صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 184
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    11031
    اهان پس باید پارچه قفسشو کلا عوض کنم باشه مرسی شیوا این کارم انجام میدم امیدوارم یاد بگیره

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    سلام

ویک خیلی خوشگله مخصوصا چشاش

برای دستشویش میتونیاز خاک مخصوص جونده ها استفاده کنی فک کنم امتحانش بد نباشه اما در کل اگه میخوای یاد بگیره فقط و فقط باید صبر داشته باشی و ادامه بدی.!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    11031
    نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Heart نمایش پست ها
    سلام

ویک خیلی خوشگله مخصوصا چشاش

برای دستشویش میتونیاز خاک مخصوص جونده ها استفاده کنی فک کنم امتحانش بد نباشه اما در کل اگه میخوای یاد بگیره فقط و فقط باید صبر داشته باشی و ادامه بدی.!
    اینکارم کردم و فعلا منتظرم ببینم میره یا نه دیگه بستگی به ای کیو خودش داره

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    میترا جان میدونی تا باور نکنی هیچی درت نمیشه ویکی رو باور کن مطمئن باش نا امیدت نمیکنه گاهی وقتا فقط مشکل اینه که باور نداریم اون خیلی باهوشه !

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    به به میتراجون ویکی رو اینجا هم عکسش رو گذاشتی آخیییییییییییییی قفسشو میترا خوکچه خنگ نیست باور کن فقط باید درست باهاش برخورد کنی البته من هنوز قفس اینطوری ندارم که نظری داشته باشم اما مثلا الان که دوماهه بالا هستم و گذاشتمش روی میز پذیرایی کنار کامپیوتر تا جامون درست بشه می دونه دقیقا پارچه اش کجاست و دقیقا کجا باید خرابکاری کنه حتی وقتی همونجاروی صندلی می شینم و بغلش می کنم کاری داره خودش می پره روی میز می ره سر جاش پس این نشون میده که می فهمن فقط یه چندباری اینورتر و اشغال کرد منم با سرکه تمییز کردم تا یک روز که اصلا طرفش نمی رفت بعدهم که بوی سرکه کم شد دیگه اونجا رو کثیف نکرد وقتی هم می زارمش زمین اگر کاری داشته باشه سریع میاد بغلم پس ناامید نشو فقط یکم صبور باش و سعی ات رو بکن اینقدر هم ازش نترس من احتمال می دم از شکمش بد بغلش کردی دردش اومده من قبلا که هپی کوچیک بود از شونه اش بلندش می کردم بعد سریع پاهاش رو یم زارشتم کف دستم الانم که بزرگ شده دستم رو از جلو می برم زیر دستاش اون یکی دستم هم می زارم پشت پاهاش دیگه خودش عادت کرده اصلا میاد روی دستم اینها همه قبلا نبود دقیقا یه ویکی کله شق لج باز داشتم پس مطمئن باش حوصله کنی و باهاش آشتی باشی اونم باهات دوست می شه بعدشم ظرفش غذاش رو عوض کن یه مدل دیگه بزار که نتونه بره توش اما اگر فایده نداشت همون طبقه بالا یه پارچه مثل سفره براش پهن کن بزار هرطور راحته بخوره بعد هم برو پارچه رو بردار که روش جیش نکنه خوکچه ها خیلی باهوشن من الان انواع پریدن رو به هپی یاد ادم هرکدومشم کمتر از یک ربع طول کشیده حوصله کنی حرف گوش میدن ناامید نشو

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    11031
    نقل قول نوشته اصلی توسط themis نمایش پست ها
    به به میتراجون ویکی رو اینجا هم عکسش رو گذاشتی آخیییییییییییییی قفسشو میترا خوکچه خنگ نیست باور کن فقط باید درست باهاش برخورد کنی البته من هنوز قفس اینطوری ندارم که نظری داشته باشم اما مثلا الان که دوماهه بالا هستم و گذاشتمش روی میز پذیرایی کنار کامپیوتر تا جامون درست بشه می دونه دقیقا پارچه اش کجاست و دقیقا کجا باید خرابکاری کنه حتی وقتی همونجاروی صندلی می شینم و بغلش می کنم کاری داره خودش می پره روی میز می ره سر جاش پس این نشون میده که می فهمن فقط یه چندباری اینورتر و اشغال کرد منم با سرکه تمییز کردم تا یک روز که اصلا طرفش نمی رفت بعدهم که بوی سرکه کم شد دیگه اونجا رو کثیف نکرد وقتی هم می زارمش زمین اگر کاری داشته باشه سریع میاد بغلم پس ناامید نشو فقط یکم صبور باش و سعی ات رو بکن اینقدر هم ازش نترس من احتمال می دم از شکمش بد بغلش کردی دردش اومده من قبلا که هپی کوچیک بود از شونه اش بلندش می کردم بعد سریع پاهاش رو یم زارشتم کف دستم الانم که بزرگ شده دستم رو از جلو می برم زیر دستاش اون یکی دستم هم می زارم پشت پاهاش دیگه خودش عادت کرده اصلا میاد روی دستم اینها همه قبلا نبود دقیقا یه ویکی کله شق لج باز داشتم پس مطمئن باش حوصله کنی و باهاش آشتی باشی اونم باهات دوست می شه بعدشم ظرفش غذاش رو عوض کن یه مدل دیگه بزار که نتونه بره توش اما اگر فایده نداشت همون طبقه بالا یه پارچه مثل سفره براش پهن کن بزار هرطور راحته بخوره بعد هم برو پارچه رو بردار که روش جیش نکنه خوکچه ها خیلی باهوشن من الان انواع پریدن رو به هپی یاد ادم هرکدومشم کمتر از یک ربع طول کشیده حوصله کنی حرف گوش میدن ناامید نشو
    مرسی از توضیخاتت مریم جان باشه من همچنان سعیمو میکنم تا یاد بگیره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    11031
    امروز این ویکی خان شترو بردم حموم دیگه دستمال مرطوب هم جواب نمیداد بار اول بود یذزه میترسیدم تمام موهای زیرش زرد شده بود نمیشد بیخیال شم اما خیلی اروم وایساد تا بشورمش تا حواسم میرفت به اب گرم کردن این دور حموم یه دور شمسی قمری میزد بعد میومد سرجاش خلاصه پسر خوبی بود امروز چنتا عکس گفت ازم بگیر تا این همه ابرو منو بردی خاله ها و عموها ببینن من پسر خوبیم

اول یذره بازی کرد

بعدشم رفت سر خوردن

بعدشم داشت اروم اروم ولو میشد تو ظرف غذاش

بعدم که به کلی رفت یه دنیا دیگه

خاله اما و عمو هاا دیدن من پسر خوبیم فقط یذره کثیفم که این خودش یه هنره

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    میترا جون عکسای خیلی قشنگی بود

اما حموم برای خوکچه واقعا خطرناکه خیلی خطرناک تر از همستر ...

سعی کن سالی یکبار اگرمجبور شدی! هر چند من اگه خوکچه داشته بام هر روز حموم میکنم چون واقعا کثیف بودن رو نمیتونم تحمل کنم

چشاش خیلی نازه خوشگله !

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    آخی این چقدر نازه . خدا برات نگهش داره .
    فکر می کنم شامپو خشک مخصوص خوکچه هم وجود داشته باشه . اگر از این شامپوها پبدا کنید خیلی خوبه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    10796
    آخی الهی
    با اون لپای چاقالو و پاهای کوچولوش

صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)