صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 38
    همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط safa000 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان . یک کت فیش کرم رنگ انداختم داخل تانک دیسکاسها که در کنار کوریدوراس ها به نظافت داخل تانک (مخصوصا شیشه ها ) کمک کنه . فروشنده گفت مزاحمتی واسه دیسکاس نداره . البته اول کت فیش رویال را پیشنهاد کرده بود که به علت قیمت 60 هزار تومنی نخریدمش . .. نظر دوستان چیست ؟ کت فیش کرم رنگ مشکل ایجاد نخواهد کرد . ممنون از پاسخ دوستان
    سلام :
    اون کتفیش تا یک حدی توی تانک دیسکس انجام وظیفه خواهد کرد وقتی کمی بزرگتر شد خوی تهاجمی میگیرد که باید دوباره با یک کوچک تعویض شوند.کلا باید تمام کت فیشهارو زیر نظر گرفت تا مشکلی ایجاد نکنند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    16162
    من که دیگه این کت فیش را خریدم و می شه گفت کار از کار گذشت شاید هم این سوال را باید 2 -3 روز پیش می پرسیدم اما خوب الان می خواستم از شما دوستان صاحب تجربه بپرسم که اصلا بود و نبود کت فیش در تانک دیسکس مثل تانک سایر ماهی ها به چشم میآید . بهتر بپرسم ، آیا اصلا لازم است داخل تانک دیسکس کت فیش انداخت ؟ ممنون از پاسخ .

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط safa000 نمایش پست ها
    من که دیگه این کت فیش را خریدم و می شه گفت کار از کار گذشت شاید هم این سوال را باید 2 -3 روز پیش می پرسیدم اما خوب الان می خواستم از شما دوستان صاحب تجربه بپرسم که اصلا بود و نبود کت فیش در تانک دیسکس مثل تانک سایر ماهی ها به چشم میآید . بهتر بپرسم ، آیا اصلا لازم است داخل تانک دیسکس کت فیش انداخت ؟ ممنون از پاسخ .
    سلام:
    بله برای تمیز کردن شیشه ها ویا خوردن غذای اضافی در کف بسیار مفید هستند

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری-آکواریوم گیاهی-لاک پشت
    شماره عضویت
    14036
    سلام بهترین کف خوار کدوم برای دیسکس؟ من 10تا چشم چراقی و 25تا نئونم می خوام اضافه کنم تانکمم 300 لیتریه گیاهم کریپتون و یکی دو تا پانچ کوچیکه 2 تا چوب هم دارم و کف شن متوسط سفیده نظرتون چیه؟ ممنون

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط arii28170 نمایش پست ها
    سلام بهترین کف خوار کدوم برای دیسکس؟ من 10تا چشم چراقی و 25تا نئونم می خوام اضافه کنم تانکمم 300 لیتریه گیاهم کریپتون و یکی دو تا پانچ کوچیکه 2 تا چوب هم دارم و کف شن متوسط سفیده نظرتون چیه؟ ممنون
    سلام:
    بهترین میتواند کوریدوراس باشد
    دیسکس را فقط با دیسکس نگهداری نمایید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناري-سهره
    شماره عضویت
    16415
    استاد رضايي : اگر تانک بزرگی داشته باشید می تونید از خانواده تترا مخصوصا تترا پنگوئن که من علاقه خاصی که حضورش در کنار دیسکس دارم استفاده کنید .

سوال يه كاربر : آیا اصلا لازم است داخل تانکدیسکس کت فیش انداخت ؟ ممنون از پاسخ .

جواب استاد B@BA@K
    بله برای تمیز کردن شیشه ها ویا خوردن غذای اضافی در کف بسیار مفید هستند

درجايي ديگر
    استاد B@B@K : دیسکس را فقط با دیسکس نگهداری نمایید

---------------------------
    من يكي والا گيج شدم كه ميشه كنار ديسكس چيزي نگه دارم ؟ بايد نگه دارم ؟ لازمه ؟ لازم نيس ؟
    اساتيد راهنمايي كنن، لطفا

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ----
    شماره عضویت
    14765
    دوست عزیز دیسکس به تنهایی آنقدر زیبا هست که نیاز به گوته ای دیگر نباشهضمنا کت فیش رویال و کوریدوراس برای خوردن بقایای غذا و تمیز کردن شیشه میتونن مفید باشندر صورت نداشتن کف خوار بهتره بقایای غذا رو حتما جمع کنید تا کیفیت آب مناسب بمونه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16855
    با سلام خدمت بزرگواران

تانك ديسكس هام ٥٠٠ ليتري هست و فعلا داخلش ١٤ تا ديسكس و ٦ تا انجل دارم

ميدونم كه بهتره ديسكس تنها نگهداري بشه و همين انجل ها هم ميتونند مشكل ساز بشند اما خسته شدم ازينكه ٢ تا تانك داشته باشم يه تعداد تترا دانيو تترا كاردينال و تترا انگل خوار يا خط مشكي و چندتا گوپي خوشگل هم توي يه تانك ديگه دارم
    اگر از سلامت ماهي ها مطمئن هم باشم باز هم ممكنه اگر به ديسكسا اضافه كنم دچار مشكل بشند ماهيام؟

ممنون از پاسختون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و دیگر هیچ...
    شماره عضویت
    9983
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_tymouri نمایش پست ها
    با سلام خدمت بزرگواران

ميدونم كه بهتره ديسكس تنها نگهداري بشه و همين انجل ها هم ميتونند مشكل ساز بشند اما خسته شدم ازينكه ٢ تا تانك داشته باشم يه تعداد تترا دانيو تترا كاردينال و تترا انگل خوار يا خط مشكي و چندتا گوپي خوشگل هم توي يه تانك ديگه دارم
    اگر از سلامت ماهي ها مطمئن هم باشم باز هم ممكنه اگر به ديسكسا اضافه كنم دچار مشكل بشند ماهيام؟

ممنون از پاسختون
    سلام دوست من
    اگه سلامت ماهی ها رو در نظر نگیریم
    با غذادهی مناسب به گونه ای که دیسکس ها و آنجل ها و سایر ماهی هاتون رقیب غذایی یکدیگر نباشند و با در نظر گرفتن حجم تانک بله میتونید ماهی ها رو با هم نگهداری کنید.

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_tymouri نمایش پست ها
    با سلام خدمت بزرگواران

ممنون از پاسختون
    سلام

در این مورد بارها توضیح داده شده.
    فقط سالم بودن ماهیها دلیل کافی برای سازگاری آنها نیست.
    نوع تغذیه ، سرعت تغذیه و رشد ، بیماریهای خاص هر گونه ، دما و شرایط متفاوت نگهداری از دلایل دیگر این عدم سازگاری میباشد.
    نگهداری انواع تترا با وجود اینکه دمای آب دیسکس برای آنها مناسب نیست مشکلی ایجاد نخواهد کرد ولی بهتره انواع زنده زاها و انجل به همان دلایلی که عرض کردم در کنار دیسکس نگهداری نشوند.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)