صفحه 19 از 27 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 266
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    چه شانسی آوردین . معمولا هرکی طوطیش فرار می کنه کم پیش میاد پیداش کنه .البته شما هم خیلی تلاش کردین .خوشحالم که نتیجه بخش بود .

امیدوارم این اتفاقا هیچوقت برای شما و افرادی که از طوطی نگهداری می کنن پیش نیاد

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام اینم مهمون تازه وارد ما !

تو پرنده فروشی دیدم یه جفت البینو قیمت 1100... خیلی با حال و تمیز بودن پولم نرسید بخرم این 2 رو خریدم گرچه به قصد خرید ارزن دون ریز رفته بودم
    خاکستری معلومه تو پر ریزی بوده و داره پرهای دم جدید و شاه پر جایگزین میشه, ماده هم ابلغ دارچینی هست. یه قفس خوشگل هم براشون خریدم فردا میبرمشون تو اتاق بقیه عروسا به هم معرفی میکنم... گرچه خودشون ساعت 7 صبح با جیغهاشون به هم معرفی میشند:D

نظرتون در مورد سنشون چی هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    چه شانسی آوردین . معمولا هرکی طوطیش فرار می کنه کم پیش میاد پیداش کنه .البته شما هم خیلی تلاش کردین .خوشحالم که نتیجه بخش بود .

امیدوارم این اتفاقا هیچوقت برای شما و افرادی که از طوطی نگهداری می کنن پیش نیاد
    درود
    سپیده خانوم والا قیدشو زده بودم دیگه اومدم خونه به سرم زد صداشو ضبط کنم تو کوچه ها بچرخم که نتیجه بخش بود ماده تبریزی هم تو قفس بود کلا جیغ های بلندی میکشه دور از شوهرش باشه تو کوچه ها با هم میچرخیدیم اون جیغ میکشید من صداشو پخش میکردم یه بار میدیدی از بالای سرت عین عقاب رد شد یه جیغ کشید اخر هم تو درخت گرفتم از دستم فرار کرد تو شاخه گیر کرد شانسکی گرفتمش وگرنه هنوز قصد موش گربه بازی داشت

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام
    عزیزان 2 تا نر تک و تنها دارم...
    امروز چند جا رفتم برای 2 راس ماده خوشگل که خاکستری نباشند...... فقط یک گلباقالی پیدا کردم که حدود 1 سال داشت و بالغ نبود
    یه جفت هم دیدم قیمت رو همه میدونم دوست دارید بدونید قیمت 400 ت نر لوتینو و ماده ابلغ
    متعلق به کسی بوده و گذاشته برای فروش و دلیل فروش هم نگفته بود پرنده فروش گفت اخرین قیمت 400 به ما میده و ماده هم امروز حامل یک عدد تخم بود... پرنده فروش میگفت روزی که این جفت رو اورد تو لونه یک تخم بود... الانم که لونه نداشت ! و ماده هم فکر کنم فردا باید یک تخم بزاره
    حالا نمیدونم تخم نطفه داشته باشه یا نه....
    به نظرتون این جفت رو بخرم ؟و سریعا براشون لونه بزارم تا تخم بعد رو توی لونه بگذارند ؟ یا.... کلا پیشنهادتون چی هست ؟ ضمن اینکه تعداد عروسا زیاد شده و سر صدا هم زیاد.... خواهشا یه راه اساسی هم برای صداگیری بهم معرفی کنید
    یه زیر زمین که یه درب ورود و خروج داره و یه پنجره حدود 1.30 متر در نیم متر کف موزائیک هست و دیواره ها هم گچ... صدا هم بسیار تو زیر زمین میپیچه و چند برابر میشه. سپاس

معاون آزمایشی انجمن آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی زینتی ( گوشتخوار - گیاه خوار )
    شماره عضویت
    12162
    سلام

واقعا عالی بود

من در مورد پرنده ها اطلاعاتی ندارم ولی برای سرو صداشون از درز گیر های فومی برای در و پنجره و از شونه خالی تخم مرغ برای دیوار ها استفاده کن . شونه تخم مرغ باعث می شه صدا کمتر بپیچه .

یه سوال ( امید وارم زیاد ضایع نباشه ) : چرا از گیاه و گلدون تو محیط زیر زمین برای پرنده هاتون استفاده نمی کنید. محیط رو آروم تر و طبیعی تر نمی کنه ؟

شاد و پیروز باشید

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط md.razeghy نمایش پست ها
    سلام

واقعا عالی بود

من در مورد پرنده ها اطلاعاتی ندارم ولی برای سرو صداشون از درز گیر های فومی برای در و پنجره و از شونه خالی تخم مرغ برای دیوار ها استفاده کن . شونه تخم مرغ باعث می شه صدا کمتر بپیچه .

یه سوال ( امید وارم زیاد ضایع نباشه ) : چرا از گیاه و گلدون تو محیط زیر زمین برای پرنده هاتون استفاده نمی کنید. محیط رو آروم تر و طبیعی تر نمی کنه ؟

شاد و پیروز باشید
    سلام
    شونه تخم مرغ رو همه میگن بالاخره باید یه حرکتی بزنم. چون یک پنجره داره زیر زمین و همیشه باز هست درزگیر دیگه به کار نمیاد..
    گیاه و گل و گلدون هم تا حالا گذاشتم.. نمیدونم اگر خوبه بقیه تایید کنند میزاریم

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام

عزیزان یه مدت نبودم گفتم بیام یه حالی به دوستان گلم بدم.
    جفت های ما خیلی عوض نشده همونا هستند و همگی تو پر ریزی هستند که توضیح در موردشون میدم. (عکس ها مال امروز صبح هست)
    این جفت عروس نر و ماده تو پر ریزی هستند که عروس ماده تمامی شاه دم ها و شاه پرهاش ریخته و پرهای جدید بیرون اومده الان 4-5 روزی هست همه پرهاش کامل شده پرهای تاج یا همون کاکلش که توسط شوهر بد اخلاقش کنده شده بود هم جوونه زده و داره کامل میشه

این عروس نر ژن لوتینو هم داره که هر بار جوجه داده یه جوجه لوتینو شده و لوتینو هم کچلی داشته... عروس نر الان 2 ماهی هست صورتش جوش زده... و هنوز خوب نشده و تو پر ریزی هست :D
    این جفت مولد و 4 سری جوجه داده و هر 2 وحشی هستند

این جفت نر و ماده تو پر ریزی هستند و نر علاقه بسیار زیادی داره خودش رو با یه پا از سقف قفس اویزون که و بالاشو باز کنه... ماده هم رام هست از دست غذا میگیره و میشه با دست چلوندش اما نر نیمه اهلی و یه یه خورده ترسو...
    وقتی جفت رو خریدم ماده از مستی 2 تخم گذاشت که بعد از چند روزم تو پر ریزی رفت...

این جفت رو عروس ها رو تک خریدم و جفت زدم سابقه جوجه و تخم نداشتند و نر خیلی علاقه داره دست منو گاز بگیره که فیلم ازش گرفتم بعدا میزارم... نر از پر ریزی تازه بیرون اومده و ماده 3 ماه هست تو پر ریزی هست یک دونه شاه پر هم ازش نریخته پرهای ریز بسیار زیادی ریخته فق 2 پر زرد زیر دم ریخته و جدید بیرون اومده... کلا معلوم نیست با خودش چند چنده اوایل بسیار زیاد جفتگیری میکردن که ماده هم تو پر ریزی بود اما الان خیر.

این عروس نر ابلغ تنها هست و به زودی براش ماده میگیرم کم سن سال هست و خیلی هم اواز میخونه علاقه زیادی هم به چسبیدن به قفس و دید زدن ماده های عروس های دیگه داره... در کل خیلی سوسوله
    این جفت رو از تبریز خریدم و از یکی از کاربران این سایت....
    نر خیلی وقته تو پر ریزی هست و پر جدید بیرون نیومده و تکلیفش مشخص نیست ماده تمامی شاه پرهاش ریخته و پر جدید بیرون اومده اما پرهای دمش هنوز پری جایگزین نشده و گاهی جفتگیری میکنند
    این جفت مولد هستند و خواهر برادر... هر رام هستند و درب قفس رو باز کنی میان رو قفس و کاری هم به بقیه ندارند:D مهمترین نکته در مورد این جفت اینه که این عروس نر اصلا با کف دریا اشنا نیست و نوکش یه کم بلند شده و خیلی اوقات نوکش رو به دیوار و قفس و همه جا میکشه...

این جفت هم بهترین جفت من هست که حدود 5 سری جوجه داده و از پر ریزی بیرون اومده و ماده هنوز تو پر ریزی هست و فکر کنم حدود 1 ماه دیگه کامل بیرون بیاد

دوستان خوشحال میشم نظراتتون رو بگید...

همکار قدیمی (مترجم انجمن پارسی پت)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق سگ
    شماره عضویت
    11030
    ممنون بابت عکس ها و توضیحات کاملتون
    تمام جفت هاتون زیبا و دوست داشتی هستن
    چقدر دلم برای این سوخت
    بیچاره چقدر مظلوم واقع شده

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر آزاد نمایش پست ها
    ممنون بابت عکس ها و توضیحات کاملتون
    تمام جفت هاتون زیبا و دوست داشتی هستن
    چقدر دلم برای این سوخت
    بیچاره چقدر مظلوم واقع شده

این خانوم زیاد هم مظلوم نیست.... وحشی ترین عروس ماده من هست... خیلی هم ترسو و لوس و از خود مچکر...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    خیلی مشکوک میزنیا کجا میری هر از گاهی یه مدت پیدات نیست

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ماشاالله همشون عالین

ولی من عاشق اون نر ابلغتون شدم

واقعا زیباس

ایشالا همشون سالم و سلامت باشن و هی براتون جوجه های تپلی بیارن

صفحه 19 از 27 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)