صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 105
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12038
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI MIRZAIE نمایش پست ها
    داداش گلی به جمالت والا من هم توی پست قبلیم دقیقا همین حرفهای شما را گفتم. ولی نمی دونم چرا این دوستمون اینقدر حساسیت به خرج میده.
    با سلام خدمت دوستان:
    ممنون از اینکه جواب دادید.ولی این شکلم که این دوستان میگه نیست.که هرکی هرپولی به حساب هرکسی ریخت بعد بره بانک بگه اشتباهی ریختم به حسابش و اونام بدون هیچ پرسش و پاسخی بهت پول رو بدن.اینجوری بود که من یه یکی بدهکارم میرم پول میریزم امروز به حسابش و فردا میرم میگم ببخشید من اشتباها پول به حساب ایشون واریز کردم اونام یه استعلام کنن بگن چشم پول رو از حساب طرف بردارن بدن بهم.مگه میشه همچین چیزی آخه؟ اینطور بود که هرکی کارت به کارت میکرد به حساب یکی فرداش میرفت بانک میگفت من اشتباه کردم پولم و بدین.اما من از یه چیزی تعجبم و اونم اینه که چه اصراری بر ندادن آیدی افراد خرید کرده هست.اخه این راحتترین کار ممکن میتونه باشه.ولی د هرصورت شما مختارید که به همین روش پیش برید یا خیر؟اما شخص خودم و یکی دونفری که میشناسم که از بچه های این سایتم هستن بعید میدونم تا وقتی بعاد این قضیه براشون روشن شه خریدی انجام بدن.راجع به خرید از سایتای اینترنتی هم که میفرمایید اونا سایتایی هستن که خود سایت مسولیت گردش پول رو تضمین میکنه که جنس دست افراد برسه بابت پولی که پرداخت میشه.اما همون جور که تو پستایی قبلی دیدید این سایت هیچ تضمینی راجع به پرداختها نمیده.د هر صورت من برااینکه خدا نکرده سوءتفاهم راجع به کار ایشون ایجاد نشه و ایشون خدا نکنه فکر نکنن من نیت دیگه ای دارم دیگه این موضوع را ادامه نمیدم وتا پیدا شدن یه راه منطقی برا این مسئله(هم تضمین پرداخت هم تضمین سلامت)صبر میکنم.بقیه اعضاء هم ختارن هر تصمیمی که صحیح هست رو بگیرن.باتشکر و امید اینکه از دست من دلخور نشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    نقل قول نوشته اصلی توسط liveaquaria نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان:
    ممنون از اینکه جواب دادید.ولی این شکلم که این دوستان میگه نیست.که هرکی هرپولی به حساب هرکسی ریخت بعد بره بانک بگه اشتباهی ریختم به حسابش و اونام بدون هیچ پرسش و پاسخی بهت پول رو بدن.اینجوری بود که من یه یکی بدهکارم میرم پول میریزم امروز به حسابش و فردا میرم میگم ببخشید من اشتباها پول به حساب ایشون واریز کردم اونام یه استعلام کنن بگن چشم پول رو از حساب طرف بردارن بدن بهم.مگه میشه همچین چیزی آخه؟ اینطور بود که هرکی کارت به کارت میکرد به حساب یکی فرداش میرفت بانک میگفت من اشتباه کردم پولم و بدین.اما من از یه چیزی تعجبم و اونم اینه که چه اصراری بر ندادن آیدی افراد خرید کرده هست.اخه این راحتترین کار ممکن میتونه باشه.ولی د هرصورت شما مختارید که به همین روش پیش برید یا خیر؟اما شخص خودم و یکی دونفری که میشناسم که از بچه های این سایتم هستن بعید میدونم تا وقتی بعاد این قضیه براشون روشن شه خریدی انجام بدن.راجع به خرید از سایتای اینترنتی هم که میفرمایید اونا سایتایی هستن که خود سایت مسولیت گردش پول رو تضمین میکنه که جنس دست افراد برسه بابت پولی که پرداخت میشه.اما همون جور که تو پستایی قبلی دیدید این سایت هیچ تضمینی راجع به پرداختها نمیده.د هر صورت من برااینکه خدا نکرده سوءتفاهم راجع به کار ایشون ایجاد نشه و ایشون خدا نکنه فکر نکنن من نیت دیگه ای دارم دیگه این موضوع را ادامه نمیدم وتا پیدا شدن یه راه منطقی برا این مسئله(هم تضمین پرداخت هم تضمین سلامت)صبر میکنم.بقیه اعضاء هم ختارن هر تصمیمی که صحیح هست رو بگیرن.باتشکر و امید اینکه از دست من دلخور نشید.
    دوست من من منظورم این نبود که به همین راحتی بانک به شما پول میده.بانک بدون اجازه صاحب حساب که نمیتونه از حسابش پول برداشت کنه.باید شکایت نامه تنظیم بشه و مقداری وقت گیری داره.من منظورم اینه در چنین انتقال هایی امکان کلاهبرادی وجود نداره.من قصد توهین به کسی ندارم و این رو بگم در این جور معاملات شما باید خواه نا خواه اعتماد کنی و یا بری از مغازه خرید کنی.در مورد پست هم این نکته رو بگم که پست موجودات زندرو انتقال نمیده.بازم بگم من از روی تجربه خرید هایی که در اینجور فضاها داشتم دارم حرف میزنم و گرنه من نه این دوستومن رو میشناسم و نه از ایشون خریدی انجام دادم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط liveaquaria نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان:
    دوست عزیز فکر کنم تا حدی که از دستم بر میومد توضیحات لازم را دادم در حالی که این ابهامات فقط برای شما به وجود اومده چون بنده با هیچ کدوم دیگه از دوستان این مشکلات را نداشتم. در مورد این هم که میفرمایین آیدی اعلام کسانی را که خرید کردن اعلام کنم شما فرض کن اولین نفری بودی که می خواست خرید کنه اونموقع تکلیف چی بود؟ در مورد بانک هم ادامه عرایض آقا مسعود باید بگم که بحث اینه که وقتی انتقال پول از طریق سیستم بانکی انجام میشه دیگه کلاهبرداری ممکن نیست چون در اون صورت به سرعت شخصی که کلاهبرداری کرده پیدا میشه و بقیه ماجرا هم که دیگه مشخصه. علاوه بر اون واسه دفعه دوم میگم که بعید میدونم که هیچ کس واسه 200-300 تومان دست به کلاهبرداری بزنه. در مورد ارسال از طریق پست هم اگر فرض کنیم پست جابجایی موجودات رنده را هم قبول کنه به دلیل تاخیری که کار پست داره اونطوری همه آبزیها مرده به دست مشتری میرسه و یا اگر وقتی مامور پست واسه تحویل سفارش مراجعه میکنه کسی نباشه که محموله را دریافت کنه تکلیف چیه؟ و یا اگر خریدار به هر دلیلی از دریافت محموله امتناع کنه اونوقت چی میشه ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    درود به شما دوست و همشهری گرامی

دوست من چرا تا زمانی که میشه یک کار رو از روش درستش انجام داد دنبال روش های دیگه باشیم ؟

نمیدونم چقدر اطلاعات در مورد سایت های دیگه دارید ولی باید بگم که در یکی ار سایت های مشابه که تاپیک فروش آبزیانش بسیار بازدید کننده داره و دادو ستد خیلی انجام میشه ، قوانین خواص خودش رو داره

برای رفع ابهامات

مثلااینکه شما حتما و حتما باید از جنسی که میخواین بفروشید عکس بزارید اینکه من بگم 100 ماهی دارم واسه فروش پس چون همشون شبیه همن عکس نزارم این دلیل قانع کننده ای نیست

شما از تمامی ماهی ها یا هر نوع جنس دیگه ای که گذاشتین برای فروش یک عکس کلی میزارید !

مورد بعدی آدرس فروشنده هستش که بدون هیچ پیش شرطی آدرس رو در اختیار همشهری یا غیر همشهری هاش میزاره یا محل تحویل جنس برای افراد همشهری

مثال هم براتون میزنم یکی از بچه هایی که در سایت مشابه که بهتون گفتم الان حدود 2 سالی هست که از طریق سایت جنس ها و ماهی های خودش رو میفروشه به محض اینکه

جنسی براش میاد یک عکس ازشون تو سایت میزاره و به بچه ها اعلام میکنه ! همه هم میشناسنش و کاملا قابل اعتماد هستش

مورد بعدی هم بگم که گفته بودین کی برای 300 کلاه برداری میکنه

به هیچ عنوان قصد جسارت ندارم دوست من ولی خود من سال پیش قربانی یک خرید اینترنتی بودم با دوستم

150 ارسال کردیم جنس به دستمون نرسید

بعد فهمیدیم که همان جنس رو به 10 نفر دیگه هم فروخته بود !

حساب کنید 10 تا 150 چقدر میشه !

تمامی این موارد رو گفتم که رفع ابهامی باشه برای تمامی دوستانی که میخوان خرید کنن یا اینکه جنسی رو برای فروش بزارن

بچه هایی که در اصفهان هستن میتونند در صورت تمایل خود ایشان باهاشون هماهنگ کنن و از نزدیک خرید کنن و به بچه های دیگه هم اطلاع بدن

همگی موفق باشید

داود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi96 نمایش پست ها
    سلام
    شما میتونید مثل خیلی از فروشندهای اینترنتی جنس خودتونو حالا نمیدونم ماهی میشه یا نه با اداره پست یه قرارداد ثبت کنید و مبلغرو توسط مامور پست درب منزل دریافت بشه تا جلوی خیلی از این سوءتفاهمها گرفته بشه.در ضمن جناب میرزایی پ خ دادم واسه خرید ممنون
    دوست عزیز پاسختون در مورد فروش از طریق پست را توی پست قبلی دادم.
    ضمنا پیامی هم از طرف شما به دست بنده نرسیده.

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    دوستان عزیز
    در مورد خرید اینترنتی به این صورتی که در فرومهای حیوانات خانگی و سایر فرومها هست هیچ تضمینی وجود نداره
    پی گیری در مورد کلاه برداری به این سادگی هم که دوستان فرمودند نیست
    باید شکایت کنید به مراجع قضایی بعد بعد از اثبات کلاه برداری در مراجع قضایی نامه ای به بانک ارسال خواهد شد که ادرس صاحب حساب رو برای دادگستری محل بفرستند بعد طی حکم قاضی شما می تونید پیگیری لازم رو از طریق سفر به شهر فروشنده و نیروی انتظامی اون شهر انجام بدید.پول وایرزی برگشت داده میشه اما نه بعد از یک یا چند روز شما فقط همون روز وقت دارید که از طریق بانک اون هم در صورت اشنا بودن با کارمندان بانک پول رو از حساب شخص بیرون بکشید البته در صورت واریز اشتباه وقتی شما روی فیش بانکی شماره حساب و نام صاحب حساب رو زدید و بانک هم درستی اون روی تایید کرد و فیش پرفراژ شده هیچ برگشتی وجود نداره این در مورد پی گیری و اخذ پول واریز شده
    گفتند 200 یا 300 هزار تومن پولی نیست که کسی بخواد خودش رو مدیون کنه
    البته من منظورم شخص ایشون نیست اما همین الان در یکی از فرومهای مشابه طرف برای چند ماهی که قیمتشون به 100 هزار تومن نمیرسه از چند نفر کلاهبرداری کرده

در مورد فروش اینترنتی قبلا اقای اژیده تذکر لازم رو دادند
    یا اطمینان کنید یا حتما خریدتون رو به صورت حضوری انجام بدید حتی از شخص بنده

همونطور که اشاره کردن تاحالا کسی از ایشون و ماهی ها ارسالیشون شکایتی نکرده البته این رو هم عرض کنم که من نمیدونم کسی از ایشون خرید داشته یا نه

بحثهای اینچنینی رو از این به بعد در پیغام خصوصی دنبال کنید

دوست عزیز
    برای برطرف شدن ابهامات حتما عکس ماهی و محصولات و محل نگهداری ماهی هاتون بزارید
    ویرایش توسط nafiseh65 : 22nd April 2013 در ساعت 02:35 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    درود به شما دوست و همشهری گرامی

دوست من چرا تا زمانی که میشه یک کار رو از روش درستش انجام داد دنبال روش های دیگه باشیم ؟

نمیدونم چقدر اطلاعات در مورد سایت های دیگه دارید ولی باید بگم که در یکی ار سایت های مشابه که تاپیک فروش آبزیانش بسیار بازدید کننده داره و دادو ستد خیلی انجام میشه ، قوانین خواص خودش رو داره

برای رفع ابهامات

مثلااینکه شما حتما و حتما باید از جنسی که میخواین بفروشید عکس بزارید اینکه من بگم 100 ماهی دارم واسه فروش پس چون همشون شبیه همن عکس نزارم این دلیل قانع کننده ای نیست

شما از تمامی ماهی ها یا هر نوع جنس دیگه ای که گذاشتین برای فروش یک عکس کلی میزارید !

مورد بعدی آدرس فروشنده هستش که بدون هیچ پیش شرطی آدرس رو در اختیار همشهری یا غیر همشهری هاش میزاره یا محل تحویل جنس برای افراد همشهری

مثال هم براتون میزنم یکی از بچه هایی که در سایت مشابه که بهتون گفتم الان حدود 2 سالی هست که از طریق سایت جنس ها و ماهی های خودش رو میفروشه به محض اینکه

جنسی براش میاد یک عکس ازشون تو سایت میزاره و به بچه ها اعلام میکنه ! همه هم میشناسنش و کاملا قابل اعتماد هستش

مورد بعدی هم بگم که گفته بودین کی برای 300 کلاه برداری میکنه

به هیچ عنوان قصد جسارت ندارم دوست من ولی خود من سال پیش قربانی یک خرید اینترنتی بودم با دوستم

150 ارسال کردیم جنس به دستمون نرسید

بعد فهمیدیم که همان جنس رو به 10 نفر دیگه هم فروخته بود !

حساب کنید 10 تا 150 چقدر میشه !

تمامی این موارد رو گفتم که رفع ابهامی باشه برای تمامی دوستانی که میخوان خرید کنن یا اینکه جنسی رو برای فروش بزارن

بچه هایی که در اصفهان هستن میتونند در صورت تمایل خود ایشان باهاشون هماهنگ کنن و از نزدیک خرید کنن و به بچه های دیگه هم اطلاع بدن

همگی موفق باشید

داود
    قبل از هرچی باید از توجهتون تشکر کنم.
    دوست عزیز با اینکه بیشتر از 2ماه از شروع کار بنده گذشته و به غیر از این مورد آخر هیچ مشکلی وجود نداشته ولی بازهم بنده هر کاری از دستم برمیومده را انجام دادم تا ابهاماتی که برای این دوستمون به وجود اومده رفع بشه و هنوز هم از هر پیشنهاد منطقیی استقبال میکنم.
    اما در مورد نکاتی که شما فرمودین :
    من برای قرار دادن عکس اگر کمکی میکنه مخالفتی ندارم اما لطفا بفرمایین عکسی من باید بگذارم دقیقا باید چه چیزی را نشون بده و هدف از قرار دادنش روشن شدن چه چیزی باید باشه؟ با توجه به اینکه وقتی بنده میگم جنس x را برای فروش دارم اینطوری نیست که وقتی دوستی قصد خریدش را داره من دقیقا همون جنسی را که ازش عکس گذاشتم واسش ارسال کنم.
    2-با وجود اینکه بنده خودم مغازه دارم ولی همونطوری که قبلا هم عرض کردم هدفم از فروش آبزیهای مختلف از طریق سایت ارائه اجناس با کیفیت و متفاوت هست و بنده هم مثل مابقی دوستان همکار توی فروشگاهم به دلایلی که اینجا مکان مناسبی برای مطرح کردنشون نیست نمی تونم آبزیهای خیلی با کیفیت بفروشم و به همین دلیله که می خواهم حساب فروش آبزیها از این طریق را از حساب فروش داخل مغازه جدا کنم.
    3-در مورد کلاهبرداری هم همونطوری که قبلا عرض کردم چیزی که من میخواهم بفروشم ارسالش تاخیری نداره که بشه از این تاخیر استفاده کرد تا از افراد زیادی پول دریافت کنم و به همین دلیل اگر از دوستی پولی دریافت کنم و طی 1-2 روز سفارشش را ارسال نکنم اولین کاری که انجام میده توی یک پست ماجرا را به اطلاع همه میرسونه.
    4-توی این مورد کاملا با شما موافقم چون دوستان ساکن اصفهان تو این مورد از یک مزیت بسیار خوب نسبت به سایرین برخوردار هستن که میتونن بنده را از نزدیک ببینن ولی جای تعجب هست که چرا این ابهامات برای یک دوست اصفهانی به وجود اومده در صورتی که دوستانی که در سایر نقاط ایران بودن و از بنده خرید کردن هیچ مشکلی نداشتن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    به نظر من این قضیه داره بیش از حد ادامه دار میشه و مشکل اینجاست که همه مطالبی هم که داره بیان میشه تکراری شدن به همین دلیل من چند مورد را ذکر میکنم و تا جایی که به بنده مربوط میشه دیگه چیزی در این مورد نمیگم.
    تمامی نظرات و نکاتی که دوستان محترم فرمودن هر کدوم به جای خودشون صحیح هستند ولی مساله اینه که به هر حال در هر گونه خرید و فروشی اعتماد و اطمینان یک اصل اساسی و مورد نیاز هست و هر دو طرف معامله به اندازه خودشون باید این اصل را رعایت کنن.
    دوستانی که تا الان به بنده لطف داشتن و بدون فکر کردن به این مسائل از بنده خرید کردن که تکلیفشون روشنه و بعد از این هم به همون روش سابق با هم همکاری خواهیم کرد ولی در مورد دوستانی که به کار بنده شک دارن، میتونن با استفاده از نکاتی که تا حالا بیان شده یک یا چند روش را انتخاب کنن و از اون راهها شکشون را برطرف کنن و بنده هم به هر نحو ممکن باهاشون همکاری میکنم و به عنوان آخرین راه هم بنده حاضرم از یک نفر که مورد اعتماد هر دو طرف هست به عنوان امانت دار مبلغ خرید درخواست کمک کنیم که ترجیحا اون فرد از اعضای ویژه و یا مدیران سایت باشه.
    با تشکر و تقدیم احترام به همگی دوستان و اعضای سایت

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    موارد جدیدی که برای فروش آماده شده:

پروانه طلایی 2 بند 130000

نئون 3 بند 49000

پروانه قهوه ای 3 بند 48000

راس دم جارویی 15 سانتی 79000

جعبه ماهی 3 بند 47000

آنجل خجالتی (آسفور) بالغ 15 سانتی 99000

راس سبز 4 بند 47000
    در صورتی که مبلغ خرید بیشتر از 150000 تومان باشد کلیه ی قیمتها با 10 درصد تخفیف محاسبه خواهند شد.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    سلام بر دوستان گرامی ..

اگه میبینید موضوع این تایپیک داره از مسیر خارج میشه و به جاروجنجال کشیده میشه بگید براتون تایپیک رو ببندم ..

همونظور که دوستم آقا مصطفی گفت قوانین رو رعایت کنید ..

یه خرید و فروش عادلانه با پیروی از قوانین که دیگه بحث نداره ..!!!

صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)