صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 105
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    قناری-دیسکس و ماهی آب شیرین!
    شماره عضویت
    2014
    نقل قول نوشته اصلی توسط liveaquaria نمایش پست ها
    با سلام.
    والا من نمیدونم چرا اینطور فکر کردن.ولی من سوالم خیلی واضح بود و قصد توهین یا شک بد به کسی رو ندارم.ولی حق خودم میدونم که راجع به خریدم تحقیقاتم رو بکنم.و همونطور که گفتم اولم به هرکی اینجا آیدیشو دیدم پیغام دادم ولی متاسفانه یکنفرم ندیدم که از ایشون خرید کرده باشه یا اطلاعاتی داشته باشه.این بود که مطرح کردم ببینم که شاید کسای دیگه ای که هستن بهم یه خبری بدن.حالا شما خرید کردید ازشون یا نه؟راضی هستید؟شما تو کدوم مرحله هستید.در ضمن من فکر میکنم تو این زمینه خود آقای میرزایی خیلی راحتتر میتونن شفاف سازی کنن.اینجوری خیلی هم به نفع خودشون هست.
    سلام
    من خرید نکردم و به خود ایشون پیام دادم که جوابشون تقریبا شبیه جوابی بود که به شما دادند. و گفتند بچه های همین سایت ازشون خرید کردند ولی نگفتند کی!
    موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    با عرض سلام خدمت دوستان گرامی باید این نکته را متذکر بشم که دلیل غیبت این چند روزم سرماخوردگی شدید بود واسه همین نه تونستم به سایت سر بزنم و نه تونستم سفارش دوستان را واسشون ارسال کنم و جا داره که از همه سروران گرامی عذر خواهی کنم ولی در اولین فرصت یعنی حداکثر تا پس فردا همه سفارشهایی که به تعویق افتادن را ارسال خواهم کرد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    سلام و عرض ادب:
    والا من تازه به جمع آب شوری ها پیوستم و تازه هم عضو پارسی پت شدم.همین یک آیدی رو هم دارم و قطعا بعدا منو بیشتر تو این سایت میبینید.بعدم چه لزومی داره من با یه آیدی جدید بیامو اطلاعات بگیرم؟!!مگه خرده برده از هم داریم یا خدا نکرده میترسم.من قصدم خرید از شما بود و به چندتا از بچه هایی که آیدی هاشون ایجا بود پیام دادم ولی جواب درست و درمون نگرفتم یعنی همشون گفتن شمارو نمیشناسنو ازتونم خرید نکردن.این بود که اینجا مطرح کردم.بعدم مگه مشکلی هست من بیام اینجا و بگم هرکی خرید کرده به من پیام بده؟میخوام تحقیق کنم.حالام ممنون میشم اون راههای دیگه تحقیق رو بفرمایید منم بدونم.نمیدونستم یه همچین سوالی اینجا باعث یه همچین ذهنیت عجیبی میشه.حالا اگه بازم کسی بتونه منو رهنمایی کنه ممنونم که صحت وسقم قضیه واسم روشن شه .شما هم به خریدارت حق بده به این روشهایی که تو کامنتهای قبل توضیح دادی یکمی غیر منطقیه که تو این دنیای مجازی یکی بیاد و پول یه جنس ندیده مثل ماهی رم بده و بعد شمام چندروز بعد واسش ارسال کنید.اما اگه صحت قضیه ثابت بشه واسه شمام خوب بود.شمام بهترین روشت این بود که چند نفر از سرشناسای این بخش که ازت خرید کردن رو بهم معرفی کنی بای تهمت آیدی و ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran020 نمایش پست ها
    سلام
    آقای مهندس من حدس میزنم دوست عزیزمون فکر کردند من با ی آیدی جدید اومدم چون همین مسایل را با خود ایشون از طریق پیام خصوصی مطرح کرده بودم.
    قیمتهاشون که مناسبه ایشالا بشه به کیفیت ماهیها هم از طریق تحقیق از خریداران اعتماد کرد ما که از خدامونه!
    موفق باشید.
    با سلام.
    والا من نمیدونم چرا اینطور فکر کردن.ولی من سوالم خیلی واضح بود و قصد توهین یا شک بد به کسی رو ندارم.ولی حق خودم میدونم که راجع به خریدم تحقیقاتم رو بکنم.و همونطور که گفتم اولم به هرکی اینجا آیدیشو دیدم پیغام دادم ولی متاسفانه یکنفرم ندیدم که از ایشون خرید کرده باشه یا اطلاعاتی داشته باشه.این بود که مطرح کردم ببینم که شاید کسای دیگه ای که هستن بهم یه خبری بدن.حالا شما خرید کردید ازشون یا نه؟راضی هستید؟شما تو کدوم مرحله هستید.
    با سلام.
    والا من نمیدونم چرا اینطور فکر کردن.ولی من سوالم خیلی واضح بود و قصد توهین یا شک بد به کسی رو ندارم.ولی حق خودم میدونم که راجع به خریدم تحقیقاتم رو بکنم.و همونطور که گفتم اولم به هرکی اینجا آیدیشو دیدم پیغام دادم ولی متاسفانه یکنفرم ندیدم که از ایشون خرید کرده باشه یا اطلاعاتی داشته باشه.این بود که مطرح کردم ببینم که شاید کسای دیگه ای که هستن بهم یه خبری بدن.حالا شما خرید کردید ازشون یا نه؟راضی هستید؟شما تو کدوم مرحله هستید.در ضمن من فکر میکنم تو این زمینه خود آقای میرزایی خیلی راحتتر میتونن شفاف سازی کنن.اینجوری خیلی هم به نفع خودشون هست.
    دوستان قبل از هر چیز باید بگم که بنده قصد جسارت به هیچ یک از دوستان را نداشتم و ندارم و مخلص همه اعضای سایت هم هستم اما در مورد مواردی که شما دوستان گرامی فرمودین ماجرا از این قرار هست که هر کس دیگه هم جای من بود وقتی با آیدیی که اولین پستی که زده این سوال هست، برخورد کنه این ذهنیت واسش ایجاد میشه اما بنده توی همون پستی هم که زدم به هیچ عنوان توهینی نکردم و اگر هم سوتفاهمی به وجود اومده عذر خواهی میکنم.
    اما اگر بنده اسمی از کسایی که ازم خرید کردن نمیبرم دلیلش اینه که اون کار هم به نوبه خودش ابهاماتی به وجود میاره به این نحو که من میتونم خودم چندتا آیدی بسازم و توسط اونها از خودم تعریف کنم و یا از دوستانم توی سایت بخواهم که توی چندتا پست مختلف بگن که از من خرید کردن و از همه چیز راضی بودن و کلی تعریف و تمجید دیگه.
    همونطور که قبلا هم چندجا توی پست هام گفتم هدف من از اینکه چیزی توی سایت بفروشم کسب سود نیست چون به همون دلایلی که توی پستهای قبلیم گفتم من اینجا هرچقدر هم که فروشم زیاد باشه بازهم ارزش این همه وقت گذاشتن را نداره به این دلیل که باز هم طبق مواردی که قبلا عرض کردم کار اصلی من صادر کردن آبزیهای خلیج هست و همیشه هم با کمبود تعداد آبزیها مواجه هستم و به همین دلیل هر یک موردی که بنده اینجا بفروشم از نظر مالی واسم ضرر محسوب میشه چون قیمتی که من واسه آبزیهایی که صادر میشن تعیین میکنم به مراتب بالاتر از چیزیه که اینجا اعلام میکنم و میفروشم و تنها دلیلی که با وجود این نکات باعث میشه بنده از سود بیشتر صرف نظر کنم همونطوری که قبلا هم عرض کردم ارادت و احساس دینی هست که به سایت و اعضاش دارم چرا که از نظر اطلاعات کمکهای خیلی زیادی به بنده کرده و از این گذشته سابقه ی مصرف کننده بودن من در زمینه ماهی و آکواریوم بسیار بیشتر از سابقه ی عرضه کننده بودنم هست و به همین دلیل با مشکلاتی که علاقه مندان آکواریوم دارن کاملا آشنا هستم و دوست دارم که در حد توانم به رفع این مشکلات کمک کنم و اگر شما عزیزان اون تاپیکی که بنده واسه نظر سنجی ایجاد کردم را بخونین متوجه میشین که قصدم جز مواردی که ذکر کردم نیست.
    اما در مورد ابهاماتی که برای شما دوستان به وجود اومده باید عرض کنم که شما اگر لطف کنین و دقیقا بفرمایین که مشکلتون چیه و در چه مورد به من اطمینان ندارین بنده هم بهتر میتونم به رفع مشکل کمک کنم و این امر در صورتی میسر میشه که شما بدون هیچ تعارف و به صورت واضح مشکل را بیان کنین یعنی دقیقا بفرمایین که شک شما در مورد کیفیت آبزیهایی هست که قصد خریدشون را دارین و یا در این مورد که مبلغی را به حساب شخصی واریز کنید که شناختی ازش ندارید و به اصطلاح فردی مجازی هست ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542

4

دوستان لازم میدونم که برای اثبات گفته هام به یک نکته بسیار مهم اشاره کنم و اون نکته این هست که اگر قصد بنده از فروش آبزیها کسب سود بود فقط به این سایت بسنده نمی کردم و توی فروم های دیگه هم اطلاعیه میدادم، در صورتی که از طرف یکی از فرومهایی که فعالیت مشابه داره به من پیشنهاد شده که اونجا فعالیت کنم و از طرف سایت هم حمایت بشم که البته جایز نیست که بخواهم نام ببرم.

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    آقا مهدی عزیز به عنوان یک پیشنهاد شما میتونید با یک مغازه منصف در نواب طرف قرارداد بشید و لیست ماهی های هفتگی خودتون رو اینجا بزارید و کسایی که خواستن با علم به قیمت ماهی و تماس با مغازه جهت موجود بودن برن و از نزدیک ماهی رو بگیرن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    آقا مهدی عزیز به عنوان یک پیشنهاد شما میتونید با یک مغازه منصف در نواب طرف قرارداد بشید و لیست ماهی های هفتگی خودتون رو اینجا بزارید و کسایی که خواستن با علم به قیمت ماهی و تماس با مغازه جهت موجود بودن برن و از نزدیک ماهی رو بگیرن.
    دوست عزیز از توجه و پیشنهادتون بسیار سپاسگذارم
    ولی به چند دلیل پیشنهاد شما عملی نیست اول اینکه اگر من این کار را انجام بدم باز هم همون سناریویه همیشگی میشه که فروشنده فقط به فکر سوده و از طرفی دیگه من وقتی ماهیها را بدست فرد دیگه ای بسپارم دیگه چطوری میتونم کیفیتش را تضمین کنم ؟
    دلیل دوم : قصد بنده از فروش آبزیها اینجا و به این نحو اینه که بتونم به بچه های سایت و دوستان که میدونم همه چیز را با قیمت نمی سنجن و معنی کیفیت را درک میکنن کمکی کرده باشم چون میدونم که همه ما توی ایران با این مشکل که جنس با کیفیت در دسترس نداریم مواجه هستیم و من می خواهم کاری کنم که دوستان بتونن این کیفیت را تجربه کنن چیزی که همه ما میدونیم توی مغازه ها پیدا نمیشه حتی مغازه خود بنده و دلیل اصلیی هم که من آدرس و اسم مغازم را نگفتم همینه چون من حتی توی مغازه خودم هم نمیتونم اجناس با کیفیت ارائه کنم چرا که اکثریت فقط قیمت را درنظر میگیرن و من هم مجبورم برای اینکه قیمتهام قابل رقابت باشن از کیفیت صرف نظر کنم.
    با تشکر فراوان و مجدد از شما دوست گرامی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نمی دونم چرا بعد از گذشت دو ماه که من این کار را شروع کردم و تا امروز هم مشکل و نارضایتی از طرف هیچ کس نبوده، الآن واسه بعضی از دوستان ابهاماتی به وجود اومده اما به هر حال من مخلص همه دوستان هستم و هر کاری که از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم و از طرف دیگر اگر به این مسائل بی توجه باشم ممکنه کل کاری که تا الان انجام دادم زیر سوال بره به همین دلیل بعد از کلی فکر کردن به این نتیجه رسیدم که دوستانی که قصد خرید دارن ولی از طرف بنده 100 درصد مطمئن نیستن سفارششون را بدن و بعد از اینکه مبلغ نهایی فاکتورشون مشخص شد بنده مبلغ فاکتورشون را به حساب یکی از مدیران سایت به عنوان ضمانت واریز می کنم و بعد از اینکه اون مدیر محترم واریز مبلغ از طرف بنده را تایید کرد شخص خریدار مبلغ فاکتور را به حساب بنده واریز کنه تا در صورتی که سفارشش بدستشون نرسید بتونه پولی را که داده از اون شخص واسطه دریافت کنه.
    والا تنها راهی که به ذهن من رسید این بود ولی اگر کسی راه بهتری سراغ داره لطفا بیان کنه و ضمنا از مدیران محترم هم خواهش میکنم در این زمینه نظرشون را بگن.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12038
    با سلام و تشکر:
    ممنون از اینکه توجه کردید و پیگیری کردید.حقیقت امر چون گفتید هرنوع ابهامی وجود داره صادقانه مطرح بشه من لازم دیدم آنچه واسه خودم مبهم هست رو ذکر کنم و امید دارم بهتون بر نخوره و همینجا ازتون پوزش میخوام.
    من شخصا واسه خریدم 2تا دغدقه دارم:
    1- اینکه این پولی که من واریز میکنم چه تضمینی توش هست که به حسابتون بریزم و جنس به دستم برسه؟(که البته این راه حلی که خودتون پیشنهاد کردین بسیار خوبه البته به شرط قبول کردن مدیرن سایت و البته یه چیز دیگه که به ذهن من میرسه تسویه حساب کامل هنگام تحویل جنس توسط ترمینال یا باربری هست )
    2-اشکال دومم اینه که به فرض مشکل اولم حل شد چه تظمینی وجود داره مه کیفیت جنس در خواستی مناسب و سالم باشه.
    3-اگه شما چندتا ز بچه هایی که سرشناسن و یا از ایدی های قدیمی سایتن و از شما خرید کردن رو معرفی کنین خیلی به قضیه واسه تحقیق کمک میکنه.
    این نکاتی بود که به ذهن من رسید امیدوارم جسارت بنده رو بپذیرید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12038
    ببخشید چون نمیشه ویرایش کرد مجبور شدم یه پست دیگه بزنم.کلمه تضمین به غلط تظمین تایپ شده که پوزش میخوام.

کاربر ساده

شماره عضویت
    8218
    در ضمن غلطهای املایی رو ببخشید چون سریع تایپ کردم اشتباهات و جا افتادگی یاد داشت و عدم امکان ویرایش.مثل دغدغه و ...

صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)