صفحه 24 از 27 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 266
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    به به مبارک باشه

هم تولدتون، هم قدم نو رسیده ها

یه حرکتی بزنید یه جفت رنگی هم بگیرید تنوع بره بالا

ایشالا همیشه لونه ها پر رونق باشه براتون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی , فنچ
    شماره عضویت
    15442
    خیلی خیلی زیبان ماشااله .... منم دلم خواست

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    ممنون از همه عزیزان که لطف کردن نظر دادند.
    والا میخوام تو ماه اینده چند جفت عروس بخرم.
    در مورد دستگاه جوجه کشی هم اگر اطلاعات دارید بهم بدید میخوام یه نمونه تمام اتومات رو بگیرم که فکر میکنم بدون دخالت هست رطوبت و چرخش اتومات هست... اما درجه رو نمیدونم چند بزارم و خیلی سوالای دیگه کسی اطلاعات داره ازش ممنون میشم

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام

دوستان با اخبار جدید اومدم 93/4/22

جفت هامون همون 3 جفت قدیمی هست
    جفت خاکستری که معروفه به جفت تبریزی خواهر برادر
    این جفت این سری 4 تا جوجه داد هوا به شدت گرم بود و 2 تا جوجه ها الان سالم هستند 2 تاش نتونستند از تخم بیان بیرون

این جفت رام بودن ! رام تر شدن و یه جورایی لوس شدن ! دستی نیستند ماده گاهی سر میده نر به هیچ عنوان سر نمیده اما رو دست میاد
    این جفت همیشه تو اتاقی که عروسا هستند ازاد هستند گاهی رو قفس جفت های دیگه میرن و مزاحمت ایجاد میکنند اما روزا بیرونن و شبا خودشون میرن رو قفس خودشون میشینن درب لونه این جفت همیشه تو زمان تخمگذاری و ... باز هست زمانی که ماده بخواد با نر جا به جا بشه رو تخم از سقف میرن بیرون اون میاد تو لونه رو تخم که خیلی با نمکه... کل روز رو کف زمین یا رو قفس دیگران هستند ! ماده جدیدا 2 ماهی هست یاد گرفته صبح میاد پشت درب ورودی اتاق و میخواد بیاد تو اتاق !!!

اون 2 جوجش بزرگ شدن و الان 4 جوجه داره که ماده تو عکس نیست داره به جوجه های جدید غذا میده

این جفت 4 تا تخم گذاشت 4 تاش جوجه شد یکی از جوجه ها یه شب اب تنی کرد مدام عطسه میکرد و از دماغش اب ترشح میشد سرما خورده بود قرمز شده بود تو سن 50 روزگی خیلی مشکوک مرد....
    الان 4 جوجه دارن که کوچیک هستند و 3 جوجه دون خور
    این عکس 4 جوجه کوچیکش

و جفت خاکستری

این جفت 4 تا تخم و 4 جوجه داد مورچه های فلان فلان شده 3 جوجه رو کشتن یکیش که خیلی زخمی نشده بود رو هم خیلی زخمیش کرده بودن کلا یه جوجه اش موند کلا از 3 جفت الان 6 تا جوجه دون خور مونده
    این جفت 3 تا جوجه داره الان یکی ز جوجه ها لوتینو شده که خیلی خیلی کم لوتینو میده به ما یکی از تخماش هم جوجه نشده هنوز
    در مجموع 3 جفت مولد
    6 جوجه بالغ
    11 جوجه گوشتی و یک تخم که تکلیفش مشخص نیست
    فکر میکنم دفعه اخر جوجه دهی باشه و بعد از بزرگ شدن جوجه ها همگی برن تو پر ریزی

به زودی خدا کمک کنه میخوام یه چند جفت مولد برای تکثیر بگیرم فکر میکنم تو این فضایی که دارم 10-12 قفس جا بشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    به به مبارکتون باشه پرندهای زیبایی دارید خیلی خیلی زیبا انشالله روز به روز بیشتر بشن لونهاتونم پر از جوجه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام مبارکه
    اون 6تا که میگی بالغ شدن رو جفت بزن خودت البته اگر خواهر برادر نیستن

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط dena97 نمایش پست ها
    به به مبارکتون باشه پرندهای زیبایی دارید خیلی خیلی زیبا انشالله روز به روز بیشتر بشن لونهاتونم پر از جوجه
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام مبارکه
    اون 6تا که میگی بالغ شدن رو جفت بزن خودت البته اگر خواهر برادر نیستن
    ممنون نه داداش بالغ !؟
    جوجه اخری ششمی هنوز سرلاکیه ... خخخ
    همگی روزی یه وعده کمکی رو بهشون میدم اما بیشتر دونه میخورن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرادوند نمایش پست ها
    سلام

دوستان با اخبار جدید اومدم 93/4/22

جفت هامون همون 3 جفت قدیمی هست
    جفت خاکستری که معروفه به جفت تبریزی خواهر برادر
    این جفت این سری 4 تا جوجه داد هوا به شدت گرم بود و 2 تا جوجه ها الان سالم هستند 2 تاش نتونستند از تخم بیان بیرون

این جفت رام بودن ! رام تر شدن و یه جورایی لوس شدن ! دستی نیستند ماده گاهی سر میده نر به هیچ عنوان سر نمیده اما رو دست میاد
    این جفت همیشه تو اتاقی که عروسا هستند ازاد هستند گاهی رو قفس جفت های دیگه میرن و مزاحمت ایجاد میکنند اما روزا بیرونن و شبا خودشون میرن رو قفس خودشون میشینن درب لونه این جفت همیشه تو زمان تخمگذاری و ... باز هست زمانی که ماده بخواد با نر جا به جا بشه رو تخم از سقف میرن بیرون اون میاد تو لونه رو تخم که خیلی با نمکه... کل روز رو کف زمین یا رو قفس دیگران هستند ! ماده جدیدا 2 ماهی هست یاد گرفته صبح میاد پشت درب ورودی اتاق و میخواد بیاد تو اتاق !!!

اون 2 جوجش بزرگ شدن و الان 4 جوجه داره که ماده تو عکس نیست داره به جوجه های جدید غذا میده

این جفت 4 تا تخم گذاشت 4 تاش جوجه شد یکی از جوجه ها یه شب اب تنی کرد مدام عطسه میکرد و از دماغش اب ترشح میشد سرما خورده بود قرمز شده بود تو سن 50 روزگی خیلی مشکوک مرد....
    الان 4 جوجه دارن که کوچیک هستند و 3 جوجه دون خور
    این عکس 4 جوجه کوچیکش

و جفت خاکستری

این جفت 4 تا تخم و 4 جوجه داد مورچه های فلان فلان شده 3 جوجه رو کشتن یکیش که خیلی زخمی نشده بود رو هم خیلی زخمیش کرده بودن کلا یه جوجه اش موند کلا از 3 جفت الان 6 تا جوجه دون خور مونده
    این جفت 3 تا جوجه داره الان یکی ز جوجه ها لوتینو شده که خیلی خیلی کم لوتینو میده به ما یکی از تخماش هم جوجه نشده هنوز
    در مجموع 3 جفت مولد
    6 جوجه بالغ
    11 جوجه گوشتی و یک تخم که تکلیفش مشخص نیست
    فکر میکنم دفعه اخر جوجه دهی باشه و بعد از بزرگ شدن جوجه ها همگی برن تو پر ریزی

به زودی خدا کمک کنه میخوام یه چند جفت مولد برای تکثیر بگیرم فکر میکنم تو این فضایی که دارم 10-12 قفس جا بشه
    پس این 6تا (قرمز کردم نوشترو)که اینجا گفتی چیه؟
    ویرایش توسط abolfazl : 13th July 2014 در ساعت 09:55 PM

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سوتی از من بوده حق با شماس... کلا 6 تا جوجه الان هست که دان خور هستند تقریبا و 11 جوجه گوشتی و 3 جفت عروس مولد

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    با سلام 93/7/5
    دوستان عزیز امیدوارم حال همگی خوب و ایام به کام باشه.
    این عروس دارچینی نر رو تازه خریدم... تا 15 کلمه رو صحبت میکرده براش ماده جوان خریده دوستم که هم وحشی شده و هم از حرف زدن افتاده. خیلی ترسو نیست اما رو دست اینام نمیاد اما صدای زنگ در گوشی موبایل عروس های دیگه و 4-5 مدل سوت میزنه و سرشو تکون میده خیلی شیرین و با نمکه حدود 15 ماه داره... فعلا مجرد هست و دنبال یه خانوم خوشگل به غیر از خاکستری میگرده

این عروس خاکستری هم تنها هست و دنبال ماده خوشگل براش هستم. وحشی و ترسو ترین عروس که تو عمرم دیدم....

این جفت تازه گرفتم و از پر ریزی داره بیرون میاد ماده خیلی خیلی جوون هست زیر 10 ماه سن داره

این جفت هم که اولین جفت مولدی که خریدم معروف به ابلغ خاکستری سری اخر 3 تخم گذاشت و الان تو پر ریزی و استراحت هستند تو این دوره جوجه کشی 4 مرتبه 13 جوجه به ما داد و الان 3 جوجه داره و همیشه جوجه هاش یا گلباقالی هست یا خاکستری... ارزو به دل ما گذاشت یه جوجه شبیه به باباش بشه

این جفت خاکستری به سر خوش معروف هستند.... طول روز رو رو قفس و رو لونه ها و کف زمین و تو پنجره و همه جا میرن.... این دوره 17 تا جوجهه داد و الان 3 جوجه و 4 تخم داره مهمترین نکته در مورد این جفت همه جور جوجه ای به ما داده به جز البینو و وایت فیس و لوتینو تمامی مدل خاکستری اهویی گلباقالی... هر سری جوجه هاش با سری قبل متفاوت هست و خیلی این عالی هست 2 سری خاکستری ابلغ اهویی داد که بی نظیر بوده صفحات قبل هم عکس جوجه های دیگه هست این سری یک گلباقالی خاکستری یه اهویی و یه گلباقالی اهویی داده... همونطور که مشخصه سقف نیاز ندارن از سقف لونه میان تو لونه میرن کلا سر خوشن

جفت خاکستری دیگر

پر ریزی هستند و تقریبا پر ریزی ماده رو به اتمام هست جوجه ها یا خاکستری یا لوتینو که تو این عکس ماده ترسو در حال فرار از دوربین هست
    جوجه ها

صفحه 24 از 27 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)