کردن پایین هست..هم از نظر عاطفه..هم از نظر زیبایی......

من خورم شخصا بعد از 6 ماه پرس و جو به این نتیجه رسیدم که کاسکو بهتره و پول یه کاکادو رو دادم کاسکو خریدم.تا حالا من ندیدم کاکادو بتونه زیاد حرف بزنه...مثلا شما تو سایته اپارات سرچ کنید کاکادو و ببینید موارد از 10 تا بیشتره؟؟؟؟؟بعد یه سرچ کاسکو هم بزنید...کاسکو هایی رو میبینید که بالای 4 میلیون ارزش داره.......
    بازم این نظر شخصی من هست یا شایدم چون خودم دارم نصبت بهش حساسم.

ولی تنها دلیلی که من حس میکنم کاسکو باهوش تره اینه که من 5 روز کاسکو رو به طور ازمایشی گرفتم و بعد از پنج روز به فروشنده دادم و کاکادو دستی گرفتم که اصلا گاز نمی گرفت.قرار بود بین اینا انتخاب کنم.با این حال که کاسکو اصلا دستی نبود بازم با شیرین کاری های قریزیش دل من برد و تسلیمش شدم....الانم داره صفحه ی مانیتورو گاز میگیره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1

من خورم شخصا بعد از 6 ماه پرس و جو به این نتیجه رسیدم که کاسکو بهتره و پول یه کاکادو رو دادم کاسکو خریدم.تا حالا من ندیدم
    بحث سر نظرات کاربران پارسی پت در مورد هوش طوطی سانان بود نه بهتر و بدتر بودن طوطی مگه ماشین و خونست که بهتر و بد تر باشه؟

لطفا نظراتتون رو فقط در مورد هوش طوطی سانان و اینکه کدام طوطی و به چه دلیلی (به نظر شما) باهوش تره بیان کنید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 4th March 2013 در ساعت 08:48 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    11421
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    در نهایت از نظر هوش فکر میکنید کدام یک باهوش ترن؟ در مورد همه چیزگفتید به جز هوش
    من از بین تمام پرنده هایی که داشتم به کاسکو و کاکادو و عروس رای میدم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ماهی-گل گیاه
    شماره عضویت
    11088
    اقا شرمنده ولی از وقتی این تایپیک رو خوندم از کاسکو دلسرد شدم

این تایپیک برای روحیه صاحبان کاسکو مضره

حد اقل برای منه خنگ که یه کاکادو رو از دست دادم و کاسکو گرفتم دیوونه کنندست.................

ولی از اینا بگذریم من الان تو نت در باره ی اکلکتوس خوندم....خیلی طوطی سری هست نسبت به مورد های دیگه....قیمت یه وحشیش 7 میلیون بووووووووووووووود

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    اقا شرمنده ولی از وقتی این تایپیک رو خوندم از کاسکو دلسرد شدم

این تایپیک برای روحیه صاحبان کاسکو مضره

حد اقل برای منه خنگ که یه کاکادو رو از دست دادم و کاسکو گرفتم دیوونه کنندست.................

ولی از اینا بگذریم من الان تو نت در باره ی اکلکتوس خوندم....خیلی طوطی سری هست نسبت به مورد های دیگه....قیمت یه وحشیش 7 میلیون بووووووووووووووود
    این الان راجع به هوش طوطی سانان بود دیگه درسته؟!!!!؟؟؟

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)