صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    کاربرفعال

شماره عضویت
    276

فروش کاسکو دم قرمز نیمه اهلی

سلام
    متاسفانه علی رغم میل قلبیم مجبورم بعلت حساسیت همسرم به گرد کاسکو تیکو رو بمجبورم فروشم تیکو یه کاسکو دم قرمز نیمه رام یعنی قار و جیغ نمیزنه دستتون و ببرید جلو دست میده و به من اجازه میده کمی به پرهای سینش دست بزنم صدای میو میو گربه و کلی سوت در میاره و اسم خودشو با سوت و تو گلویی میگه که در صورت تمرین فکر کنم به زودی اولین کلمه بگه و با گفتن بوس بده بوس میکنه چشماش سفیده و 3-3.5 سالشه و اصلا گازم نگرفته و فقط اگه حال نکنه خیلی اروم دستمو با نوکش میگیره و کنار میزنه و کلا بسیار ارومه و رابطش با اقایون بهتره
    فقط و فقط و فقط و فقط به کسی میفروشم که اطمینان کنم صاحب خوبی براش میشه چون واقعا دوستش دارم دیروز که به یکی ار مغازه های معروف تهران بردمش گفت حاضره با یه کاسکوی شعر خوان که 2300 قیمت گزاشته بود عوض کنه و من 1500 سر بدم اما چون من کاسکو نمیخوام این کارو نکردم من فعلا قیمتی معلوم نمیکنم و بیشتر خود فرد خریدار واسم مهمه
    قیمت پیشنهادی خودتون و بهم پ خ کنید
    اینم عکسش اما چشمش به این رنگی که تو عکس افتاده نیست و کاملا سفیده میتونید تشریف بیارید ببینید اما هرچی عکس میگیرم متاسفانه تیره میفته

کاربرفعال

شماره عضویت
    276
    دوستان همسرم و در واقع کل جو خانه ما وارد یک فاز عاطفی شدید شده! از طرفی دلبستگی همسرم بهش و از طرفی گرده های این طفل معصوم! به شدت بر سر دوراهی گیر کردم! با اینکه از صبح در سفریم و تیکو پیش ما نیست اما یه احساس عجیبی چند روزه که تصمیم به این کار گرفتیم نه منو ول میکنه نه همسرمو! چون تیکو 1سال پیش مادرم بوده اما ایشون فقط بیرون اوردتش و نه تلاشی واسه رو دست اوردنش کرده و نه تمرین حرف زدن! واسه همین ترسی از دست و خانواده ما نداره اما فقط نمیاد روی دست و تمرین حرف هم باهاش انجام میشه و پیشرفت خوبی هم داشته!
    و تو این مدت ما همیشه دیدیمش و مدتی هم هست که اومده خونه خودمون و وابستگی ایجاد کرده!
    کاری واسه گرده هاش نمیشه کرد؟ میدونم جاش تو این تاپیک نیست اما از مدیران تقاضا دارم پاکش نکنن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam64 نمایش پست ها
    دوستان همسرم و در واقع کل جو خانه ما وارد یک فاز عاطفی شدید شده! از طرفی دلبستگی همسرم بهش و از طرفی گرده های این طفل معصوم! به شدت بر سر دوراهی گیر کردم! با اینکه از صبح در سفریم و تیکو پیش ما نیست اما یه احساس عجیبی چند روزه که تصمیم به این کار گرفتیم نه منو ول میکنه نه همسرمو! چون تیکو 1سال پیش مادرم بوده اما ایشون فقط بیرون اوردتش و نه تلاشی واسه رو دست اوردنش کرده و نه تمرین حرف زدن! واسه همین ترسی از دست و خانواده ما نداره اما فقط نمیاد روی دست و تمرین حرف هم باهاش انجام میشه و پیشرفت خوبی هم داشته!
    و تو این مدت ما همیشه دیدیمش و مدتی هم هست که اومده خونه خودمون و وابستگی ایجاد کرده!
    کاری واسه گرده هاش نمیشه کرد؟ میدونم جاش تو این تاپیک نیست اما از مدیران تقاضا دارم پاکش نکنن
    با آب تنی شاید تا حدودی کم بشه این گرده ها اما هیچ راهی برای حذف دائمشون وجود نداره و باید باهاش یا کناربیاید یا ردش کنید بره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق.اکواریوم
    شماره عضویت
    10988
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    با آب تنی شاید تا حدودی کم بشه این گرده ها اما هیچ راهی برای حذف دائمشون وجود نداره و باید باهاش یا کناربیاید یا ردش کنید بره.

من تا الان زوزی نداشتم جریان این گرده چی؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mpoorhosein نمایش پست ها
    من تا الان زوزی نداشتم جریان این گرده چی؟
    پرهایا کرک های بسیار ریزی که پرنده موقع تمیز کردن خودش یا پر زدن توی فضا پخش میکنه و برای بیماران تنفسی خطرناک هست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10983
    خوب شما یه فن بزارید کنار قفس و خورجی فن و بدید خارج اتاق

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    همه نوع پرنده .از طوطی سانان و قناری .+سگ
    شماره عضویت
    11160
    نقل قول نوشته اصلی توسط زکر11 نمایش پست ها
    خوب شما یه فن بزارید کنار قفس و خورجی فن و بدید خارج اتاق
    مگه میشه چنین چیزی . کرک های پرنده به یک طرف نمی رود که فن مکش کند ببرد بیرون .

کاسکو ها همیشه از خودشون گرد بیرون میدن همیشه ام بخاطر آزار این گرد در بندنشون درحال تمیز کردن هستند.

سالن پرورش که نیست فن نصب بشه . منزل هست .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و غیره
    شماره عضویت
    10256
    میتونی طوطی رو یه جای خاسی از خونه بزاری هر روزم اونجا رو پاک کنی جارو بزنی همسرتم اگه کنارش میره ماسک بزنه شستشو طوطی هم خوبه تا حدی کم میشن

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam64 نمایش پست ها
    سلام. روزنامه کف قفس رو زودبه زود عوض کنید . وقتی روزنامه جدید میذارید کف قفس ، فقط یکم با آبپاش آب بپاشید روش . از فیلتر هوا یا تصفیه کننده هوا استفاده کنید .طوطی رو تو هوای سرد هفته ای یه بار و در هوای گرم 2 بار در هفته ببرید حموم.دیر به دیر حموم بردن طوطی باعث میشه بیشتر پرآرایی کنه و گرد بیشتری بریزه ازش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی .خرگوچ.و...
    شماره عضویت
    10479
    اقا اخرش چند میخوای بدی اگه قصد فروش داری . و نمیتونی نگه داری من همچین ادم پولداری نیستم ولی کاسکو داشتمو دوس دارم جاشم دارم تهران ....
    حالا یه قیمت بدید اگه بتونم بپردازم حتما میگیرمش .............
    ممنون ... کرک زیاد داره باید مثلا خونه حیاطی باشه تا بشه نگهش داشت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)