صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 105
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    7189
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    درود به شما دوست گرامی

برای بچه هایی که ساکن اصفهان هستن و میتونن ار نزدیک بارشون رو تحویل بگیرن میتونید آدرسی بهشون بدید ؟

با تشکر
    دوست عزیز محل کار بنده مغازه نیست در صورتی که بخواهین خرید کنین یا من آدرس میدم که تشریف بیارین تحویل بگیرین و یا شما آدرس میدین تا واستون ارسال کنم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    7189
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    آقا واتر پمپ اروپایی اگه داری واسه 600 لیتر آب من میخوام لطفا قیمت بدین
    متال و مهتابی هم در کلوین های 14 و 20 لطف کنید
    لطفا شمارتونم برام پیمام خصوصی کنید
    مرسی
    واتر پمپ در حال حاضر فقط ریسان و لایف تک موجوده که هر 2 چینی هستن.
    متال blv موجوده 14000 کلوین فقط 150 وات دوسر و 20000 هم 150 وات دوسر و 250 وات مقول بیس (خیاری)
    شاید چندتا 14000 کلوین 250 وات دوسر آرکادیا هم باشه باید چک کنم.
    مهتابی هم 420 نانومتر 60 سانتی آرکادیا و 10000 و20000 کلوین 120 سانتی آتمن.
    و مهتابی صورتی مخصوص آب شور 120 سانتی مارک گییزمن ساخت آلمان.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    7189
    موجودی شقایق نوک حبابی و پروانه آنتن دار بزرگ هم به اتمام رسید.
    باقی مانده موجودی :
    شقایق موکتی سایز بزرگ در 3 رنگ سفید -صورتی-سبز 18000
    حلزون خزه خوار (توربو) 5000 (Astraea tecta)
    هرمیت کوتوله 4000 (.Clibanarius sp)
    توتیا خار کوتاه 8000
    ستاره ماسه الک کن صورتی-آبی 12000 (.Astropecten sp)
    گرگانیا قرمز-بنفش-سفید 20 تا 30 سانتیمتری 30000
    مرجان آکروپرا بنفش-قهوه ای 60000
    جراح دم زرد بزرگ (بزرگتر از 10سانتیمتر) 60000
    جراح دم زرد کوچک (4.5 تا 7.5 سانتیمتر) 90000
    جراح دم قیچی کوچک (8 تا 12 سانتیمتر) 100000
    جراح دم قیچی بزرگ (20 تا 25 سانتیمتر) 75000
    خروس کوتوله زبرا (10 تا 15 سانتیمتر) 65000
    فرشته خجالتی بالغ 15 تا 25 سانتیمتر 60000

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    سلام به همه دوستان عزیزم بدلیل یکسری مسائل پروفایلم را عوض کردم و از این به بعد با این پروفایل فعالیت خواهم کرد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    دوستان عزیز جا داره که از حمایتی که از بنده کردین کمال تشکر را به جا بیارم از روز اولی که اطلاعیه اول فروش را زدم با استقبال بی نظیری روبرو شدم من خودم از بچگی به ماهی علاقه داشتم و انواع آبزیها را نگهداری کردم و 4 سال هم هست که از این راه کسب درآمد می کنم ولی چون خودم زمان خیلی بیشتری مشتری این صنف بودم نسبت به زمانی که فروشنده این صنف شدم با تمامی مشکلات، نقص ها و کمبودهای این کار آشنا هستم و از روز اولی که فروشندگی را آغاز کردم هدف اصلیم قبل از کسب سود رفع این مشکلات در حد توانم بوده و از همه مهمتر اینکه به افرادی که توی اینترنت در این زمینه فعالیت می کنن احساس دین میکنم چون شخص خودم چیزای زیادی را از این راه یاد گرفتم و به همین دلیل قصد دارم که کارهایی که از دستم بر میاد واسه رفع مشکلات این صنعت در درجه اول واسه کاربرهای اینترنتی انجام بدم.
    روز اولی که اطلاعیه فروش را در سایت زدم حتی 1 درصد هم احتمال نمیدادم هزینه این کار بهم برگرده چه برسه به اینکه سود هم بکنم ولی در کمال تعجب طی این چند روز تقریبا 1000 عدد انواع نرم تن، 100 عدد شقایق، 40-50 عدد مرجان و حدود 150 عدد ماهی را واسه دوستان ارسال کردم که هم جای تشکر داره که از من و هدفم حمایت شد و هم جای تاسف که چقدر اوضاع ماهی در ایران بده که علاقه مندان به این کار حاضر شدن بدون دیدن کالایی که می خواهن بخرن خریدشون را انجام بدن و از اون مهمتر اینکه به کسی که شناخت زیادی ازش نداشتن اعتماد کردن و ابتدا مبلغ را به حساب من واریز کردن و منتظر رسیدن خریدشون موندن در صورتی که ممکن بود من فقط یک کلاهبردار باشم که قصد دزدیدن پول دوستان را داشته باشم که باز هم به خاطر اعتمادی که به بنده کردن تشکر می کنم و امیدوارم از خریدی که کردن راضی باشن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542

4 رفع ابهام

دوستان عزیزم این پست را ارسال میکنم به این خاطر که واسه بعضی از سروران گرامی ابهاماتی به وجود اومده.
    این قیمت هایی که بنده درحال حاضر برای فروش آبزیها اعلام میکنم از چیزی که توی اولین پست گفتم کمتر هستن ولی قیمتهای پایینی که چند روز قبل ازعید اعلام کردم دلیلش این بود :

اگر دقیق پستهام را مطالعه کرده باشین متوجه میشین که بنده اعلام کردم
    فقط اون تعداد کمی موجودی که واسم مونده را به خاطر اینکه می خواستم تانکهام را واسه تعطیلات خالی کنم به اون قیمت حراج کردم. اون قیمتها کاملا زیر قیمت تمام شده واسه خودم بودن و چون میخواستم توی تعطیلات راحت باشم میخواستم هرجور که شده تانکهام را خالی کنم به همین دلیل اون قیمت ها را ارائه کردم و همونطوری که توی پستهای گذشته ام گفتم به سرعت اونها را فروختم و نفر آخری هم که ازم خرید کرد من 3تا شقایق، 1 دم زرد بزرگ، 10تا حلزون ناسیروس،3تا ستاره، 3تا بلنی، 4تا حلزون توربو و 1 پروانه آنتن دار را که واسم باقی مونده بود را هم واسشون روی بارشون ارسال کردم و گفتم هر موقع که پولش را داشتن مبلغ اضافات را واسم واریز کنن که البته ایشون 3 فروردین پول را واریز کردن.(بابت حسن نیت شما جناب حدادی کمال تشکر رادارم)
    به هر حال همونطوری که میدونین این قیمتهایی را که من میدم هیچ جای دیگر نمیبینین حتی واسه بارهای جاهایی که ماهیش خیلی بی کیفیت و ارزونه مثل خارک و بندر لنگه.شمادوستان گرامی میتونین تحقیق کنین و به عنوان مثال ببینین که بعضی از دوستان همکار دم زرد کوچک 1 بندی را که در 99درصد مواقع بعد از کمتر از 3 روز تلف میشه مستقیما بعداز صید به قیمت 60000 تومان میفروشن و الان همه میدونن که قیمت فقط شرط نیست، بنده دم زرد کوچک را 120000 میفروشم چون اولا به هیچ وجه این ماهی را توی اون سایز نمیارم دوما من بارم را بعد از غذاخور شدن و گذروندن 3 تا 4 هفته قرنطینه عرضه میکنم و سوما که از همه مهمتره ماهیی که من میارم متعلق به جزیره کیش هست و باید بدونین که ماهی کیش بهترین کیفیت را توی ماهی های خلیج داره و این را هم عرض کنم که تنها کسی که توی ایران ماهی کیش را عرضه میکنه بنده هستم و اگر کسی این ادعا را بکنه کذب محض هست چون توی جزیره کیش به دلیل محافظت شدید و نبود امکان ارسال بار قاچاق به خارج از جزیره به هیچ عنوان امکان صید غیر قانونی اونجا وجود نداره و محیط زیست اونجا سالانه فقط یک مجوز صید صادر میکنه و اون هم به صورت مناقصه به افراد واگذار میشه و برای هر مرتبه هم که صید انجام میشه یک مامور با غواصهای ما میفرستن که مطمئن بشن صدمه ای به اکوسیستم وارد نشه و واسه صید از مواردی از قبیل سیانور استفاده نشه. از اتفاق شرکت ما 4 سال پی در پی هست که اون مناقصه را برنده میشه و اتفاقا اکثر ماهی، مرجان و نرم تنانی که صید میشه را صادر می کنم که همین امر تضمین کننده سلامت 100درصد آبزیهای ما هست ولی همونطوری که قبلا هم عرض کردم من فقط به خاطر علاقه و احساس دینی که نسبت به بچه های سایت دارم و اینکه دوست دارم اندازه سهم خودم کمکی به بهبود این صنعت در ایران بکنم اقدام به عرضه انواع آبزیها از طریق اینترنت کردم وگرنه این کار واقعا واسه من از نظر اقتصادی توجیهی نداره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    دوستان ارسال بار خلیج با تخفیفات ویژه آغاز شد.

کلیه ی خریدهای بیشتر از 100000 تومان مشمول 5 درصد، بیشتر از 200000 تومان 7 درصد و بیشتر از 300000 تومان 10 درصد تخفیف می باشند.
    (تخفیفات به ماهی ها تعلق نمی گیرند.)

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهیان زینتی-ولی همه حیواناتو دوت دارم
    شماره عضویت
    11702
    سلام دوست عزیز لصفا ایمیلتونو تو پست خصوصی برام بفرستین من میخوام یه مغازه راه بیندازم شد میخوام کسب وکار راه بیندازم میخوام همکاری کنیم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    11737
    سلام دوست عزیز میشه شمارتون رو واسم بفرستید
    آقا شما میتونید واسه بجنورد خراسان شمالی هم ماهی بفرستید

کاربر ساده

شماره عضویت
    8218
    باسلام:
    میشه لیست اجناسی که موجوده بهمراه قیمت تو کامنت بذارید.ممنون

صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)