نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نقرس طوطی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    11120

نقرس طوطی

با سلام من حدود 2 ماه که یک شاه طوطی دارم تقریبا 1 هفته بعد از اومدن به خونه تا یک ماه شروع کرد به نشخوار کردن که گفتن از علایم جفت گیریش حالا که خوب شده باز یه هفته خوب بوده و الان باز مریض شده همش گوشه گیر بی حال و افسرده است یک پاش رو جمع می کنه تو شکمش و همش می لرزه بردمش کلینیک می گن نقرس گرفته بهش دارو دادن که با ماءالشعیر بهش بدم اما اصلا اب و داروش رو نمی خوره تو رو خدا کمکم کنین فقط واسه خوب شدنش و این که کمکم کنین عضو شدم می ترسم بمیره اینجام شهرستانه کسی درست نمی تونه درمانش کنه منتظر جوابتون هستم تو رو خدا کمکم کنین

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    بهتره با بیمارستان شبانه روزی کامرانیه تهران تماس بگیرید و وقت بگیرید تا دکرت برهانی کیا حضوری معاینش کنه

موفق باشید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط SARRO نمایش پست ها
    با سلام من حدود 2 ماه که یک شاه طوطی دارم تقریبا 1 هفته بعد از اومدن به خونه تا یک ماه شروع کرد به نشخوار کردن که گفتن از علایم جفت گیریش حالا که خوب شده باز یه هفته خوب بوده و الان باز مریض شده همش گوشه گیر بی حال و افسرده است یک پاش رو جمع می کنه تو شکمش و همش می لرزه بردمش کلینیک می گن نقرس گرفته بهش دارو دادن که با ماءالشعیر بهش بدم اما اصلا اب و داروش رو نمی خوره تو رو خدا کمکم کنین فقط واسه خوب شدنش و این که کمکم کنین عضو شدم می ترسم بمیره اینجام شهرستانه کسی درست نمی تونه درمانش کنه منتظر جوابتون هستم تو رو خدا کمکم کنین
    دوست عزیز همونطور که آقا بابک فرمودن این جور بیماری ها رو باید فقط و فقط دامپزشک درمان کنه و چیزی نیست که توی سایت بشه نظر داد و اگر کسی هم نظر بده هم در حق شما اجحاف کرده و هم پرندتون ولی اگر صرفا مشکلتون این هست که داروش رو که توی آب حل میکنید نمیخوره شما هم مثل سایر دوستان پرنده رو به یک جای گرم انتقال بدین،ظرف آبش رو سر شب بردارین و صبح محلول موردنظرتون رو درست کنید و براش بذارید تا بخاطر عطشش مجبور به خوردنش بشه و در سایر ساعات هم نذارید آب در اختیارش باشه تا اگر داروش ساعتی هست و روزانه نیست فقط در زمان هایی که ساعت داروش هست آب رو در اختیارش بگذارید تا مجبور به مصرفش بشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)