صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10272

7 خطر شومینه برای کاسکو

سلام ممنون از سایت خوبتون که همیشه راهنمایی میکنید
    میخواستم بدونم امکان داره وقتی کاسکو از قفس میارم بیرون به سمت شومینه پرواز کنه؟و خودشو بندازه داخلش
    ویه سوال دیگه دو روز پیش وقتی کاسکوم بیرونه بود و میخوام ببرمش داخل قفس میخواست نوک بگیره و اصلا نمیزاشت بهش نزدیک بشم.یا که سرمو میبردم جلو میخواست نوک بگیره!!اخه هیچوقت اینکارو نمیکرد نمیدونم چرا یهو اینطوری میکنه.واسه همین الان دو روزه که دیگه از قفس نمییارمش بیرون.به نظرتون این کار درسته؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی و قناری
    شماره عضویت
    10682
    وای اینو راست میگن منم همیشه وقتی عسل از قفسش میاد بیرون میترسم شومینه که روشنه بره داخلشمثل یه کابوس شده برام بخدا.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    کلا به نظر من خیلی خطرناکه .
    حتی اگر خیلی وقته که کاسکو نگهداری می کنید و به خونه آشنایی داره و مدت هاست که بیرون از قفس میاد باز هم خطرناکه .
    همیشه اتفاق بد یک بار میفته و اون موقع پشیمونی فایده ای نداره .
    اگر یک بار نگهانی از چیزی بترسه و مسیر پروازش منحرفش بشه و خدایی نکرده داخلش بیفته نمی شه کاری کرد.
    حتی اگر داخلش نیفته ممکنه حرارت شعله ی شومینه باعث سوختگی بشه .

برای سوال های خود از تاپیک های موجود استفاده کنید
    کاسکو . طوطی خاکستری افریقایی
    ویرایش توسط hsoonheb : 8th January 2013 در ساعت 01:27 PM

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    آیدا جان ممنون که این بحث رو پیش کشیدید

شومینه برای کاسکو و همه حیواناتی که توی خونه نگهداری میشن خطرناکه

همونطور که بهنوش جان گفتن ممکنه بخاطر ترس از چیزی واکنش غریزی پرواز و فرار رو از خودشو نشون بدن و اون موقع اصلا معلوم نیست که کجا برن

دیدید که گاهی تو دیوار هم میخورن

پیشنهاد من اینه که یه حفاظ از جنس مناسب و با سایز مناسب که طوطی یا پرنده یا حیوونتون نتونه به راحتی از لاش رد بشه جلوی شومینه بکشید

پیشگیری بهتر از درمانه

درمورد گاز گرفتنشم دقت کنید ببینید این مدت کاری نکردید که ازتون ناراحت شده باشه؟ طوطی ها کمابیش کینه ای هستن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی و قناری
    شماره عضویت
    10682
    چشم نفیسه خانوم ممنونم از راهنمایی خوبت.راستش عسل بیشتر تا اینکه بخوره به دیوار موقع پرواز میخوره توی صورت من.دیگه از این به بعد اگرم حفاظ نزدم به شومینه وقتی اوردمش بیرون دیگه شومینه رو خاموش میکنم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10272
    مرسی از راهنماییتون.باید برم حفاظ بخرم اما نمیدونم که بازم میتونه ازش رد بشه یا نه؟
    در مورد عصبانیتش فکر نکنم کاری کرده باشم البته از دو ماه پیش که پرهاشو کوتاه کردم هنوز ناراحته شاد نیست نمیخونه.اما نوک نمیگرفت نگفتیت که دو روز نیاوردمش بیرون کاره درستیه یا نه.تصمیم دارم تا یک هفته بیرون نیارمش میگم شاید میزارمش بیرون دوست نداره بره داخل قفس ناراحت میشه

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط aida banoo نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون.باید برم حفاظ بخرم اما نمیدونم که بازم میتونه ازش رد بشه یا نه؟
    در مورد عصبانیتش فکر نکنم کاری کرده باشم البته از دو ماه پیش که پرهاشو کوتاه کردم هنوز ناراحته شاد نیست نمیخونه.اما نوک نمیگرفت نگفتیت که دو روز نیاوردمش بیرون کاره درستیه یا نه.تصمیم دارم تا یک هفته بیرون نیارمش میگم شاید میزارمش بیرون دوست نداره بره داخل قفس ناراحت میشه

همین که یه سد بین کاسکوتون و آتش باشه خوبه در حالت عادی که نمیره سمت آتیش

بیاریدش بیرون از قفس حد اقل روزی 2 ساعت باید بیرون باشه وگرنه ممکنه عصبی بشه و خدای نکرده پرکن بشه

علت ناراحتیشو سعی کنید پیدا کنید

به گاز گرفتنش اهمیت ندید. یعنی ترس نشون ندید

اگر بفهمه گازش شما رو میترسونه ازش به عنوان برگ برنده استفاده میکنه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    دوست عزیز فقط من چیزی رو که دیدم خدمتت عرض کنم و اون این هست که شعله های آتیش به دلیل جذابیت رنگی معمولا پرنده رو خیلی به خودش جذب میکنه و پرنده ها بخصوص طوطی ها خیلی فضول تشریف دارن و به آتیش نزدیک میشن و متاسفانه چون پرهای پرنده خشک هست سریع شعله میگیره و اتفاق ناگواری پیش میاد.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی و قناری
    شماره عضویت
    10682
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    دوست عزیز فقط من چیزی رو که دیدم خدمتت عرض کنم و اون این هست که شعله های آتیش به دلیل جذابیت رنگی معمولا پرنده رو خیلی به خودش جذب میکنه و پرنده ها بخصوص طوطی ها خیلی فضول تشریف دارن و به آتیش نزدیک میشن و متاسفانه چون پرهای پرنده خشک هست سریع شعله میگیره و اتفاق ناگواری پیش میاد.
    وای تو رو خدا بسه دیگه اقای اسکندری نفرمایید حتی فکرشم منو داره دیوونه میکنه.بخدا از ظهره دیگه شومینه رو بخاطر عسل خاموش کردم حاضرم سرما بکشم ولی یه پر از عسلم کم نشه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام ممنون از سایت خوبتون که همیشه راهنمایی میکنید
    میخواستم بدونم امکان داره وقتی کاسکو از قفس میارم بیرون به سمت شومینه پرواز کنه؟و خودشو بندازه داخلش
    ویه سوال دیگه دو روز پیش وقتی کاسکوم بیرونه بود و میخوام ببرمش داخل قفس میخواست نوک بگیره و اصلا نمیزاشت بهش نزدیک بشم.یا که سرمو میبردم جلو میخواست نوک بگیره!!اخه هیچوقت اینکارو نمیکرد نمیدونم چرا یهو اینطوری میکنه.واسه همین الان دو روزه که دیگه از قفس نمییارمش بیرون.به نظرتون این کار درسته؟
    سلام . دوستان توضیح دادن فقط من یه نکته بگم . همه ما یه روزایی اعصاب نداریم درسته؟

طوطی هم این شرایط براش پیش میاد . یه روزایی ممکنه از صبح فقط گازبگیرن ولی فردا کاملا طبیعی باشن . پیش میاد . شما تو برنامه روزانه تغییری ایجاد نکنید همونطور که دوستان گفتن.

درباره شومینه هم آرشام عزیز ،خاموش نکنید ولی حفاظ حتما بذارید . چون اتاق طوطی نباید سرد باشه .
    ویرایش توسط sepideh : 8th January 2013 در ساعت 11:29 PM

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)