صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 105
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12038
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی ..

اگه میبینید موضوع این تایپیک داره از مسیر خارج میشه و به جاروجنجال کشیده میشه بگید براتون تایپیک رو ببندم ..

همونظور که دوستم آقا مصطفی گفت قوانین رو رعایت کنید ..

یه خرید و فروش عادلانه با پیروی از قوانین که دیگه بحث نداره ..!!!
    با سلام:
    آقای محترم جاروجنجال جایی نبوده.همه دارن با احترام نظرشون رو میگن و دنبال یه راه حل میگردن اونوقت شما این وسط نباید بیایید و تهدید به بستن تاپیک کنید.بعدم منظورتون از یه خرید وفروش عادلانه رو نفهمیدم!!!!خواستم ببینم شما که میگید جارو جنجال هست اگه کسی ضرر و زیانی متحمل شد جوابگویید که تهدید به بستن تاپیک میکنید.به نظرم خیلی بیشتر از اینا از مدیران بخش آکواریوم انتظار میره.همه اومدن اینجا به امید شماها نه اینکه شما وقتی یه بحث منطقی وسط هست بیای و بگی تمومش کنید.
    باتشکر.

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط liveaquaria نمایش پست ها
    با سلام:
    آقای محترم جاروجنجال جایی نبوده.همه دارن با احترام نظرشون رو میگن و دنبال یه راه حل میگردن اونوقت شما این وسط نباید بیایید و تهدید به بستن تاپیک کنید.بعدم منظورتون از یه خرید وفروش عادلانه رو نفهمیدم!!!!خواستم ببینم شما که میگید جارو جنجال هست اگه کسی ضرر و زیانی متحمل شد جوابگویید که تهدید به بستن تاپیک میکنید.به نظرم خیلی بیشتر از اینا از مدیران بخش آکواریوم انتظار میره.همه اومدن اینجا به امید شماها نه اینکه شما وقتی یه بحث منطقی وسط هست بیای و بگی تمومش کنید.
    باتشکر.
    جار وجنجال یعنی هیمن کاری که الان شما داری انجام میدی
    فکر کردم همه حرفام رو زدم در مورد خرید
    یا اطمینان میکنید یااطمینان نداری حتی یک درصد ٫خرید نکن
    تنها لطف مدیران به شما و سایرین اجازه دادن برای ایجاد بخش خریدوفروش
    مدیران اینجا ذینفع نیستند از خرید و فروش که بخوان جوابگوی ضرر وزیان شما باشند
    واسه خرید اینترنتی به این سبک فقط باید اطمینان کرد.
    لطفا دیگه در این مورد پست نزنید و راههای خرید از ایشون رو در یغام خصوصی دنبال کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی ..

اگه میبینید موضوع این تایپیک داره از مسیر خارج میشه و به جاروجنجال کشیده میشه بگید براتون تایپیک رو ببندم ..

همونظور که دوستم آقا مصطفی گفت قوانین رو رعایت کنید ..

یه خرید و فروش عادلانه با پیروی از قوانین که دیگه بحث نداره ..!!!
    سلام خدمت شما دوست گرامی
    از توجهتون بسیار سپاسگذارم ولی فکر نمیکنم حداقل فعلا نیازی به این کار باشه چون با وجود اینکه من به غیر از این دوستمون با شخص دیگه ای مشکلات این چنینی نداشتم اما بازهم دوست دارم هر کاری از دستم برمیاد برای هر تک تک دوستان انجام بدم و با نکاتی هم که توی چندین پست اخیر ذکر کردم فکر کنم دیگه جای ابهامی نباشه و این دوستمون هم دیگه باید با توجه به این نکات تصمیم خودش را بگیره چون واقعا دیگه بیشتر از این کاری از دست بنده ساخته نیست. هر چند که از همون ابتدا نظرم این بود که هیچ جا ابهامی وجود نداره و دوستان زیادی هم بدون اینکه با هیچ یک از این موارد مواجه باشن از بنده خرید کردن و کاملا هم راضی بودن.
    با تمام این اوصاف بازهم اگر مساله جدیدی بود که نیاز به توضیح داشت بنده در پاسخگویی حاضرم.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12205
    آقای میرزایی سلام ببخشید که اینجا پیام دادم ولی مجبور شدم. دوستم آقای مروت که حتما معرف حضورتون هستن که برام به نام خودش خرید کرده بود الان مسافرت رفته و دسترسی ندارم بهش به موبایلتون هم چند بار زنگ زدم جواب ندادین نگران ماهیام بودم آخه وگرنه بر خلاف امرتون کاری انجام نمی دادم که بیام اینجا پیام بدم. شما روز چهارشنبه محموله من را فرستادین که برای یادآوری بگم که شامل اینها بود 2تا پروانه طلایی بود-یک آنتن دار-3تا نئون-1پیکاسو-1دم زرد بزرگ-و چندتایی ریف کلینر حال همه خوبه به جز ستارهها که مردن ولی فهمیدم خودم اشتباه کردم که با هوا تماس داشتن تقریبا 2دقیقه اما پروانه طلایی ها غذا نمی خورن آخه شما گفته بودین غذا خورن وقتی غذا میریزم یکیشون اصلن کاری با غذاها نداره و اون یکی هم میاد نگاه میکنه و میره اما 3-2 مرتبه غذا را خورد و بعدش دادش بیرون غذا هم همه چیز امتحان کردم هم پولکی هم گرانول و هم دافنی منجمد ماهیران از چندتا برند هم ریختم ولی نخوردن. میشه راهنمایی کنین که چیکار کنم آخه میترسم بمیرن چی بدم تا بخورن ؟ مگر شما نگفتین اینها غذاخور هستن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط armic نمایش پست ها
    آقای میرزایی سلام ببخشید که اینجا پیام دادم ولی مجبور شدم. دوستم آقای مروت که حتما معرف حضورتون هستن که برام به نام خودش خرید کرده بود الان مسافرت رفته و دسترسی ندارم بهش به موبایلتون هم چند بار زنگ زدم جواب ندادین نگران ماهیام بودم آخه وگرنه بر خلاف امرتون کاری انجام نمی دادم که بیام اینجا پیام بدم. شما روز چهارشنبه محموله من را فرستادین که برای یادآوری بگم که شامل اینها بود 2تا پروانه طلایی بود-یک آنتن دار-3تا نئون-1پیکاسو-1دم زرد بزرگ-و چندتایی ریف کلینر حال همه خوبه به جز ستارهها که مردن ولی فهمیدم خودم اشتباه کردم که با هوا تماس داشتن تقریبا 2دقیقه اما پروانه طلایی ها غذا نمی خورن آخه شما گفته بودین غذا خورن وقتی غذا میریزم یکیشون اصلن کاری با غذاها نداره و اون یکی هم میاد نگاه میکنه و میره اما 3-2 مرتبه غذا را خورد و بعدش دادش بیرون غذا هم همه چیز امتحان کردم هم پولکی هم گرانول و هم دافنی منجمد ماهیران از چندتا برند هم ریختم ولی نخوردن. میشه راهنمایی کنین که چیکار کنم آخه میترسم بمیرن چی بدم تا بخورن ؟ مگر شما نگفتین اینها غذاخور هستن.
    دوست گرامی اگر بنده تاکید کرده بودم که اینجا درباره این مسائل پست نزنید دلایلی داشتم و شما هم بهتر بود حداقل موضوع را از طریق پیغام خصوصی پیگیری کنید و یا همون دوستتون که واستون خرید کرده ولی به هر حال الان دیگه کاری هست که شده و بحث کردن در موردش بی فایده است.
    اما در مورد غذا نخوردن ماهیهاتون باید عرض کنم که درسته بنده گفتم غذاخور هستن ولی فراموش نکنید در مورد پروانه طلایی دارید صحبت میکنید یعنی سختترین ماهی برای غذاخور کردن هرچند من دقیقا شما را به جا نیاوردم ولی چیزی که میدونم اینه که من توی 4-5 ماه اخیر حتی 1 عدد هم پروانه طلایی کاملا غذاخور نفروختم. توجه کنید که من 3 نوع پروانه طلایی از لحاظ غذاخور بودن میفروشم نوع اول اونی هست که هیچ اقدامی واسه غذاخور شدنش انجام نشده و میشه گفت که اصطلاحا غذانخور هستن و به عنوان مثال قیمتشون x تومان است. نوع دوم اونیه که به عنوان مثال از هر 100 عددش 15-10 تاش غذاخورن که اون 15-10 تا هم فقط آرتمیا زنده میخورن و وقتی فردی از این نوع دوم خرید میکنه هیچ تضمینی وجود نداره که ماهیی که به دستش میرسه از اون 15-10 عددی که غذا می خوردن باشه و قیمتشون هم حدود 1.5x تومان است. نوع سوم اون دسته هستند که همگی غذاخورن و هر نوع غذایی اعم از پولکی، گرانول، چیپسی و زنده را قبول میکنن که قیمتشون هم حداقل 4x تومان است.
    با وجود اینکه من شما و خریدتون را دقیقا به خاطر نیاوردم ولی میدونم که هفته گذشته من فقط 3 بار پروانه طلایی از نوع دوم فروختم و اگر فرض کنیم که یکی از اون 3 نفر شما باشین بازهم دلیل نمیشه که ماهی غذاخور به دستتون رسیده باشه ولی شما آرتمیا زنده را امتحان کنید بعید نیست که مخصوصا همون ماهیی که میگین به غذا عکس العمل نشون میده آرتمیا را بخوره.
    ضمنا من در تمامی مواردی که این گونه ماهیها را میفروشم کلیه ی این شرایط و اما و اگرها را از قبل برای خریدار توضیح میدم و اگر شما از این نکات بی خبر بودین کوتاهی از دوستتون بوده.
    راستی لطف کنید بفرمایین به چه قیمتی این پروانه ها را خریدید؟ چون قیمت پروانه طلایی هایی که من هفته گذشته داشتم اینطوری بود: نوع اول 1.5بندی، 2بندی و 4بندی به ترتیب 125-145-160 / نوع دوم فقط 3 بندی 225000 تومان / نوع سوم هم موجود نداشتم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    لیست موجودی جدید با قیمتهای استثنائی:

عنوان سایز قیمت قیمت قبل از اعمال تخفیف حداقل تعداد سفارش ملاحضات
    **سودوکرومیس نئون 3 بند 35000 49000 2 عدد قرنطینه شده-70 درصد غذاخور
    راس سبز 4 بند 30000 47000 3 عدد قرنطینه شده-100 درصد غذاخور
    پروانه قهوه ای 3 بند 37000 48000 2 عدد قرنطینه شده-80 درصد غذاخور (آرتمیا زنده)
    راس دم جارویی 15 سانتیمتر 52000 79000 2 عدد قرنطینه شده-100 درصد غذاخور
    جعبه ماهی 3 بند 28000 47000 3 عدد قرنطینه شده
    ***آنجل خجالتی بالغ (آسفور) 15 سانتیمتر 80000 99000 2عدد
    قرنطینه شده-100 درصد غذاخور
    **جراح دم زرد
    4 بند به بالا
    65000
    80000
    1 عدد
    قرنطینه شده-100 درصد غذاخور-مقاوم به سفیدک
    ***جراح دم زرد
    1.5 تا 3 بند
    90000
    120000
    2 عدد
    **جراح دم قیچی
    20سانتیمتر به بالا
    85000
    100000
    1 عدد
    ***خروس زبرا کوتوله
    10 تا 15 سانتیمتر
    89000
    100000
    1 عدد
    قرنطینه شده-80 درصد غذاخور (غذای زنده)
    *بلنی تاج دار
    3 بند
    24000
    30000
    3 عدد
    قرنطینه شده-100 درصد غذاخور
    سفره ماهی
    سایز متوسط
    88000
    100000
    1 عدد
    قرنطینه شده
    ***حلزون توربو
    1.5 بند
    7000
    10000
    10 عدد
    بهترین نوع حلزون برای از بین بردن همه ی انواع جلبکها
    **هرمیت
    1.5 بند
    6000
    8000
    8 عدد
    -
    توتیا خار کوتاه
    3 بند
    9500
    12000
    4 عدد
    -
    خیار دریایی
    20 تا 30 سانتیمتر
    35000
    45000
    2 عدد
    تمیز کننده بسیار قوی شیشه آکواریوم
    ***ستاره ماسه الک کن
    3 بند
    17000
    25000
    3 عدد
    ستاره صورتی-آبی
    ستاره ساحلی
    مختلف
    8000
    10000
    4 عدد
    -
    ستاره شکستنی
    مختلف
    9000
    12000
    4 عدد
    -
    *ستاره خار دار
    30 تا 40 سانتیمتر
    47000
    60000
    1 عدد
    ریف سیف نمیباشد
    ***شقایق موکتی
    مختلف
    22000
    30000
    3 عدد
    سبز- سفید- صورتی- قهوه ای
    **شقایق نوک حبابی خلیج
    50 سانتیمتر
    350000
    400000
    1 عدد
    زیتونی رنگ-کاملا سالم
    **گرگانیا
    مختلف
    39000
    60000
    2 عدد
    سفید-بنفش-صورتی-آبی-قرمز

موارد ذکر شده شامل تخفیفات پله ای نمی شوند.
    حداقل مبلغ سفارش نیز 180000 تومان می باشد.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8923
    وقت بخیر جناب میرزایی
    من سفارش خرید دارم.لطفا شماره تماستون رو برام پیام خصوصی کنین.سپاس

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    دوستان از تاخیری که توی جواب دادن به پیغام ها و ارسال سفارشات رخ داد بسیار شرمندم و عذر خواهی میکنم دلیل این تاخیر هم مشکلی بود که با گمرک فرودگاه پیش اومده بود و امیدوارم که عذرخواهی بنده را بپذیرین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    سلام خدمت تمامی دوستان
    از اونجایی که موجودی و قیمت های جدید با استقبال فوق العاده ای روبرو شد و موجودی ذکر شده رو به پایان هست خیلی از سفارش هایی که دوستان میدن تمامی اقلامش دیگه موجود نیست و بعضا به همین دلیل دوستان از خرید پشیمان میشن به همین علت بنده به عنوان یک عامل مشوق علاوه بر تخفیفهایی که در پست قبلی ذکر شده این را هم اضافه کردم که اگر تا آخر هفته جاری 11 سفارش دیگه دریافت کنم کلیه ی هزینه های کرایه و حمل را از فاکتورها حذف میکنم و علاوه بر این در صورتی هم که تعداد سفارشها به این عدد نرسد فاکتورهایی که مبلغشون از 300000 تومان بیشتر باشه هزینه حمل و کرایه بهشون تعلق نمیگیره.

اقلام ذیل را هم به عنوان موارد ستاره دار و استثنایی هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت در نظر بگیرید مخصوصا از نظر قیمت!
    (الویت به ترتیب شماره)

1-آنجل خجالتی بالغ (آسفور)
    2-ستاره ماسه الک کن
    3-خروس زبرا کوتوله

4-جراح دم زرد کوچک
    5-جراح دم قیچی بزرگ

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    موجودی جدید:
    انواع گیاه (ماکرو آلگا): هالیمدا، انگوری، کالرپا، کاهویی، مویی و ...
    قیمت 40000 تومان و حداقل خرید 3 عدد و یا حداقل کل مبلغ خرید 180000 تومان

قیمت و شرایط جدید فروش سایر آبزیان نیز بزودی اعلام میگردد.

صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)