صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    نیازی به توضیح عکسا نبود متوجه شدم
    شما همون چیزایی که گفتمو بگیر اگه چیزه دیگه ای لازم بود میگیم بهت ولی از همین الان بدون که نگهداری این اکواریوم مراقبت خیلی زیادی می خواد بعلاوه تجربه
    یووی هم نیازی نداری و فعلن فقط همین چیزایی که تو پست قبلیم گفتم تهیه کن و به چیزه دیگه ای فکر نکن
    ممنون دوست عزیز فقط نیازی به اسکیمر دارم؟
    پد مدیا شامل:سرامیک و نخودی و ذغال اکتیو و بیوبال هست چون سررشته از اب شور ندارم اینار از تایپیکا یاد گرفتم لطفا بگین غیر از اینا چیز دیگه ای لازم هست و از هر کدام چقد نیاز هست لطف بزرگی میکنین
    خیلی خیلی ممنون می شم راهنمایم کنین

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    دوست عزیز متوجه شدم پد مدیا 100 گرم سرامیک شد یاد داشت کردم
    فقط نیازی به اسکیمر و سنگ هوا دارم با توجه به عکسا چون پمپ کلی هوا وارد تانک میکنه

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    دوست عزیز متوجه شدم پد مدیا 100 گرم سرامیک شد یاد داشت کردم
    فقط نیازی به اسکیمر و سنگ هوا دارم با توجه به عکسا چون پمپ کلی هوا وارد تانک میکنه
    پمپ باید طوری قرار بگیره که هوا رو با اب قاطی نکنه و تو اکواریوم بفرسته چون حباب هوا تو اکواریوم خوب نیست و باعث کدری اب و بروز بیماری میشه
    یسری اسکیمر هستن که برایه این اکواریوم ها ساخته میشن و تویه یکی از خونه هایه سامپت جامیشه و به اسکیمرهایه نانو معروفن
    اگه نتونستی تهیه کنی یا گرون بود از یه سنگ هوا تو سامپ زیر پدها قرار بده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    پمپ باید طوری قرار بگیره که هوا رو با اب قاطی نکنه و تو اکواریوم بفرسته چون حباب هوا تو اکواریوم خوب نیست و باعث کدری اب و بروز بیماری میشه
    یسری اسکیمر هستن که برایه این اکواریوم ها ساخته میشن و تویه یکی از خونه هایه سامپت جامیشه و به اسکیمرهایه نانو معروفن
    اگه نتونستی تهیه کنی یا گرون بود از یه سنگ هوا تو سامپ زیر پدها قرار بده
    ممنون اقا مهدی 1 لوله میره تو پمپ که باعث خارج شدن هوا میشه انو بردارم دیکه هوا وارد نمیشه
    فقط اطلاعاتم کمه می بخشید سوال می کنم
    تا اونجایی که فهمیدم (درست یا غلطشو راهنمایم کنین ممنون) اسکیمر خودش سیستم تصفیس من که سیستم تصفیه دارم
    اگرم باعث ایجاد هواد بشه باز از تو پمپ خودم هوا ویاد بیرون
    متوجه نمی شوم اسکیمر برای چی هست راهنمایم کنین لطفا اگر واقعا خیلی تاثیر داره حتما تهیه می کنم
    لطف کنین راهنمایم کنین ممنون می شم

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    ممنون اقا مهدی 1 لوله میره تو پمپ که باعث خارج شدن هوا میشه انو بردارم دیکه هوا وارد نمیشه
    فقط اطلاعاتم کمه می بخشید سوال می کنم
    تا اونجایی که فهمیدم (درست یا غلطشو راهنمایم کنین ممنون) اسکیمر خودش سیستم تصفیس من که سیستم تصفیه دارم
    اگرم باعث ایجاد هواد بشه باز از تو پمپ خودم هوا ویاد بیرون
    متوجه نمی شوم اسکیمر برای چی هست راهنمایم کنین لطفا اگر واقعا خیلی تاثیر داره حتما تهیه می کنم
    لطف کنین راهنمایم کنین ممنون می شم
    تا آقا مهدی بیان و توضیح کامل ترو بدن بگم که اسکیمر در واقع وظیفه جذب مواد آلی و چربی های معلق رو تو آب داره در واقع یه نوع تصفیه شیمیایی رو انجام میده اسکیمری که مناسب حجم آکواریوم باشه خیلی میتونه موثر باشه اما تو حجم آکواریوم شما میشه بجای استفاده از اسکیمر از مدیا های جذب مواد آلی استفاده کرد مث Organiit R شرکت برایت ول و یا از مینی اسکیمر استفاده کرد!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    نقل قول نوشته اصلی توسط afros نمایش پست ها
    تا آقا مهدی بیان و توضیح کامل ترو بدن بگم که اسکیمر در واقع وظیفه جذب مواد آلی و چربی های معلق رو تو آب داره در واقع یه نوع تصفیه شیمیایی رو انجام میده اسکیمری که مناسب حجم آکواریوم باشه خیلی میتونه موثر باشه اما تو حجم آکواریوم شما میشه بجای استفاده از اسکیمر از مدیا های جذب مواد آلی استفاده کرد مث Organiit R شرکت برایت ول و یا از مینی اسکیمر استفاده کرد!
    ممنون دوست عزیز لطف کردین پس در واقع اکر اسکیمر باشه دیگه سنگ هوا نیاز نیست؟
    پس حتما 1 اسکیمر کوچیکم میگیرم
    تا فردا که می رم اجناسو بگیرم لطف کنین اگر بازم چیزی مونده که در راحتی کنترل اب کمکی میکنه بگین که بگیرم
    از همه دوستان واقعا ممنونننننننن

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    ممنون دوست عزیز لطف کردین پس در واقع اکر اسکیمر باشه دیگه سنگ هوا نیاز نیست؟
    پس حتما 1 اسکیمر کوچیکم میگیرم
    تا فردا که می رم اجناسو بگیرم لطف کنین اگر بازم چیزی مونده که در راحتی کنترل اب کمکی میکنه بگین که بگیرم
    از همه دوستان واقعا ممنونننننننن
    خواهش میکنم دوست عزیز بله نیاز نیس هر دوشو داشته باشید آقا مهدی هم منظورشون این بود که اگه نمی خواین اسکیمر بگیرین و هزینه رو کم کنین از سنگ هوا استفاده کنین. فقط یه نکته اینکه تو خرید اجناس زیاد به حرف فروشنده ها گوش نکنین چون به فکر منفعت خودشونن هر سوالی داشته باشید دوستان همین سایت کمکتون میکنن ایشالا یه نانو آکواریم عالی راه بندازین

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    واقعا از همه ممنونم
    چشم حتما

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    سلام دوستان امروز رفتم نواب و از چندتا متخصص سوال کرئم گفتن چون حجم اب کمه سریع چرخشو از دست می ده و فقط با داروهای نانو میتونم چرخشو حفظ کنم
    و نمیتونم مرجان داشته باشم و شقایقم زود از دست می ره نرم تنام همین تور و ماهی میشه از داماس و دلقک و این چیزا استفاده کرد که اونم با دارو نانو نرسم میمیرن و فقط میشه میگو اناخت
    نا امیدم کردن خیلی از دوستان ممنونم خیلی اطلاعات خوبی بهم دادین

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12520
    سلام دوستان امروز رفتم نواب و از چندتا متخصص سوال کرئم گفتن چون حجم اب کمه سریع چرخشو از دست می ده و فقط با داروهای نانو میتونم چرخشو حفظ کنم
    و نمیتونم مرجان داشته باشم و شقایقم زود از دست می ره نرم تنام همین تور و ماهی میشه از داماس و دلقک و این چیزا استفاده کرد که اونم با دارو نانو نرسم میمیرن و فقط میشه میگو اناخت
    نا امیدم کردن خیلی از دوستان ممنونم خیلی اطلاعات خوبی بهم دادین
    من یه تانک 65 لیتری دارم از این Pack چینی ها که سامپ پشتش تعبیه شده.منم میخواستم راه بندازم گفتن نمیشه ،اما چون آب شور رو خیلی دوست داشتم راه انداختم.بدون اسکیمر .حدود 7کیلو Live Rock هم اضافه کردم کفش هم شن سفید ریختم .
    فقط اشتباه من این بود که بدون باکتری ساز و قبل از سیکل ازت بعد از 3 روز ماهی توش انداختم(دمسل) که بعد از یک هفته مردن.اما کم نیاوردم .بعد از گذشت 6 ماه الان 2تا دلقک اسلاریس و 1ستاره دارم با یه شقایق بابل که بعد از یک هفته تکثیر شد و الان شده 2 تا .
    این تجربه من هست.الان هم یه تانک 200 لیتری آب شیرین دارم که میخوام آب شور کنمش.بجای سامپ میخوام ازین فیلتر اینترنال که تو آب شیرین هم استفاده میشه استفاده کنم که توش سرامیک و بیوبال رو داشته باشم.فقط موندم تو تانک 60لیتری بدون اسکیمر شد ولی تو تانک 200 لیتری هم میشه یا نه؟یعنی حتما وحی که اسکیمر باشه؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)