صفحه 9 از 24 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 232
    همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadyy نمایش پست ها
    دوستان خواهشا جواب بدین ، دفه دومه اینو میپرسم ،
    واسه تانک من که حدودا 250 لیتره هفته ای دو بار تعویض آب 10 درصد کافیه ؟! ینی دو تا 10 درصد ، حامد جون گفتن ، 35 درصد، نمی دونم منظورش این بود که
    هفته ای دوتا 35 درصد ( که به نظرم زیاده!!! توضیح بدین لطفا)
    و دیگه اینکه روزی 10 ساعت نور که سه ساعت وسطش خاموشی میزنم مناسبه آیا؟؟؟!!!
    و در ضمن روزانه شیش هف قطره از total plant ریورتون به اضافه پنج شیش قطره trace formula ریورتون یه روز در میون
    لدفن راهنمایی کنین دوستان
    ممنون میشم
    هفته ای 1 بار 30 لیتر آب رو تعویض کنید . خاموشی 3 ساعت خیلی زیاده . 1 ساعت کافیه

روی برچسب کودهای گیاهی هر دوز مصرفی که نوشته شما بهش عمل کنید

موفق باشی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi3000 نمایش پست ها
    هفته ای 1 بار 30 لیتر آب رو تعویض کنید . خاموشی 3 ساعت خیلی زیاده . 1 ساعت کافیه

روی برچسب کودهای گیاهی هر دوز مصرفی که نوشته شما بهش عمل کنید

موفق باشی
    خیلیییییییییییییی ممنون از راهنماییتون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    با سلام خدمت دوستان

دوستان یه چن وقتیه روی چمنایی که جلویه تانکم کاشتم ، یه تخم هایی میبینم ، یه کپسول هایه بیرنگ بسیار ریز که اندازه ته سوزن هستن ، و یه نقطه سفید

وسطشونهیه چن وقتی یکیشونو زیر نظر داشتم که بعد از چن روز رنگشون قهوه ای میشه و کدر میشن ؟؟؟!!! خودم احتمال میدم که تخم حلزون کیلر ها باشه ، گفتم

شاید دوستان بدونن ، اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    با سلام خدمت دوستان

دوستان یه چن وقتیه روی چمنایی که جلویه تانکم کاشتم ، یه تخم هایی میبینم ، یه کپسول هایه بیرنگ بسیار ریز که اندازه ته سوزن هستن ، و یه نقطه سفید

وسطشونهیه چن وقتی یکیشونو زیر نظر داشتم که بعد از چن روز رنگشون قهوه ای میشه و کدر میشن ؟؟؟!!! خودم احتمال میدم که تخم حلزون کیلر ها باشه ، گفتم

شاید دوستان بدونن ، اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

ممنون
    سلام .. تخم حلزون کیلر کاملا سفیده و توش معلوم نیست .. احتمالا تخم حلزون آفت هستند ..

چند روز صبر کن حلزون آفت خیلی زود تخم هاش متولد میشند... اگه بود که بقیه رو از بین ببر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام .. تخم حلزون کیلر کاملا سفیده و توش معلوم نیست .. احتمالا تخم حلزون آفت هستند ..

چند روز صبر کن حلزون آفت خیلی زود تخم هاش متولد میشند... اگه بود که بقیه رو از بین ببر
    فک نکنم تخم حلزون آفت باشه ، چون به نسبت خیلی بزرگه ؛ و قبلا هم که حلزون آفت داشتم ولی ازین تخما ندیده بودم ، در اومدنشونم بیشتر از پنج روز طول میکشه ، ولی یه دفه ناپدید میشن ، بعید میدونم تخم ماهی ام باشن، آخه میگم اگه تخم ماهی بودن بالاخره باید یه بچه ماهی میدیدم ؟؟!! البته تا جایی که من دیدم تخم ماهی ام تا سه چار روز درمیاد !!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    سلام دوستان ، خواهشا اساتید کمک کنن ، خیلی حیاتیه

من چن روز پیش یه تعداد سنگ از طبیعت جمع کردم و واسه احتیاط با سرکه تست کردم دیدم انگار واکنش نداد ، بعد شستمشون گذاشتم تو تانک

حالا امروز گفتم بذار با جوهر نمک تست کنم مطمئن بشم که آهکی نباشن ، وقتی جوهر نمک ریختم روشون دیدم می جوشه ، خیلی شدید واکنش میده ، حالا میترسم این سنگا ph آب تانکو از 7

بالاتر ببره ، نمی دونم چیکار کنم ؟؟؟؟!!!

ینی ممکنه این اتفاق بیوفته ؟؟؟!!! چیزی که به نظرم رسید این بود که شاید یه لایه روشون رسوب کرده و اگه با جوهر نمک بشورم مشکل رفع میشه ؟؟؟!!! اگه اینطوره دوتاشون با جوهر نمک شستم ، میتونم بذارمشون تو تانک ، میترسم جوهر نمکه شسته نشه تانکم نابود بشه ، ترو خدا راهنمایی کنین چیکار کنم ؟؟؟!!!

کامل درشون بیارم؟؟؟

بذارم باشن ؟؟؟؟

یا درشون بیارم با جوهر نمک بشورم بعد بذارم تو تانک؟؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    سلام آقا

شما جوهر نمک رو روی هر چی بریزی جوش میکنه . واسه شستن کاشی حموم و دستشویی و توالت ازش استفاده میشه . روی لعاب چینی دستشویی بریز ببین چقدر جوش میکنه . لعاب چینی دستشویی که آهک نداره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9309
    سلام دوست عزیز، جوهر نمک(hcl) صد برابر بیشتر از سرکه h+ داره و ph حدود 1 (سرکه 3). خیلی از سنگ ها مقدار کمی کلسیم کربنات دارند مثل شن رودخونه. جوهرنمک با اکثر سنگ ها واکنش میده و دلیل مصرفشم برای همین هست. اگر سرکه تاثیر نداره واقعا، هیچ مشکلی نیست و مقدار آهک بسیار ناچیزتر از اونی هست که بخواد رو آب تاثیر بذاره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi3000 نمایش پست ها
    سلام آقا

شما جوهر نمک رو روی هر چی بریزی جوش میکنه . واسه شستن کاشی حموم و دستشویی و توالت ازش استفاده میشه . روی لعاب چینی دستشویی بریز ببین چقدر جوش میکنه . لعاب چینی دستشویی که آهک نداره

سلام دوست عزیز، جوهر نمک(hcl) صد برابر بیشتر از سرکه h+ داره و ph حدود 1 (سرکه 3). خیلی از سنگ ها مقدار کمی کلسیم کربنات دارند مثل شن رودخونه. جوهرنمک با اکثر سنگ ها واکنش میده و دلیل مصرفشم برای همین هست. اگر سرکه تاثیر نداره واقعا، هیچ مشکلی نیست و مقدار آهک بسیار ناچیزتر از اونی هست که بخواد رو آب تاثیر بذار

ممنوووووووووون دوستان ، خیالم راحت شد ، به نظر شما حالا یکیشون رو که جوهر نمک روش ریختم میتونم بشورم و بذارم تو تانک ، مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟!!!!

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    ممنوووووووووون دوستان ، خیالم راحت شد ، به نظر شما حالا یکیشون رو که جوهر نمک روش ریختم میتونم بشورم و بذارم تو تانک ، مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟!!!!
    با مواد شوینده خوب بشور و آبکشی کن . اگه بو میده بزارش توی هوای آزاد تا بوی جوهر نمک بره . جوهر نمک واسه ریه انسان خیلی مضره . موقع استفاده حتما ماسک استفاده کن

صفحه 9 از 24 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)